Sauna

Sauna - najlepšia aktivita vo voľnom čase, ako sa zbaviť zlej nálady a psychickej únavy. Čas strávený v saune prispieva k lepšej činnosti srdca a ciev, dych sa stáva intenzívnejší a mizne podráždenosť a emocionálne napätie. Nič nie je lepšie, ako spojenie dobrej sauny, kvalitných prírodných textílií a chvíľka relaxu pri šálke čaju.

Základné vybavenie pre príjemný pobyt v saune je určite kilt (tzv zásterka) do sauny, čiapka alebo klobúk do sauny a na nohy príjemné ľanové papuče. Pri pobyte v saune je dobré použiť na prekrvenie pokožky saunový med, saunový peeling alebo soľ do sauny. Po proces saunovania by sa každý mal osprchovať, umyť mydlom alebo sprchovým gélom, osušiť sa kvalitným ľanovým uterákom. Následne sa zabaliť do župana a zrelaxovať pri šálke čaju.

K dokonalému saunovaniu patria aj rôzne pomôcky, ktoré vám spríjemnia saunovanie – masážna hubka, masážna rukavica alebo masážny pás.

Milovníci domáceho saunovania si môžu vybrať rôzne vône, esencie do sauny, vedrá a lopatky.

Ak nemáte chuť a čas vyberať zo širokej ponuky výrobkov, nevadí. Pripravili sme pre vás výhodné saunové sety.

Nech sa páči, nakupujte.


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • 1
  Klobúk do sauny 100 % vlna
Klobúk do sauny chráni vašu hlavu pred teplom, ktoré ide z horúcej pary. Ochraňuje vlasy pred vysušením a spálením. Klobúk je vyrobené zo 100% vlny.
Má univerzálnu veľkosť a je zdobený obrázkom v prírodných farbách. Klobúk je na dotyk drsnejší a tvrdší. Klobúk izoluje teplo, a tak sa váš pobyt v saune stane príjemnejším a zotrváte tam dlhšie. 
Klobúk je vodeodolný, pevný, príjemný na nosenie a zároveň vzdušný. Vlnený klobúk si zachová svoj tvar a má dlhú životnosť.
  Klobúk do sauny 100 % vlna
  Klobúk do sauny 100 % vlna Klobúk do sauny chráni vašu hlavu pred teplom, ktoré ide z horúcej pary. Ochraňuje vlasy pred vysušením a spálením. Klobúk je vyrobené zo 100% vlny. Má univerzálnu veľkosť a je zdobený obrázkom v prírodných farbách....
  9,50 € 9,03 €
  Skladom
 • 2
  Plachta do sauny biela
Kvalitná biela plachta do sauny. Plachta do sauny ma vynikajúce absorpčné vlastnosti. Každý kto vstupuje do sauny by mal použiť kilt do sauny alebo plachtu do sauny.
Plachtu v saune používame hlavne z hygienických dôvodov. 
Materiál: 100 % bavlna
Farba: biela
Veľkosť: 105*150 cm
Gramáž: 140 g/kv.m.
  Plachta do sauny biela 105*150 cm
  Plachta do sauny biela Kvalitná biela plachta do sauny. Plachta do sauny ma vynikajúce absorpčné vlastnosti. Každý kto vstupuje do sauny by mal použiť kilt do sauny alebo plachtu do sauny. Plachtu v saune používame hlavne z hygienických dôvodov....
  6,90 €
  Skladom
 • 3
  20Mela do sauny Eukalyptus
Dodať telu mladosť, zdravie a odpočinok, to je hlavný cieľ metly do sauny. 
Metla do sauny – kráľovná sauny!  Metlička môže byť z rôznych rastlín, stromov. Môže sa použiť v parnom kúpeli, na masáž na obklady. Zmyslom metly nie je vás mlátiť, ale kožu premasírovať. S metličkou zažijete v saune kúzlo a zázraky. 
Saunová metla, vjeník, vejárik do sauny Eukalyptus. Metla dodá telu teplo a prekrví kožu. Krásne vám prevonia vaše telo a saunu.
Matla do sauny Eukalyptus: 

Listy eukalyptu sú bohaté na esenciálne oleje a minerály.
Čistý dýchacie cesty.
Eukalyptus posilňuje imunitný systém.

 Je vhodná do wellness, na masáž, k typickým saunovým rituálom.
  Saunová metla Eukalyptová
  20Mela do sauny Eukalyptus Dodať telu mladosť, zdravie a odpočinok, to je hlavný cieľ metly do sauny.  Metla do sauny – kráľovná sauny!  Metlička môže byť z rôznych rastlín, stromov. Môže sa použiť v parnom kúpeli, na masáž na obklady. Zmyslom...
  6,20 €
  Na sklade
Zobraziť ďalšie Skryť ďalšieZobrazuje sa 1-25 z 498 položiek
Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov