GURU

GURU

GURU Slovenská asociácia saunérov, ktorej cieľom je rozvoj saunovej kultúry, saunových rituálov, kurzov a wellness podujatí v slovenských, ale aj zahraničných wellness rezortoch. Prioritou je šírenie osvety a trendov v zdravom saunovaní, zavádzanie noviniek z oblasti saunovania a wellness do praxe, zoskupovať a vzdelávať pracovníkov wellness centier, masérskych škôl, hotelov a vod­ných parkov. Poskytovanie konzultácií a organizácia wellness podujatí a súťaží.

AQUARELAX DOLNÝ KUBÍN

AQUARELAX DOLNÝ KUBÍN

Naše výrobky si môžete zakúpiť priamo pri vstupe do saunového sveta v Aquarelaxe Dolný Kubín. Nájdete tú telové peelingy, doplnky do sauny, kilty do sauny a klobúky do sauny.  Saunový svet v Aquarelaxe vám ponúka infra saunu, fínsku saunu, parnú bylinkovú a parnú soľnú saunu. Po príjemných chvíľach strávených v saunách Vám je k dispozícii ochladzovací bazén, vírivka pre 6 osôb a relaxačná miestnosť.

WELLNESS HOTEL PATINCE *****

WELLNESS HOTEL PATINCE *****

Tento hotel situovaný v kúpeľnom stredisku Patince sa nachádza vedľa rieky Dunaj, 15 km od Komárna.  Wellness hotel má krásny bazén s teplou vodou, 2 fínske sauny, aromatickú bylinnú saunu a jacuzzi s minerálnou vodou. Hotel ponúka mnoho služieb. Naše kozmetické výrobky sú použité pri rôznych procedúrach. 

SAUNALIFE

SAUNALIFE

Saunalife je životný štýl, ktorým smerujeme a ktorý prinášame a šíríme aj do ďalších wellness rezortov. Náš saunalife je zameraný na aktuálne svetové wellness trendy v zmysle saunových animácií, saunových procedúr, saunovej aromaterapii, saunovej muzikoterapii, relaxácii a podobne. Saunovanie so saunalife už nemusí byť nuda. Už nebudete pri potení v saune sedieť a pozerať sa kedy Vám skončí čas na presýpacích hodinách.  Dá sa to aj inak!

BEŠEŇOVÁ - WELLNESS a SPA

BEŠEŇOVÁ - WELLNESS a SPA

Objavte dokonalú harmóniu relaxu a oddychu v Bešeňovej. Holisticky zameraný wellness dôrazom na starostlivosť tela, duše a mysle je zdrojom novej energie pre každého. Nový wellness & spa ponúka prepojenie Liptovskej prírody prostredníctvom brezových stromov, bešeňovskej jaskyne s nekonečnými vodopádmi a veľkolepým Saunovým dómom. Vychutnajte si pokojné chvíle v príjemnom prostredí tepidária a načerpajte novú energiu. Pri vstupe do saunového svet si môžete zakúpiť telový peeling značky GREENUM, telový krém do sauny a tiž klobúk do sauny s logom Bešeňová.

GRAND HOTEL PERMON ****

GRAND HOTEL PERMON ****

Najväčší hotelový wellness komplex na Slovensku - PERMON'S PARADISE, ktorý je skutočným rajom wellnessu. Hotel ponúka množstvo služieb. Nájdete tu komplex sáun, vodných a parných kúpeľov, bazény a detské atrakcie. Pestrá je  ponuku komplexných služieb nového SPA centra, kde môžete vyskúšať rôzne procedúry. SPA Paradise zabezpečí dokonalú starostlivosť o Vás a Vaše zdravie. Centrum ponúka masáže a peelingové procedúry, kde sú použité aj naše výrobky od firmy GREENUM  a VERANA VERANA. Na recepcii si môžete zakúpiť klobúk do sauny, kilt do sauny a iné doplnky, ktoré sú potrebné k saunovaniu.

Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt pridaný na porovnanie.