Soľ do kúpeľa 

Relax v kúpeli je skvelým zážitkom pre telo i dušu. My sme našli spôsob, ako vám kúpeľ spríjemniť. Do kúpeľa pridajte soľ s vašou obľúbenou vôňou a výsledok uvidíte sami. Tak šup do kúpeľa!

Soľ do kúpeľa má blahodarné účinky nielen na zdravie, ale veľmi priaznivo pôsobí aj na krásu a pôvab. Podporuje redukovanie tuku, zásobuje telo vlhkosťou a j...

pre viac informácií, kliknite tu...
 • Skladom
  2,58 € Skladom

  Morská soľ s borovicovým éterickým olejom Používa sa pri artritíde, bolesti svalov, reumatizme, kŕčochZloženie: čierna morská soľ, borovicové silice. Soľ sa môžeme použiť pri procese saunovanie, v kúpeli, na masáž alebo počas saunového ceremoniálu.

 • Skladom
  2,58 € Skladom

  Morská soľ s eukalyptovým olejom Morská soľ s eukalyptový éterickým olejom Používa sa pri problémoch s dýchaním a kašľom. Zloženie: morská soľ, eukalyptový éterický olej. Soľ sa môžeme použiť pri procese saunovanie, v kúpeli, na masáž alebo počas saunového ceremoniálu.

 • Skladom
  2,58 € Skladom

  Morská soľ s levanduľovým olejom Morská soľ s levanduľovým éterickým olejom Používa sa pri nervozite, nespavosti, pri fyzickej a emocionálnej záťaži, zmeny nálad. Zloženie: morská soľ, levanduľový éterický olej. Soľ sa môžeme použiť pri procese saunovanie, v kúpeli, na masáž alebo počas saunového ceremoniálu.

 • Skladom
  4,90 € Skladom

  Morská soľ Borovica Ponúkame vám výhodné 1 kg balenie morskej soli určenej do sauny alebo do kúpeľa. Soľ sa môžeme použiť pri procese saunovanie, v kúpeli, na masáž alebo počas saunového ceremoniálu. Soľ Borovica - Používa sa pri artritíde, bolesti svalov, reumatizme, kŕčoch.

 • Skladom
  4,90 € Skladom

  Morská soľ Eukalyptus Ponúkame vám výhodné 1 kg balenie morskej soli určenej do sauny alebo do kúpeľa. Soľ sa môžeme použiť pri procese saunovanie, v kúpeli, na masáž alebo počas saunového ceremoniálu. Používa sa pri problémoch s dýchaním a kašľom. Zloženie: morská soľ, eukalyptový éterický olej.

 • Skladom
  4,90 € Skladom

  Morská soľ Levanduľa Ponúkame vám výhodné 1 kg balenie morskej soli určenej do sauny alebo do kúpeľa. Soľ sa môžeme použiť pri procese saunovanie, v kúpeli, na masáž alebo počas saunového ceremoniálu. Používa sa pri nervozite, nespavosti, pri fyzickej a emocionálnej záťaži, zmeny nálad. Zloženie: morská soľ, levanduľový éterický olej.

 • Skladom
  4,90 € Skladom

  Morská soľ Čistá Ponúkame vám výhodné 1 kg balenie morskej soli určenej do sauny alebo do kúpeľa. Soľ sa môžeme použiť pri procese saunovanie, v kúpeli, na masáž alebo počas saunového ceremoniálu. Soľ je neutrálna. Nemá žiadnu vôňu.

Žiadne produkty

Zadarmo Poštovné
0,00 € DPH
0,00 € Spolu

Ceny s DPH

Pokladňa