Presýpacie hodiny

Presýpacie hodiny

Sledovanie času v saune je niečím, čo sa v saune nemá ignorovať.  Ak máte v saune presýpacie hodiny budete v bezpečí a bez zbytočného stresu.

Presýpacie hodiny používali Fíni už pred 2000 rokmi pri každom saunovaní. Princíp hodín je veľmi jednoduchý. Piesok preteká cez tenký lievik. Tento časovač je kalibrovaný v 15-minútových intervaloch.

Na použitie stačí presýpacie hodiny prevrátiť naopak a nechať piesok tiecť. Uplynie 15 minút, kým nezmizne všetok piesok. Znova otočte na ďalších 15 minút.

Všeobecne sa uznáva, že viac krátkych sedení v saune je lepších ako jedno dlhé sedenie.


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • 1
  Presýpacie hodiny do sauny
Jednoduché presýpacie hodiny vhodné do každej sauny. Hodiny sú vyrobené z borovicového dreva. Čas presýpania 15 min.
  Presýpacie hodiny do sauny
  Presýpacie hodiny do sauny Jednoduché presýpacie hodiny vhodné do každej sauny. Hodiny sú vyrobené z borovicového dreva. Čas presýpania 15 min.
  12,50 €
  Skladom
 • 2
  Teplomer a presýpacie hodiny do sauny  2 v 1
Netradičné presýpacie hodiny s teplomerom do sauny. Krásny dizajn sa dokonale hodí do vašej sauny. 
  Teplomer a presýpacie hodiny do sauny
  Teplomer a presýpacie hodiny do sauny  2 v 1 Netradičné presýpacie hodiny s teplomerom do sauny. Krásny dizajn sa dokonale hodí do vašej sauny. 
  20,90 €
  Skladom
 • 3
  Presýpacie hodiny do sauny, červená
Elegantné presýpacie hodiny do sauny určené na meranie času stráveného v suchej saune. Hodiny sú vyrobené z dreva v kombinácií s červeným pieskom, ktorý im dodáva netradičný nádych.
Spríjemnite si pobyt v saune s presýpacími hodinami s červeným pieskom. Presýpacie hodiny presne zmerajú váš čas strávený v saune a pomôžu vám správne odhadnúť čas, ktorý je zdravé stráviť v saune. Vy sa tak môžete nerušene venovať relaxácií bez strachu z príliš dlhého pobytu v saune. 
Hodiny merajú 15 minút. Jednoduchý dizajn, ktorý pekne doplní akúkoľvek saunu. 
  Presýpacie hodiny do sauny, červená
  Presýpacie hodiny do sauny, červená Elegantné presýpacie hodiny do sauny určené na meranie času stráveného v suchej saune. Hodiny sú vyrobené z dreva v kombinácií s červeným pieskom, ktorý im dodáva netradičný nádych. Spríjemnite si pobyt v saune...
  12,50 €
  Skladom
Zobraziť ďalšie Skryť ďalšieZobrazuje sa 1-6 z 6 položiek
Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov