Vejániky, metla do sauny

Vejánik je dokonalý pomocník v saune a počas saunovania. Hlavným cieľom „Metly do sauny“ alebo vejánika do sauny je zlikvidovať z tela toxíny a pot, ktoré sa hromadia pod kožou avšak, na každú vantu telo reaguje rozdielne. Preto vám ponúkame rôzne druhy vejánikov: dubový, brezový, eukalyptový.

Snažíme sa, aby si každý milovník sauny mohol vybrať metlu podľa svojich požiadaviek. Metlička vám očistí telo, dušu a zároveň vám prevonia saunu.

Vejániky sa môžu použiť: na masáže počas saunovanie, počas saunových rituálov.


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • 1
  20Mela do sauny Eukalyptus
Dodať telu mladosť, zdravie a odpočinok, to je hlavný cieľ metly do sauny. 
Metla do sauny – kráľovná sauny!  Metlička môže byť z rôznych rastlín, stromov. Môže sa použiť v parnom kúpeli, na masáž na obklady. Zmyslom metly nie je vás mlátiť, ale kožu premasírovať. S metličkou zažijete v saune kúzlo a zázraky. 
Saunová metla, vjeník, vejárik do sauny Eukalyptus. Metla dodá telu teplo a prekrví kožu. Krásne vám prevonia vaše telo a saunu.
Matla do sauny Eukalyptus: 

Listy eukalyptu sú bohaté na esenciálne oleje a minerály.
Čistý dýchacie cesty.
Eukalyptus posilňuje imunitný systém.

 Je vhodná do wellness, na masáž, k typickým saunovým rituálom.
  Saunová metla Eukalyptová
  20Mela do sauny Eukalyptus Dodať telu mladosť, zdravie a odpočinok, to je hlavný cieľ metly do sauny.  Metla do sauny – kráľovná sauny!  Metlička môže byť z rôznych rastlín, stromov. Môže sa použiť v parnom kúpeli, na masáž na obklady. Zmyslom...
  6,20 €
  Na sklade
 • 2
  Metla do sauny Dubová
Metla do sauny – kráľovná sauny!  Metlička môže byť z rôznych rastlín, stromov. Môže sa použiť v parnom kúpeli, na masáž na obklady. Zmyslom metly nie je vás mlátiť, ale kožu premasírovať. S metličkou zažijete v saune kúzlo a zázraky. 
Dubová metlička sa používa k šlahaniu celého tela. Metličky majú antisepticé a protizápalové vlastnosti. Je vhodná do wellness k typickým saunovým rituálom. Dubová metlička upokojuje nervy, zmierňuje stres. Metlička vám krásne prevonia celú saunu.
Dubová metla do sauny:

Má protizápalový účinok.
Ukľudňuje nervový systém.
Pomáha pri kožných chorobách.
Zmierňuje stres.
Prevonia celú saunu.

Veľkosť: 290x500x70/ 0,3kg
  Saunová metla Dubová
  Metla do sauny Dubová Metla do sauny – kráľovná sauny!  Metlička môže byť z rôznych rastlín, stromov. Môže sa použiť v parnom kúpeli, na masáž na obklady. Zmyslom metly nie je vás mlátiť, ale kožu premasírovať. S metličkou zažijete v saune kúzlo a...
  6,60 €
  Skladom
 • 3
  Saunová metla Lipová
Metla do sauny – kráľovná sauny!  Metlička môže byť z rôznych rastlín, stromov. Môže sa použiť v parnom kúpeli, na masáž na obklady. Zmyslom metly nie je vás mlátiť, ale kožu premasírovať. S metličkou zažijete v saune kúzlo a zázraky.
Lipová metla má kozmetické účinky. Čistí pleť podobne ako mydlo. Lipová metla je často nazývaná "ženská" metla. Lipová metla odstraňuje bolesť hlavy, zrýchľuje proces hojenia. Vhodná pri chorobách močového mechúra.
Veľkosť: 290x500x60/ 0,25kg
  Saunová metla Lipová
  Saunová metla Lipová Metla do sauny – kráľovná sauny!  Metlička môže byť z rôznych rastlín, stromov. Môže sa použiť v parnom kúpeli, na masáž na obklady. Zmyslom metly nie je vás mlátiť, ale kožu premasírovať. S metličkou zažijete v saune kúzlo a...
  7,00 €
  Skladom
Zobraziť ďalšie Skryť ďalšieZobrazuje sa 1-18 z 18 položiek
Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov