Masážne krémy

Ostať mladý a mať mladú a jemnú kožu to chce každý! Pre kožu je dobré keď sa pravidelne čistí a krémuje. Telový krém obsahuje všetky prírodné zložky, ktoré vám pomôžu zachovať pokožku mladú.

Telové krémy s rôznymi vôňami. Telový krém má hustejšiu štruktúru. Pokožka ostane po použití hladká a jemná. Celú pokožku dôkladne hydratuje a oživí. 


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • 1
  Masážny krém STOP CELULITÍDE 200 g
Krémový základ masážneho krému pomáha zložkám preniknúť hlboko do všetkých vrstiev pokožky, účinne zvlhčovať a vyživovať pokožku, a to aj pri krátkej masáži.
Masážny krém „Stop celulitíde“ stimuluje krvný obeh, pomáha spaľovať a odbúravať tuky, tonizuje pokožku, pomáha účinne bojovať proti celulitíde,
Krém vyživuje a zvlhčuje pokožku, zvyšuje jej pružnosť, pomáha spomaliť proces starnutia pokožky, pomáha redukovať jemné vrásky, robí pokožku hladkou, pevnou a napnutou.
Vôňa citrónu a grapefruitu povzbudzuje, zmierňuje stres a únavu, upokojuje nervový systém, podporuje tvorivosť a intenzívnu činnosť.
Odporúča sa na anticelulitídnu, revitalizačnú, omladzujúcu a výživnú masáž.
  Masážny krém STOP CELULITÍDE 200 g
  Masážny krém STOP CELULITÍDE 200 g Krémový základ masážneho krému pomáha zložkám preniknúť hlboko do všetkých vrstiev pokožky, účinne zvlhčovať a vyživovať pokožku, a to aj pri krátkej masáži. Masážny krém „Stop celulitíde“ stimuluje krvný obeh,...
  8,90 € 8,01 €
  Skladom
 • 2
  Masážny krém STOP CELULITÍDE 500 g
Krémový základ masážneho krému pomáha zložkám preniknúť hlboko do všetkých vrstiev pokožky, účinne zvlhčovať a vyživovať pokožku, a to aj pri krátkej masáži.
Masážny krém „Stop celulitíde“ stimuluje krvný obeh, pomáha spaľovať a odbúravať tuky, tonizuje pokožku, pomáha účinne bojovať proti celulitíde.
Krém vyživuje a zvlhčuje pokožku, zvyšuje jej pružnosť, pomáha spomaliť proces starnutia pokožky a redukovať jemné vrásky, robí pokožku hladkou, pevnou a napnutou.
Vôňa citrónu a grapefruitu povzbudzuje, zmierňuje stres a únavu, upokojuje nervový systém, podporuje tvorivosť a intenzívnu činnosť.
Odporúča sa na anticelulitídnu, revitalizačnú, omladzujúcu a výživnú masáž.
Masážny krém proti celulitíde je vhodný na rýchle procedúry a domácu starostlivosť. Pre ešte väčší účinok odporúčame vyskúšať aj masážny vosk proti celulitíde, ktorý na rozdiel od krému pozostáva z pevných olejov a absorbuje sa pomalšie.
  Masážny krém STOP CELULITÍDE 500 g
  Masážny krém STOP CELULITÍDE 500 g Krémový základ masážneho krému pomáha zložkám preniknúť hlboko do všetkých vrstiev pokožky, účinne zvlhčovať a vyživovať pokožku, a to aj pri krátkej masáži. Masážny krém „Stop celulitíde“ stimuluje krvný obeh,...
  13,20 €
  Skladom
 • 3
  Masážny vosk Stop celulitída 450 g
Anticelulitídny masážny vosk so 100 % prírodným citrónovým esenciálnym olejom. Bojuje proti celulitíde a starnutiu, vyživuje, regeneruje.

Anticelulitídny masážny vosk Verana Professional "Stop Celulitíde" je špeciálne navrhnutý pre účinnú starostlivosť o telo, ako aj pre rôzne druhy a techniky masáží a SPA telové ošetrenia.

Medzi hlavné účinky vosku proti celulitíde patria: stimuluje krvný obeh, pomáha spaľovať a odbúravať tuk, tonizuje pokožku, pomáha účinne bojovať proti celulitíde, vyživuje, hydratuje a nasýti pokožku vitamínmi a mikroelementmi, zvyšuje jej elasticitu, spomaľuje starnutie pokožky, pomáha redukovať jemné vrásky, vyhladzuje strie a zanecháva pokožku hladkú, pevnú a napnutú.

Vôňa citrónu a grapefruitu povzbudzuje, zmierňuje stres a únavu , upokojuje nervový systém, podporuje kreativitu a energickú aktivitu.

Jedinečnou zložkou tohto anticelulitídneho masážneho vosku sú prírodné olejové extrakty: červená paprika, škorica, čierne korenie, koreň zázvoru, žihľava, ako aj esenciálne oleje z grapefruitu a citrónu.
Na rozdiel od krému stop celulitída, ktorý je na vodnej báze a rýchlejšie sa vstrebáva, vosk pozostáva z pevných olejov a absorbuje sa pomalšie. Vhodný je preto na profesionálne použitie a extra vyživujúce procedúry proti celulitíde.
  Masážny vosk Stop celulitída 450 g
  Masážny vosk Stop celulitída 450 g Anticelulitídny masážny vosk so 100 % prírodným citrónovým esenciálnym olejom. Bojuje proti celulitíde a starnutiu, vyživuje, regeneruje. Anticelulitídny masážny vosk Verana Professional "Stop Celulitíde" je...
  13,20 € 10,56 €
  Skladom
Zobraziť ďalšie Skryť ďalšieZobrazuje sa 1-16 z 16 položiek
Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov