Vešiaky a police

Vešiaky a police sú praktickým doplnkom pre vašu saunu. Praktické a funkčné vešiaky a police sú vyrobené z lipového a borovicového dreva.

Výrobky z lipového dreva sú známe pre svoje jedinečné liečivé vlastnosti. Výrobky z lipy sú odolné proti vlhkosti preto sú obľúbeným materiálom na výrobu saunových doplnkov.

Na výrobu políc a vešiakov sa používa aj drevo z jelše. Drevo má jemnú oranžovú až bledo – červenú farbu. Jelšové drevo sa radí medzi mäkké a ľahké.

Polička vám poslúžia na odloženie kozmetiky a rôznych vôní do sauny. Na vešiak si môžete zavesiť župan, uterák alebo kilt do sauny.


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • 1
  Drevená polica do sauny s vešiakmi 29 x 13 x 9 cm
Praktická polička s vešiakom sa dokonale hodí pred každú saunu. Na vešiak si odložíte župana a polička poslúžia na položenie esencie do sauny alebo kozmetiky.
Rozmer: 29 x 13 x 9 cm
Materiál: drevo - lipa
  Drevená polica do sauny s vešiakmi 29 x 13 x 9 cm
  Drevená polica do sauny s vešiakmi 29 x 13 x 9 cm Praktická polička s vešiakom sa dokonale hodí pred každú saunu. Na vešiak si odložíte župana a polička poslúžia na položenie esencie do sauny alebo kozmetiky. Rozmer: 29 x 13 x 9 cm Materiál: drevo...
  12,80 €
  Skladom
 • 2
  Vešiak do sauny, 4 háčiky 
Praktický drevený vešiak do sauny. Vhodný na umiestnenie do relaxačnej miestnosti alebo do prezliekarne. Praktický doplnok, ktorý zároveň pekne doplní interiér. 
Drevený vešiak možno upevniť vodorovne aj zvisle. Má 4 háčiky. 
  Vešiak do sauny, 4 háčiky
  Vešiak do sauny, 4 háčiky  Praktický drevený vešiak do sauny. Vhodný na umiestnenie do relaxačnej miestnosti alebo do prezliekarne. Praktický doplnok, ktorý zároveň pekne doplní interiér.  Drevený vešiak možno upevniť vodorovne aj zvisle. Má 4...
  5,50 €
  Skladom
 • 3
  Vešiak do sauny 3 háčiky
Praktický, drevený vešiak do sauny. Vešiak je určený do relaxačnej miestnosti alebo prezliekárne.
Drevený vešiak možno upevniť vodorovne alebo zvisle. Vešiak má 3 háčiky.
Materiál: Drevo - lipa
Veľkosť: 20х50х65
Hmotnosť: 0,27 kg
  Vešiak do sauny 3 háčky
  Vešiak do sauny 3 háčiky Praktický, drevený vešiak do sauny. Vešiak je určený do relaxačnej miestnosti alebo prezliekárne. Drevený vešiak možno upevniť vodorovne alebo zvisle. Vešiak má 3 háčiky. Materiál: Drevo - lipa Veľkosť: 20х50х65 Hmotnosť:...
  6,60 €
  Skladom
Zobraziť ďalšie Skryť ďalšieZobrazuje sa 1-10 z 10 položiek
Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov