Prírodné mydlá 

Ručne vyrobené mydlo obsahuje kvalitné prírodné suroviny ako sú rastlinné oleje a hydratačné zložky. Mydlá sú vyrobené ručne podľa tradičných receptúr z celého sveta. Všetky mydlá čistia a zjemňujú pokožku.

Vyberte si!

Mydlá prírodné s glycerínom

Základ mydiel tvoria výťažky z rastlín, esenciálnych olejov, 100 % prírodný med, liečivé rastliny. ...

pre viac informácií, kliknite tu...
 • Prírodné mydlá
  Prírodné mydlá

  Prírodné mydla robené metódou za studena

  Prírodné mydlá obsahujú iba prírodné zložky. Mydlo sa varí pri nízkych teplotách a prírodné zložky zrejú minimálne mesiac. Táto technológia umožňuje zachovať všetky prírodné vlastnosti oleja a priniesť ich obsah do mydla. Zachová všetky výživné vlastnosti použitých olejov a masiel. 

  Zložky mydiel: bambucké maslo, olej zo sladkých mandlí, olej z kôry pomaranča, olej z kôry mandarinky, grapefruitový olej, bazalkový olej, silice mäty, levanduľové listy, ovsené vločky

  V ponuke je viac druhov: levanduľa, grapefruit, citrónová tráva, pepermint, citrus, pomarančový kvet (neroli), eukylyptus, tee tree, bazalka.

 • Mydlá
  Mydlá

  Ručne vyrobené glycerínové mydlo obsahuje kvalitné prírodné suroviny ako sú rastlinné oleje a hydratačné zložky. Jednou z hlavných prísad aromatických mydiel je olej z mandlí a hroznových jadier. Mydlá sú vyrobené ručne podľa tradičných receptúr z celého sveta. Základ mydiel tvoria výťažky z rastlín, esenciálnych olejov, 100 % prírodný med, liečivé rastliny, ovsené vločky, mak a korenie.

  Všetky mydlá čistia a zjemňujú pokožku. V ponuke je široká škála vôní: citrusové, ovocné, sladké, vône orientu, čokoládové, medové, vanilkové, exotické – vône pre mužov a ženy.

  Veľmi obľúbené sú mydlá s kozím mlieko. Vedci potvrdili jedinečný charakter kozieho mlieka, jeho zloženie, ktoré obsahuje cenné aminokyseliny, vitamíny (A, B1, B2, B5, B6, B12, C, E, D), mikroprvky (K, Mg, Zn, Se, Ca) a lakto-enzýmy. Mydlá sú obohatené o kokosový olej. Tieto dve zložky (kokosový olej a kozie mlieko) vyživujú pokožku a zabraňujú jej starnutiu.

Žiadne produkty

Zadarmo Poštovné
0,00 € Spolu

Pokladňa