7 účinkov bylinkových čajov, vďaka ktorým ich budete chcieť piť každý deň

Čaj je tu s nami už tisícročia a právom ho môžeme zaradiť medzi najzdravšie nápoje. Viete, aké majú bylinkové čaje účinky, aký čaj si vybrať a ako často ho piť?

Čítaj viac
Aromaterapia
2492 zobrazení

Saunové rituály prinášajú úplne nový zážitok zo saunovania

V spolupráci so sauna mastrom Marekom Honzom zo Saunalife sme pre vás pripravili článok o tom, čo je to zážitkové saunovanie, ktoré sa postupne udomácňuje aj u nás.

Čítaj viac
Sauna
100 zobrazení

Starostlivosť o ruky a nohy: Doprajte im po zime zvýšenú pozornosť

Ruky aj nohy si zaslúžia pravidelnú starostlivosť. A po zime, kedy budeme našu pokožku postupne čoraz viac odhaľovať, by mala byť starostlivosť o ruky a nohy naozaj dôkladná.

Čítaj viac
Prírodná kozmetika
98 zobrazení

3 nápady na romantický večer doma

Došli vám nápady na romantiku s partnerom? Pripravili sme tipy na romantický večer, ktoré vám prinesú príjemné chvíle vo dvojici. A to aj bez toho, aby ste sa vydali mimo domácnosti.

Čítaj viac
Masážne oleje
61 zobrazení

Saunová aromaterapia: Buďte zdravší aj šťastnejší v každom veku

Spojenie sauny a rôznych vôní v sebe kombinuje prínosy saunovania a aromaterapie. Za pravidelný pobyt v aróma saune sa vám poďakuje nielen vaše telo, ale aj myseľ.

Čítaj viac
Sauna
73 zobrazení

Masáž po športovom tréningu

Masáž pomáha zmierniť napätie po športovom tréningu a fyzickej aktivite, obnovuje a omladzuje pokožku, vyživuje ju vitamínmi a mikroelementmi nevyhnutnými po strese.

Čítaj viac
Masážne oleje
55 zobrazení

Celulitídu nemajú len ženy s nadváhou, stretne sa s ňou väčšina žien

Na sebavedomí nepridáva, najmä vtedy, ak si musíte obliecť krátke šortky alebo si dať plavky, no celulitída je nekompromisná. Údaje hovoria, že postihuje 90 % žien.

Čítaj viac
Prírodná kozmetika
51 zobrazení

Doplnky do sauny v hlavnej úlohe: Získajte v nich prehľad

Saunovanie si môžete spríjemniť vhodnými saunovými doplnkami, ktoré umocnia celkový pocit a zvýšia pohodu. Predstavme si niekoľko základných doplnkov do sauny a ich správne využitie.

Čítaj viac
Sauna
80 zobrazení

5 druhov sáun, ktoré by ste mali poznať

Fínska, infra, parná či soľná. To sú len niektoré druhy sáun. Aké sú rozdiely, ako sa v nich zorientovať a ktorý je tou správnou voľbou pre vás? Odpovede v našom prehľade druhov sáun. 

Čítaj viac
Sauna
42 zobrazení

Ako sa správne saunovať? Príprava, etiketa a regenerácia.

Možno si poviete – veď v saune sa iba posadím, vypotím a odídem. Ale opak je pravdou. Dnes teda na tému etiketa saunovania, alebo čo robiť pred, počas a po.

Čítaj viac
Sauna
40 zobrazení

Prečo by ste mali saunovanie zaradiť k svojim pravidelným rituálom?

Ste priaznivcom saunovania? Alebo zvažujete, že si tento zdravotný rituál vyskúšate? Nech už patríte tam či tam, potiť sa týmto spôsobom má veľké benefity.

Čítaj viac
Sauna
38 zobrazení

Vytvorte si doma wellness: Pohoda a odpočinok na nezaplatenie

Saunovanie a návštevy wellness sa pre mnohých ľudí stali pravidelným rituálom. No saunu a relaxačné procedúry si dnes už môžete vychutnať aj v pohodlí domova.

Čítaj viac
Sauna
31 zobrazení
Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt pridaný na porovnanie.

Prečo sme sa zmenili?

A zmenili sme sa vôbec? Áno, aj nie. Zmenou prešiel náš e-shop, aby bol pre vás prehľadnejší a objednávky jednoduchšie. Zmenou prešlo naše logo, aby bolo sviežejšie.

Stále ale ostávame Evei ako nás máte radi - odborník na saunovanie a prírodnú kozmetiku, ktorý je tu vždy pre vás. Ďakujeme vám za vašu dlhoročnú priazeň. Posúva nás vpred a pomáha nám napredovať. Veríme, že z nášho vynového e-shopu budete mať rovnakú radosť ako my.