Romantické darčeky

Hľadáte romantický darček pre vášho milovaného/milovanú? V sekcii romantické darčeky sme pre vás pripravili inšpiráciu na darčeky pre všetky romantické duše. Či už hľadáte darček pre priateľa na výročie, darček na Valentína alebo jednoducho len tak darček z lásky, pomôžeme vám vybrať to pravé.

Erotické oleje, masážne sviečky, vonné esencie, ale aj prírodná kozmetika či sety do sauny, vďaka ktorým strávite spoločne príjemné romantické chvíle. Nechajte sa inšpirovať našimi tipmi na darčeky a potešte romantickú dušu svojej polovičky.

Vyskladať a zabaliť do darčekového balenia je možné aj ďalšie produkty z našej ponuky. V prípade záujmu o vytvorenie originálneho darčekového setu nás neváhajte kontaktovať.


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • 1
  
Klobúk do sauny 100 % vlna plstená 
Krásne dva klobúky pre dámu a pána. Romantická kolekcia klobúkov do sauny.
Klobúk je vyrobený z prvotriednej plsti a je špeciálne navrhnutý na ochranu hlavy pred prehriatím. Má praktické uško na zavesenie.
Klobúk je vodeodolný, pevný, príjemný na nosenie a zároveň vzdušný. Plstený  klobúk si zachová svoj tvar a má dlhú životnosť.
Farba: mliečno biela (klobúk je prešívaný hnedou nitkou)
V balení 2 ks.
  Klobúk do sauny vlna On & Ona
  Klobúk do sauny 100 % vlna plstená  Krásne dva klobúky pre dámu a pána. Romantická kolekcia klobúkov do sauny. Klobúk je vyrobený z prvotriednej plsti a je špeciálne navrhnutý na ochranu hlavy pred prehriatím. Má praktické uško na zavesenie....
  21,60 €
  Skladom
 • 2
  Set esenciálnych olejov s hlineným difúzerom „Minty Life“ 
Sada difúzora a esenciálneho oleja „Minty Life“ poskytuje príležitosť povzniesť sa nad rámec triviálneho života a priniesť do vášho priestoru pohodlie.
Vône sú ťažké a silné, majú rôzne psychologické účinky na jednotlivca (napr. vzrušujúce, upokojujúce, relaxačné). Väčšina vôní použitých na vytvorenie sady sú afrodiziaká.
Set sa skladá zo 4 esenciálnych olejov:

Esenciálny olej Tymián 10 ml
Esenciálny olej Levanduľa 10 ml
Esenciálny olej Grapefruit 10 ml
Esenciálny olej Borovica 10 ml
1x Hlinený difúzer
  Set esenciálnych olejov s hlineným difúzerom „Minty Life“
  Set esenciálnych olejov s hlineným difúzerom „Minty Life“  Sada difúzora a esenciálneho oleja „Minty Life“ poskytuje príležitosť povzniesť sa nad rámec triviálneho života a priniesť do vášho priestoru pohodlie. Vône sú ťažké a silné, majú rôzne...
  21,40 €
  Skladom
 • 3
  Masážna sviečka Korenie
Užite si masáž a výnimočné okamihy netradičným spôsobom. Masážna sviečka s esenciálnym olejom navodí romantickú náladu a dokonale premasíruje telo. Zažijete teplú masáž priamo vo vašom domove. Vaše telo sa uvoľní a myseľ zrelaxuje. Užite si masáž!
Masážna sviečka obsahuje: sójový vosk, bambucké maslo, rozmarínový a bergamotový esenciálny olej (všetky prísady 100% prírodné)
Sviečka je určená k roztaveniu pri nízkej teplote, takže vašu pokožku to nespáli. Po masáži bude vaša pokožka hodvábne hladká a neodolateľne voňajúce.
Naše masážne sviečky sú prírodné a neobsahujú žiadne umelé prísady ani farbivá, len prírodné oleje, masla a éterické oleje.
Sviečka je vhodná na domáce použitie alebo ju môžete využiť v masážnych salónoch. Ľahká manipulácia.
  Masážna sviečka Korenie 100 ml
  Masážna sviečka Korenie Užite si masáž a výnimočné okamihy netradičným spôsobom. Masážna sviečka s esenciálnym olejom navodí romantickú náladu a dokonale premasíruje telo. Zažijete teplú masáž priamo vo vašom domove. Vaše telo sa uvoľní a myseľ...
  7,50 €
  Skladom
Zobraziť ďalšie Skryť ďalšieZobrazuje sa 1-20 z 20 položiek
Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov