Masážne oleje na tvár

Masážne oleje na tvár sú navrhnuté pre masáž tváre a ďalšie SPA procedúry.

Masážny olej je bohatý na prírodné aktívne zložky, ktoré zabezpečujú jeho multifunkčné pôsobenie. Masážny olej na tvár sa skladá iba z extra panenských olejov, ktoré si zachovali všetky svoje užitočné vlastnosti. Sladký mandľový olej stimuluje krvný obeh počas masáže. Olej z hroznových semien a prírodný vitamín E majú antioxidačný účinok; bojujú proti procesom starnutia pokožky. Masážny olej na tvár ľahko kĺže, rozkladá sa rovnomerne a neabsorbuje príliš rýchlo. Je ľahko použiteľný.

Masážny olej na tvár sa odporúča pre akýkoľvek typ masáže tváre a iné SPA procedúry. Pred aplikáciou masážneho oleja použite čistiaci prostriedok na tvár, aby ste dosiahli lepšie výsledky.

Len prírodné ingrediencie. Bez vody Bez konzervačných látok. Bez farbiva. Bez GMO. Iba extra panenský olej.


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • 1
  
Masážny olej na tvár PRO-1 250ml

Masážny olej na tvár je špeciálne navrhnutý pre masáž tváre a SPA ošetrenie tváre. Masážny olej má dlhotrvajúci zvláčňujúci a výživný účinok.

Jedinečnou zložkou masážneho oleja sú prírodné olejové výťažky z aloe a púčikov borovice. Olej nám žiadnu vône. Bez vône.

Obsahuje iba prírodné extra panenské oleje a extrakty z liečivých rastlín. 
Extrakty z liečivých rastlín pomáhajú zlepšiť ochranné vlastnosti pokožky, pôsobia protizápalovo majú dezinfekčné účinky, čistí póry a pokožku regenerujú.

Olej zo sladkých mandlí stimuluje krvný obeh. Olej z hroznových jadier a prírodný vitamín E majú antioxidačný účinok a spomaľujú proces starnutia pokožky. Masážny olej poskytuje dobrú kĺzavosť, rovnomerne sa rozotiera a príliš rýchlo sa nevstrebáva. Po masáži je pleť regenerovaná, hydratovaná a pevná.
  Masážny olej na tvár PRO-1 250 ml
  Masážny olej na tvár PRO-1 250ml Masážny olej na tvár je špeciálne navrhnutý pre masáž tváre a SPA ošetrenie tváre. Masážny olej má dlhotrvajúci zvláčňujúci a výživný účinok. Jedinečnou zložkou masážneho oleja sú prírodné olejové výťažky z aloe...
  12,30 €
  Skladom
 • 2
  Set masážnych olejov 8 x 30 ml
Set ôsmych masážnych olejov poteší milovníkov kvalitnej masáže a príjemných vôní. Rozmaznajte sa a doprajte si každý deň masáž s iným voňavým masážnym olejom.
Set masážnych olejov je zabalený v peknej papierovej krabičke. Vhodné aj ako darček. 
Balenie masážnych olejov obsahuje nasledujúce masážne oleje:

Masážny olej Grapefruit, Zázvor, Ruža, Kokos, Levanduľa, Ylang-Ylang
Masážny olej na tvár PRO1
Olej na vlasy Zázvor. 
  Set masážnych olejov 8 x 30 ml
  Set masážnych olejov 8 x 30 ml Set ôsmych masážnych olejov poteší milovníkov kvalitnej masáže a príjemných vôní. Rozmaznajte sa a doprajte si každý deň masáž s iným voňavým masážnym olejom. Set masážnych olejov je zabalený v peknej papierovej...
  17,50 €
  Skladom
 • 3
  
Masážny olej na tvár Levanduľa & Grapefruit 30 ml

Masážny olej Levanduľa & Grapefruit na tvár je špeciálne navrhnutý pre masáž tváre a SPA ošetrenie tváre. Masážny olej má dlhotrvajúci zvláčňujúci a výživný účinok.

Masážny olej obsahuje zmes prírodných extra panenských olejov. Obsahuje esenciálny olej z levandule a grapefruitu. Táto kombinácia obsahuje veľké množstvo mikroelementov a vitamínov, ktoré pleť vyživujú a regenerujú.
Levanduľa má antiseptické, antimikrobiálne a dezinfekčné vlastnosti. Grapefruit spomaľuje proces starnutia pokožky.Masážny olej pokožku regeneruje, vyživuje a zvláčňuje. Odstraňuje jemné vrásky, reguluje tvorbu kožného mazu a zužuje rozšírené póry.

Masážny olej poskytuje dobrú kĺzavosť, rovnomerne sa rozotiera a príliš rýchlo sa nevstrebáva.

Po masáži je pleť regenerovaná, hydratovaná a pevná.
  Masážny olej na tvár Levanduľa & Grapefruit 30 ml
  Masážny olej na tvár Levanduľa & Grapefruit 30 ml Masážny olej Levanduľa & Grapefruit na tvár je špeciálne navrhnutý pre masáž tváre a SPA ošetrenie tváre. Masážny olej má dlhotrvajúci zvláčňujúci a výživný účinok. Masážny olej obsahuje...
  2,30 €
  Skladom
Zobraziť ďalšie Skryť ďalšieZobrazuje sa 1-13 z 13 položiek
Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov