Textil

Kvalitné výrobky z prírodných materiálov je to najlepšie čo môžete dopriať sebe aj svojej domácnosti. Pripravili sme pre vás ponuku kvalitných textilných výrobkov z ľanu, vlny a bavlny. 

Ľanové vlákno má  antialergické a antiseptické vlastnostirobí kožu kvalitnejšou a neškodí jej. Ľan je antistatický, čiže je vhodný pre ľudí ktorí sú citliví na statickú elektrinu. Ľanové oblečenie umožní vašej pokožke dýchať a udržuje tak ideálnu telesnú teplotu. Ľan dokonale absorbuje vlhkosť (dvakrát viac ako bavlna) - nepotíte sa.

Ľanové výrobky do kúpeľne a sauny sú známe vysokou kvalitou a sú prirodzené a jemné pre pokožku. Ponúkame pánske a dámske župany, uteráky, saunové čiapky a iné výrobky a doplnky. Dobre sajú. Dominantné sú prírodné, biele, sivé a hnedé odtiene. Ľanové obliečky a plachty sa vyznačujú vysokou kvalitou. Vyrábané sú zo 100 % ľanu alebo polo-ľanu (ľan-bavlna). V zime je teplá a v horúcich letných dňoch naopak ochladzujúca.

Vlnené alebo bavlnené deky budú vaším obľúbeným spoločníkom počas sychravých jesenných dní alebo mrazivých zimných večerov. Všetky produkty v kategórii textil sú vyrobené z materiálov najvyššej kvality. 

Ľanové a vlnené výrobky
Zobrazuje sa 1-25 z 134 položiek
Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt pridaný na porovnanie.