Klobúk do sauny

Klobúk do sauny  alebo čiapka do sauny chráni vašu hlavu pred teplom, ktoré ide z horúcej pary. Naše klobúky sú vyrobené zo 100 % vlny alebo bavlny. Klobúk izoluje teplo, a tak sa váš pobyt v saune stane príjemnejším a zotrváte tam dlhšie. Čiapka je ideálnym a praktickým doplnkom pre muža aj ženu. Naši predkovia hovorievali, že všetko zlo a negatívna nálada má byť ponechaná v saune.

 V ponuke nájdete klobúky do sauny (čiapky do sauny): klobúk do sauny 100 % vlna, klobúk do sauny 100 % bavlna, klobúk do sauny 100 % ľan, čiapka do sauny 40 % ľan 60 % bavlna, turban na hlavu, klobúk do sauny Viking.


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • 1
  Klobúk do sauny 100 % vlna
Klobúk do sauny chráni vašu hlavu pred teplom, ktoré ide z horúcej pary. Ochraňuje vlasy pred vysušením a spálením. Klobúk je vyrobené zo 100% vlny.
Má univerzálnu veľkosť a je zdobený obrázkom v prírodných farbách. Klobúk je na dotyk drsnejší a tvrdší. Klobúk izoluje teplo, a tak sa váš pobyt v saune stane príjemnejším a zotrváte tam dlhšie. 
Klobúk je vodeodolný, pevný, príjemný na nosenie a zároveň vzdušný. Vlnený klobúk si zachová svoj tvar a má dlhú životnosť.
  Klobúk do sauny 100 % vlna
  Klobúk do sauny 100 % vlna Klobúk do sauny chráni vašu hlavu pred teplom, ktoré ide z horúcej pary. Ochraňuje vlasy pred vysušením a spálením. Klobúk je vyrobené zo 100% vlny. Má univerzálnu veľkosť a je zdobený obrázkom v prírodných farbách....
  9,50 € 9,03 €
  Skladom
 • 2
  Klobúk do sauny 100% vlna plstená
Klobúk do sauny chráni vašu hlavu pred teplom, ktoré ide z horúcej pary. Ochraňuje vlasy pred vysušením a spálením. Klobúk je vyrobené zo 100% vlny.
Má univerzálnu veľkosť a je zdobený obrázkom v prírodných farbách. Klobúk je vodeodolný, pevný, príjemný na nosenie a zároveň vzdušný. 
Vlnený klobúk si zachová svoj tvar a má dlhú životnosť. Klobúk izoluje teplo, a tak sa váš pobyt v saune stane príjemnejším a zotrváte tam dlhšie.
  Klobúk do sauny 100 % vlna plstená
  Klobúk do sauny 100% vlna plstená Klobúk do sauny chráni vašu hlavu pred teplom, ktoré ide z horúcej pary. Ochraňuje vlasy pred vysušením a spálením. Klobúk je vyrobené zo 100% vlny. Má univerzálnu veľkosť a je zdobený obrázkom v prírodných...
  13,80 €
  Skladom
 • 3
  Klobúk do sauny 100 % bavlna

Klobúk do sauny chráni vašu hlavu pred teplom, ktorá ide z horúcej pary. Ochraňuje vlasy pred vysušením a spálením. Klobúk je vyrobené zo 100 % bavlny.

Má univerzálnu veľkosť a je zdobený obrázkom v prírodných farbách. Na dotyk je jemný a príjemný. Klobúk je tenší pekne sedí na hlave. Klobúk izoluje teplo, a tak sa váš pobyt v saune stane príjemnejším a zotrváte tam dlhšie.

Farba: modrá
  Čiapka do sauny 100 % bavlna Modrá
  Klobúk do sauny 100 % bavlna Klobúk do sauny chráni vašu hlavu pred teplom, ktorá ide z horúcej pary. Ochraňuje vlasy pred vysušením a spálením. Klobúk je vyrobené zo 100 % bavlny. Má univerzálnu veľkosť a je zdobený obrázkom v prírodných...
  8,80 €
  Skladom
Zobraziť ďalšie Skryť ďalšieZobrazuje sa 1-25 z 140 položiek
Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov