Sauna

Sauna - najlepšia aktivita vo voľnom čase, ako sa zbaviť zlej nálady a psychickej únavy. Čas strávený v saune prispieva k lepšej činnosti srdca a ciev, dych sa stáva intenzívnejší a mizne podráždenosť a emocionálne napätie. Nič nie je lepšie, ako spojenie dobrej sauny, kvalitných prírodných textílií a chvíľka relaxu pri šálke čaju.

Základné vyba...

pre viac informácií, kliknite tu...
 • Kilt do sauny
  Kilt do sauny

  Saunový kilt vám spríjemní pobyt v saune. Môže byť použitý k zabaleniu tela po sprche alebo kúpeli. Každý milovník sauny by mal vlastniť kilt (zásteru alebo osušku do sauny). Kilty dokonale absorbujú vlhkosť, majú elegantný vzhľad. Kombinácia ľanu a bavlny vyhovuje ľudom, ktorí ocenia prirodzenosť a ľahkosť.

  Naše kilty sú vyrobené z ľanu, ktorý dokonale absorbuje vlhkosť, ľanové vlákno má antialergické a antiseptické vlastnosti, ľan je šetrný k životnému prostrediu, je ideálny pre ľudí, ktorý sú citlivý na statickú elektrinu, ľan je odolný a trvácny.

  V našej ponuke nájdete kvalitné kilty, ušité čisto z prírodných materiálov. Kilty sú ušité z 100% ľanu, 100% bavlna, ľan/bavlna. Ponúkame dámske a pánske kilty.

   Nič nie je lepšie ako spojenie dobrej sauny, kvalitných prírodných textílií a chvíľka relaxu pri šálke čaju.

 • Papuče do sauny
  Papuče do sauny

  Ľanové papuče (šľapky) sú známe veľmi vysokou kvalitou, sú prirodzené a jemné na vašu pokožku. Papuče sú šité zo 100 % ľanu. Vnútro je vyplnené 100 % bavlnou. Sú mimoriadne hebké, mäkké a hladké. Veľmi dobre sajú. Dominantné sú prírodné, biele, sivé a hnedé farby.

  Prečo nosiť ľanové papuče?

  • sú pohodlné a zároveň elegantné
  • sú priedušné
  • ľan neelektrizuje
  • papuče majú dlhú životnosť
  • ľan je šetrný k životnému prostrediu
  • ľan je ekologický
  • v lete vás papuče ochladia v zime oteplia

  Papuče sú vhodné na bežné nosenie. Dobre sa hodia do sauny.

  V našej ponuke nájdete tieto veľkosti: 37,39,41,43,54

  U nás nájdete aj vlnené šľapky do sauny.

 • Klobúk do sauny
  Klobúk do sauny

  Klobúk do sauny  alebo čiapka do sauny chráni vašu hlavu pred teplom, ktorá ide z horúcej pary. Naše klobúky sú vyrobené zo 100 % vlny alebo bavlny. Klobúk izoluje teplo, a tak sa váš pobyt v saune stane príjemnejším a zotrváte tam dlhšie. Čiapka je ideálnym a praktickým doplnkom pre muža aj ženu. Naši predkovia hovorievali, že všetko zlo a negatívna nálada má byť ponechaná v saune.

   V ponuke nájdete klobúky do sauny (čiapky do sauny): klobúk do sauny 100 % vlna, klobúk do sauny 100 % bavlna, klobúk do sauny 100 % ľan, čiapka do sauny 40 % ľan 60 % bavlna, turban na hlavu, klobúk do sauny Viking.

 • Plachty do sauny
  Plachty do sauny

  Spríjemnite si svoj pobyt počas pobytu v saune. Na zabalenie tela môžete použiť plachtu do sauny alebo kilt do sauny.

  Plachta do sauny je určená na použitie v saune. Plachty do sauny majú vynikajúce absorpčné vlastnosti a sú priestorovo úsporné. Kvalitné prestieradlá zo 100% bavlny sú určené na saunovanie.

  Plachtu si môžete vybrať v rôznej farbe: biela, červená, zelená, žltá, hnedá, modr

  Ponúkame dva rozmery: 

  • 180 *220 cm
  • 150 * 200 cm

  Materiál: 100 % bavlna, 300g / m2

 • Župany
  Župany

  Ak máte radi sauny, alebo si radi doprajte horúci kúpeľ tak ste na správnom mieste. Župan po sprche či v priebehu saunovanie je súčasťou vášho relaxu. Župan použijete tak ako doma, tak aj vo wellness alebo spa centre.

  Naše výrobky do sauny sú známe veľmi vysokou kvalitou, sú prirodzené a jemné na vašu pokožku. Ponúkame pánske ,dámske a detské župany . Všetky výrobky sú šité zo 100 % bavlny.

  Veľmi dobre sajú. Dominantná je biela farba. Župany majú voľný strih a sú dostatočne široké. Ponúkame rôzne veľkosti: S,M,XL,XXL.

  Nech sa páč!

 • Osušky a uteráky
  Osušky a uteráky

  Ponúkame kvalitné uteráky, ktoré majú rôzne veľkosti, vzory a farby. Sú vyrobené zo 100% ľanu. Ľahké, mäkké uteráky dokonale absorbujú vlhkosť, rýchlo schnú a sú priedušné. Uterák je preto vhodný do sauny alebo na každodenné používanie.

 • Set do sauny
  Set do sauny

  Ponúkame vám výhodný balík k saunovaniu. V balíku nájdete kompletný set, v ktorom nájdete všetko čo potrebujete k dokonalému relaxu v saune. Balík je dokonalým darčekom pre priateľa, manžela, manželku....pre milovníkov saunovania.

  Saunový balík je vhodný pre dámy alebo pánov. Spravili sme pre vás jednoduchý alebo luxusný balíček.

 • Doplnky do sauny
  Doplnky do sauny

  Počas saunovanie je vhodné použiť rôzne doplnky, ktoré vám dopomôžu k lepšej relaxácii pri saunovaní. V našej ponuke nájdete: masážnu hubku, masážnu rukavicu, masážny pás, podsedák do sauny, papuče do sauny, rukavicu, meštek do sauny.

   Doplnky do sauny sú ušité z ovčej vlny, 100% vlny alebo bavlny. Všetky produkty sú z prírodných materiálov.

 • Podsedáky a podhlavníky do sauny
  Podsedáky a podhlavníky do sauny

  Podsedáky, podložky a vankúše do sauny.

  Základné doplnky do sauny ako podsedák a podhlavník, vám spríjemnia saunovanie.

  Počas saunovania si treba urobiť v saune pohodlie a hlavne zachovať hygienické predpisy v saune. Vhodné je použiť podsedák do sauny a podložku pod nohy. Takto si uchováte vaše lavice a nohy bez potu a špiny.  

  Ak si chcete zvýšiť komfort v saune, stačí použiť mäkký vankúš. Podložku (podsedák) môžete použiť aj pod nohy.

  Naše podsedáky a vankúše vám dopomôžu k lepšej relaxácii pri saunovaní. Všetky produkty sú z prírodných materiálov.

 • Vešiaky a police
  Vešiaky a police

  Vešiaky a police sú praktickým doplnkom pre vašu saunu. Praktické a funkčné vešiaky a police sú vyrobené z lipového a borovicového dreva.

  Výrobky z lipového dreva sú známe pre svoje jedinečné liečivé vlastnosti. Výrobky z lipy sú odolné proti vlhkosti preto sú obľúbeným materiálom na výrobu saunových doplnkov.

  Na výrobu políc a vešiakov sa používa aj drevo z jelše. Drevo má jemnú oranžovú až bledo – červenú farbu. Jelšové drevo sa radí medzi mäkké a ľahké.

  Polička vám poslúžia na odloženie kozmetiky a rôznych vôní do sauny. Na vešiak si môžete zavesiť župan, uterák alebo kilt do sauny.

 • Teplomery a vlhkomery
  Teplomery a vlhkomery

  Teplomery a vlhkomery

  Teplomery, vlhkomery - praktické doplnky do každej sauny. Teplomer meria aktuálnu teplotu v saune, ktorá je dôležitá pre váš pobyt v saune.

  Vlhkomer vám ukazuje aktuálnu vlhkosť v saune. Je dôležité mať v každej saune teplomer aj vlhkomer.

  Netreba sa spoliehať iba na zmysli  - treba mať reálnu predstavu o teplote e vlhkosti v saune.

 • Presýpacie hodiny
  Presýpacie hodiny

  Presýpacie hodiny

  Sledovanie času v saune je niečím, čo sa v saune nemá ignorovať.  Ak máte v saune presýpacie hodiny budete v bezpečí a bez zbytočného stresu.

  Presýpacie hodiny používali Fíni už pred 2000 rokmi pri každom saunovaní. Princíp hodín je veľmi jednoduchý. Piesok preteká cez tenký lievik. Tento časovač je kalibrovaný v 15-minútových intervaloch.

  Na použitie stačí presýpacie hodiny prevrátiť naopak a nechať piesok tiecť. Uplynie 15 minút, kým nezmizne všetok piesok. Znova otočte na ďalších 15 minút.

  Všeobecne sa uznáva, že viac krátkych sedení v saune je lepších ako jedno dlhé sedenie.

 • Vedrá a naberačky do sauny
  Vedrá a naberačky do sauny

  Saunové vedro je najdôležitejší saunový doplnok, ktorý nesmie chýbať v žiadnej saune. Vo vedre sa riedi voda s extraktom alebo esenciou vhodnou do sauny. Následne sa naberačkou do sauny (lopatkou) leje na kamene. Vedro slúži aj na namáčanie saunovej metličky.

 • Podlahové rošty
  Podlahové rošty

  Drevený rošt do sauny by mal byť súčasťou každej sauny. Tento nenápadný doplnok do sauny chráni vaše nohy pred studenými kachličkami a podlahou.

  Drevné rošty sú vyrobené z dreva (lipa, jelša, borovica, osika, dub). V našej ponuka nájdete na výber rošty rôznych rozmerov.

 • Esenciálne oleje
  Esenciálne oleje

  Esenciálne oleje

  Organické a prírodné esenciálny oleje 

  100 % prírodné esenciálne oleje s unikátnym vlastnosťami. Majú pozitívny účinok na ľudský organizmus.

  Esencie do sauny: Vonné esencia sa môžu použiť v saunepočas kúpeľana inhaláciu alebo poslúžia v aroma lampe a vytvoria dokonalý relax a príjemnú atmosféru. Niektoré esencie sa môžu použiť aj na výrobu kozmetických prípravkov. Sú vhodné do sauny, vzhľadom na to, že obsahujú vysoké percento kvalitných olejov, ktoré priaznivo pôsobia na telo a ľudský organizmus.

  V našej ponuka nájdete esencie do sauny rôznych vôní: aníz, borovica, tea tree, citrón, eukalyptus, mäta, ľevanduľa, grapefruit, cédrová esencia, borovicová esencia, esencia zo sibírskej jedle, mäta, melissa, levanduľa, rozmarín, borovica

  Esenciálne oleje boli po tisícročia používané v rôznych kultúrach, mnohými spôsobmi – na lekárske účely, rituálne uctievanie, pridávali sa do kozmetiky a parfémov. Ide o zložité látky: Každý olej sa skladá z mnohých komponentov, ktoré sa vzájomne kombinujú a vytvárajú svoje jedinečné fyziologické a psychologické vlastnosti.

  Esenciálne oleje sú získané metódou - hydrodistillation alebo lisovanie za studena. Majú liečivé vlastnosti. Sú dôležité na prevenciu a udržanie ľudského tela.

  Kde sa môže esenciálny olej použiť:

  Aromatický kúpeľ: Vzhľadom k tomu, éterické oleje sú nerozpustné vo vode, pred naliatím do kúpeľa treba rozpustiť 10-30 kvapiek silice v pohári mlieka, kefíru, jogurt alebo smotany alebo lyžicu rastlinného oleja, trochu medu.

  Krém alebo mlieko: 10-15 kvapiek esenciálneho oleja zmiešame s 1 lyžicou krému alebo mlieka.

  Krém na ruky : 3 kvapky esenciálneho oleja zmiešané s 1 lyžičkou rastlinného oleja.

  Po holení: 40 kvapiek esenciálneho oleja v zmesi so 120 ml jablčného octu alebo alkoholu v 80 ml destilovanej vody.

  Masáže: 10-15 kvapiek esenciálneho oleja zmiešame s 2 polievkovými lyžicami rastlinného oleja.

  Šampón na vlasy : pridajú 2 kvapky esenciálneho oleja do fľaše so šampónom.

  Sauna: pridať 15 kvapiek do 10 litrov teplej vody (močia sa metly do sauny)

  Aromatické lampy: 4-5 kvapky 5 metrov štvorcových v  priestore. Môže byť použitý každý deň. 

  Parný kúpeľ: 2-3 kvapky na 1 l vody

 • Extrakty do sauny
  Extrakty do sauny

  Extrakty do sauny

  Vône a extrakty do sauny vám spríjemnia saunovanie a dokonale uvoľnia vaše telo. Rôzne vône majú rôzny účinok na ľudské telo. Niektoré vyvolávajú pocit relaxu a uvoľnenia, iné uľahčujú dýchanie, majú antibakteriálne vlastnosti, liečia rôzne choroby (reumatické nachladnutie), pomáhajú odstrániť stres a únavu.

  Každá vôňa je jedinečná a originálna. Všetky bylinky, ktoré sú použité v produktoch pomáhajú harmonizovať organizmus, priaznivo pôsobia na pokožku, prinášajú pocit komfortu pre telo a dušu. 

  Extrakty do sauny (koncentráty): sú vhodné do suchej a parnej sauny. Extrakty sa riedia s vodou následne sa nalieva extrakt na horúce kamene. Extrakt sa môže naliať aj do odparovača, ktorý je umiestnený na kameňoch. Môže sa použiť aj na masáže, do kúpeľa alebo sa v nich namáča saunová metla pre použitím.

  Naše extrakty do sauny obsahujú: extrakt (90% eukalyptu, echinacei, mäty, borovice, tymiánu, levandule, harmančeku, ) esenciálne oleje, med, jodidovaná soľ.

 • Telové krémy a mydlá do sauny
  Telové krémy a mydlá do sauny

  Prírodná kozmetika Babičky Agáty vhodná do sauny a wellness. Tradičné Sibírske recepty, v ktorých sú použité iba prírodné zložky. Kozmetika je vhodná na tvár, telo a vlasy. Špeciálne výrobky, ktoré sa používajú v parných miestnostiach - v saunách.

  •          Všetky výrobky obsahujú 100 %prírodné zložky.
  •          Certifikované organické oleje.
  •          Ekologicky čisté rastliny, bobuľovité plody a kvety zhromaždené na území Ruska.
  •          Liečivé prísady dodávané zo Sibíru, ďalekého východu a Kamčatky.
  •          Výrobky neobsahujú SLS, parabény, minerálne oleje a syntetické vône.
  •          Výhoda malého balenia do sauny (100 ml).

   Objavte čaro a tajomstvá Sibírskej kozmetiky!

 • Telový peeling do sauny
  Telový peeling do sauny

  Kozmetika, ktorá je vhodná do sauny alebo po kúpaní. Po saunovaní sa vaša pokožka prekrvý, otvoria sa póry a koža je citlivejšia. Toto všetko sa deje v dôsledku vysokej teploty v saune. Preto je vhodné po saune použiť špeciálnu kozmetiku. V našej ponuke nájdete: cukrový telový peeling, mydlo do sauny.

  Telový peeling je skvelým prostriedkom ako sa starať o svoju pleť. Pomáha odstrániť odumreté bunky z kože obnoviť pružnosť pokožky. Jedná sa o doplňujúci kozmetický prostriedok, ktorý je potrebný na hlbšie objasnenie kože.

  Používa sa aj na citlivú a suchú pokožku. Cukor, rovnako ako med, je používaný ako prírodný peeling s hydratačným účinkom a vďaka svojej konzistencii spolu s medom poskytujú kvalitné odlupovanie odumretej kože.

  Už v starovekom Egypte bol med používaný ako kozmetický prostriedok na udržiavanie hladkej a krásnej pokožky. Med má antiseptické a antibakteriálne účinky. Med pokožku upokojuje a zvláčňuje.

  Tuk a bielkoviny, ktoré sú obsiahnuté v sušenom mlieku, zjemňujú a hydratujú pokožku. Mandľový olej vsiakne ľahko do kože. Kožu zmäkčuje, aktivuje krvný obeh a prispieva k odstráneniu celulitídy. Koža sa stáva čistou, jemnou a vláčnou.

  Použitie: Naneste na mokrú kožu a jemne masírujte telo. Následne opláchnite teplou vodou. Neodporúča sa používať na podráždenú a zapálenú pokožku a na tvár. Môžete použiť 1-2 krát týždenne. Nechajte svoju kožu dýchať!

  Kde použiť peeling: v sprche, v saune, na masáž tela, pri saunových rituáloch

  Saunová kozmetika pokožku vyživí, omladí, zjemní a ochráni. V kozmetiku sú použité prírodné zložky: organický med, éterické oleje, esenciálne oleje, levanduľa, citrón, rozmarín, cukor, mandľový olej. Produkty neobsahuje syntetické farby a vône.

 • Saunový med
  Saunový med

  Masážny med do sauny

  Používa sa na masáž tela, pri kúpeľných a saunových  procedúrach.

  Med má priaznivé účinky na kožu. Vyživuje, zjemňuje a čistí pokožku, takže je jemná a hladká. Priťahuje vlhkosť a dáva pokožke sviežosť a príjemný pocit tepla v tele.

  Saunový med Vás prekvapí chladivým efektom v horúcom prostredí sauny. Pokožka je po saunovaní jemná, mäkkšia, elastickejšia a príjemná na dotyk.

  Použitie:  zľahka zahrejte telo a následne naneste med – tak aby sa krásne rozpúšťal. Nechajte pôsobiť 10-15 minút (odporúča sa byť v teplej miestnosti aby sa med krásne rozpustil) a následne sa osprchujte. (neodporúča sa používať mydlo alebo sprchový gél)

 • Soľ do sauny
  Soľ do sauny

  Morská soľ – skutočný elixír pre život a zdravie. Rozpúšťa sa vo vode, obsahuje 32 chemických zlúčenín. Základnou látkou je chlorid sodný. Soľ obsahuje komplex biologicky aktívnych prvkov (Na, K, Mg, Ca) a stopových prvkov (železo, jód, chróm, bór, atď). Chlorid sodný aktívne ovplyvňuje stav centrálneho nervového systému, zlepšuje krvný obeh. Horčík zlepšuje elasticitu pleti, vápnik upokojuje podráždenú pokožku. Soľ má antioxidačné účinky.

  Morská soľ nespôsobuje žiadne alergické reakcie. Soľ sa používa ako liečebná a preventívna látka, ktorá zlepšuje stav pokožky. Soľ dokonale prekrvuje pokožku, odstraňuje odumreté bunky. Je vynikajúcim prírodným prípravkom, ktorý normalizuje spánok a znižuje pocit únavy. Má relaxačné účinky.

  Soľ sa môžeme použiť pri procese saunovanie, v kúpeli, na masáž alebo počas saunového ceremoniálu.

  Soľ v saune: Počas saunovania vtierajte soľ do pokožky. Soľ sa krásne dostane pod kožu. Pokožka ostane hladká, jemná a čistá. V saune môžete rozpustenú soľ spolu s vodou nalievať na horúce kamene.

  Soľ počas kúpeľa: Zmes sa rozpustí v teplej vode a váš kúpeľa sa stane voňaví, telo sa dokonale zrelaxuje a prečistí. Soľ sa môže použiť aj na kúpeľ rúk alebo nôh.

  Soľ pri saunovom ceremoniáli:  Počas saunového ceremoniálu jemne vtierajte soľ do pokožky. Soľ sa krásne dostane pod kožu. Pokožka ostane hladká, jemná a čistá.

 • Kamene do sauny
  Kamene do sauny

  Kamene udržujú teplo a vlhkosť v saune. Čím je lepšia kvalita kameňa, tým je lepšia para a sauna je kvalitná.

 • Vejániky, metla do sauny
  Vejániky, metla do sauny

  Vejánik je dokonalý pomocník v saune a počas saunovania. Hlavným cieľom „Metly do sauny“ alebo vejánika do sauny je zlikvidovať z tela toxíny a pot, ktoré sa hromadia pod kožou avšak, na každú vantu telo reaguje rozdielne. Preto vám ponúkame rôzne druhy vejánikov: dubový, brezový, eukalyptový.

  Snažíme sa, aby si každý milovník sauny mohol vybrať metlu podľa svojich požiadaviek. Metlička vám očistí telo, dušu a zároveň vám prevonia saunu.

  Vejániky sa môžu použiť: na masáže počas saunovanie, počas saunových rituálov.

 • Odparovače a difuzéry do sauny
  Odparovače a difuzéry do sauny

  Odparovače a difuzéry

  Odparovač do sauny slúži na vytvorenie dokonalej atmosféry v saune a pri saunových rituáloch. Odparovač sa vloží medzi kamene. Naplní sa vodou a pridá sa zriedený extrakt do sauny alebo esencia do sauny. Voda pomáha udržať v saune vlhký vzduch a príjemnú vôňu.

 • Ventilácia do sauny
  Ventilácia do sauny

  Vetracie mriežky a ventily sú nevyhnutným príslušenstvom pre saunu. Pomocou vetracej mriežky vstupuje čerstvý vzduch do sauny. Mriežky a ventilačné dvierka sú elegantným doplnkom do sauny.

  Medzi hlavné funkcie vetrania patrí odvádzanie vlhkosti a zabezpečenie cirkulácie čerstvého vzduchu počas pobytu v saune.

 • Bylinkové čaje
  Bylinkové čaje

  Čaj podporuje potenie, tak sa nám z tela vylučujú škodlivé látky. Saunový čaj obsahuje množstvo vitamínov, stopových prvkov, liečivých bylín. Šálka čaju, to je jednoduchý spôsob ako doplniť tekutiny po saunovaní alebo v priebehu saunovanie. Čaj pite po dúškoch, pomaly a doprajte si čo najviac relaxu.

 • Obklady a dekorácie do sauny
  Obklady a dekorácie do sauny

  Tradičné saunovanie má blízko k prírodne. Na výstavbu sauny, by sa mali používať prírodné materiál z dreva. Farby by mali byť čisté, jemné a nevýrazné.

  V našej ponuke nájdete ekologické a prírodné obklady do sauny. Obklad poslúžia ako netradičná dekorácia a zároveň vašu saunu nádherne prevonia.

 • Tienidlá a lampy
  Tienidlá a lampy

  Útulnosť v saune vzniká vďaka mnohým dôležitým detailom. Jedným z nich je svetlo. Svetlo do sauny je posledným detailom, bez ktorého nebude vaša sauna útulná.

  Aby bola lampa estetická a vyzerala dobre, používajú sa na lampy rôzne tienidlá. Tienidlá a lampy môžete umiestniť v rohu alebo po bokoch sauny.

 • Kľučky na dvere
  Kľučky na dvere

  Kľučky sú nevyhnutným doplnkom pre vaše dvere do sauny. Kľučka je nie len estetická, ale má aj tepelnú ochranu. Kľučky do sauny sú odolné voči vysokým teplotám, neboja sa pary a vlhkosti. Kľučky na dvere sa vyrábajú z rôzneho dreva.

 • Skladom
  11,50 € Skladom

  Podhlavník do sauny Dokonalý pomocník pre relax v saune. Slúžia ako vankúš, je mäkký a pohodlný.  Je vyrobený z bambusu. Rozmer: 33x20x9cm

 • Skladom
  Od 3,80 € Skladom

  Froté bavlnený uterák Bordo Uterák je vyrobený zo 100 % čistej bavlny. Bavlnený uterák perfektne absorbuje vlhkosť, je odolný voči praniu, nevybledne. Uterák je jemný a mäkký, príjemný na telo. Uterák má praktické uško na zavesenie. K malému uteráku si môžete kúpiť v rovnakej farbe aj osušku (70*140cm), župan alebo kilt do sauny. Prečo si vybrať bavlnený...

 • Skladom
  Od 5,18 € Skladom

  Froté bavlnený uterák Biely Uterák je vyrobený zo 100 % čistej bavlny. Bavlnený uterák perfektne absorbuje vlhkosť, je odolný voči praniu, nevybledne. Uterák je jemný a mäkký, príjemný na telo. Uterák má praktické uško na zavesenie. K malému uteráku si môžete kúpiť v rovnakej farbe aj osušku (70*140cm), župan alebo kilt do sauny. Prečo si vybrať bavlnený...

 • Skladom
  Od 4,90 € Skladom

  Froté bavlnený uterák Hnedý Uterák je vyrobený zo 100 % čistej bavlny. Bavlnený uterák perfektne absorbuje vlhkosť, je odolný voči praniu, nevybledne. Uterák je jemný a mäkký, príjemný na telo. Uterák má praktické uško na zavesenie. K malému uteráku si môžete kúpiť v rovnakej farbe aj osušku (70*140cm), župan alebo kilt do sauny. Prečo si vybrať bavlnený...

 • Skladom
  Od 3,80 € Skladom

  Froté bavlnený uterák Krémový Uterák je vyrobený zo 100 % čistej bavlny. Bavlnený uterák perfektne absorbuje vlhkosť, je odolný voči praniu, nevybledne. Uterák je jemný a mäkký, príjemný na telo. Uterák má praktické uško na zavesenie. K malému uteráku si môžete doladiť veľkú osušku. Prečo si vybrať bavlnený uterák? Vyrobený zo 100 % bavlnených priadzí....

 • Skladom
  Od 8,90 € Skladom

  Froté bavlnený uterák Marhuľa Uterák je vyrobený zo 100 % čistej bavlny. Bavlnený uterák perfektne absorbuje vlhkosť, je odolný voči praniu, nevybledne. Uterák je jemný a mäkký, príjemný na telo. Uterák má praktické uško na zavesenie. K malému uteráku si môžete kúpiť v rovnakej farbe aj osušku (70*140cm), župan alebo kilt do sauny. Prečo si vybrať...

 • Skladom
  Od 4,90 € Skladom

  Froté bavlnený uterák Oranžový Uterák je vyrobený zo 100 % čistej bavlny. Bavlnený uterák perfektne absorbuje vlhkosť, je odolný voči praniu, nevybledne. Uterák je jemný a mäkký, príjemný na telo. Uterák má praktické uško na zavesenie. K malému uteráku si môžete doladiť veľkú osušku. Prečo si vybrať bavlnený uterák? Vyrobený zo 100 % bavlnených priadzí....

 • Skladom
  45,50 € Skladom

  Bavlnený župan Biely Nadýchaný, mäkký a príjemný 100 % bavlnený župan. Dlhý župan je vhodný na každodenné použitie. Vysoká kvalita županu dokonale absorbuje vlhkosť. Je ideálny na zabalenie tela po saune. Župan má dve praktické vrecká, uväzovanie v páse opaskom a kapucňu.  Župan je vhodný pre muža aj ženu.

 • Skladom
  45,50 € Skladom

  Bavlnený župan Čierny Nadýchaný, mäkký a príjemný 100 % bavlnený župan. Dlhý župan je vhodný na každodenné použitie. Vysoká kvalita županu dokonale absorbuje vlhkosť. Je ideálny na zabalenie tela po saune. Župan má dve praktické vrecká, uväzovanie v páse opaskom a kapucňu.  Župan je vhodný pre muža.

 • Nedostupné, alebo NIE JE SKLADOM
  40,00 € Nedostupné, alebo NIE JE SKLADOM

  Dámsky bavlnený župan Krémový Nadýchaný, mäkký a príjemný 100 % bavlnený župan krémovej. Dlhý župan je vhodný na každodenné použitie. Vysoká kvalita županu dokonale absorbuje vlhkosť. Je ideálny na zabalenie tela po saune. Župan má dve praktické vrecká, uväzovanie v páse opaskom a kapucňu. Dámsky župan je ponúkaný v troch veľkostiach. V župane sa budete...

 • Skladom
  45,50 € Skladom

  Bavlnený župan Svetlo hnedý Nadýchaný, mäkký a príjemný 100 % bavlnený župan. Dlhý župan je vhodný na každodenné použitie. Vysoká kvalita županu dokonale absorbuje vlhkosť. Je ideálny na zabalenie tela po saune. Župan má dve praktické vrecká, uväzovanie v páse opaskom a kapucňu.  Župan je vhodný pre muža aj ženu.

 • Skladom
  80,33 € Skladom

  Borievkový panel na drevenom základe 500x500 mm Nádherný a voňavý obklad pre vašu saunu! Panel odporúčame umiestniť na stenu alebo strop sauny (neumiestňujte ho do parnej miestnosti). Borievkový panel naplní miestnosť príjemnou ihličkovou arómou! Pri zvyšovaní teploty a vlhkosti sa vôňa borievky zosilňuje. Borievkové drevo je bohaté na éterické oleje a má...

  • CESTOVNÉ BALENIE
  Nedostupné, alebo NIE JE SKLADOM
  7,50 € Nedostupné, alebo NIE JE SKLADOM

  BOTAVIKOS Cestovná sada RELAX, 4x50 ml Sada obsahuje štyri unikátne produkty v praktickom, cestovnom balení.  Súpravu je vhodné mať so sebou na výlete, vhodná pri návšteve plavárne, wellnesu alebo sauny.  Všetky produkty sú obohatené o prírodné éterické oleje a extrakty. Vďaka aktívnym zložkám hydratujú a vyživujú pokožku. Výrobky majú úžasnú vôňu, ktorá...

 • Skladom
  2,00 € Skladom

  Bylinkový čaj Breza 50 g Zdravý bylinkový čaj. V tomto prírodnom bylinkovom čaji nájdete veľa zdraviu prospešných zložiek, ktoré vám nastavia náladu na celý deň. Listy brezy (Betulae folium) sa zbierajú v máji, kým sú jemné a voňavé. Čaj z brezových listov má sťahujúcu, trpkú chuť. V brezových listoch sa hromadia flavonoidy (až 3,0%), éterický olej (až...

 • Nedostupné, alebo NIE JE SKLADOM
  2,20 € Nedostupné, alebo NIE JE SKLADOM

  Sypaný bylinkový čaj borovica, medovka a oregano 50 g Pozitívne ovplyvňuje dýchacie cesty. Zmierňuje vykašliavanie, posilňuje dýchanie, má upokojujúci účinok. Zloženie: 30% púčikov borovíc, medovky a oregána, 10% borovicových tŕňov. Odporúčame ochutiť medom a piť čaj počas saunovania, pri liečebných kúpeľoch alebo si vychutnať šálku čaju po saune a tak sa...

 • Nedostupné, alebo NIE JE SKLADOM
  2,54 € 2,82 € Nedostupné, alebo NIE JE SKLADOM

  Čajová zmes brusnicové listy, bobule borievky, harmančekové kvety, echinacea, rebríček 50 g Bohatá zmes byliniek vás osvieži a dopraje vám relax. Zdravý bylinkový čaj obsahuje éterické oleje, vitamíny a mikroelementy. Zloženie: 36% listov brusnice, 24% bobúľ borievky, 16% kvetov harmančeka, 16% echinacey, 8% rebríček. Prečo piť čaj? má protizápalové...

 • Skladom
  2,20 € Skladom

  Sypaný bylinkový čaj tymián, oregano a echinacea 50 g Čaj uľahčuje vykašliavanie, posilňuje imunitný systém, povzbudzuje chuť k jedlu. Zloženie: 40% tymianu, 40% oregana, 20% echinacey. Čaj odporúčame ochutiť medom a piť čaj počas saunovania, pri liečebných kúpeľoch alebo si vychutnať šálku čaju po saune a tak sa dokonale osviežiť a zrelaxovať.

 • Skladom
  8,30 € Skladom

  Klobúk do sauny 100 % bavlna Krásná ružová čiapka do sauny pre vaše dieťa. Čiapka do sauny chráni vašu hlavu pred teplom, ktorá ide z horúcej pary. Ochraňuje vlasy pred vysušením a spálením. Klobúk je vyrobené zo 100 % bavlny. Čiapka je menšia. Je vhodná pred deti. V rovnakej kombinácií si môžete kúpiť kilt do sauny pre vaše dieťatko. Čiapka je zdobená...

 • Skladom
  5,95 € Skladom

  Čiapka do sauny biela 93 % vlna 7 % polyester   Klobúk izoluje teplo, a tak sa váš pobyt v saune stane príjemnejším a zotrváte tam dlhšie. Klobúk do sauny chráni vašu hlavu pred teplom, ktorá ide z horúcej pary.  Ochraňuje vlasy pred vysušením a spálením. farbách. Klobúk je na dotyk drsnejší a tvrdší.  Klobúk je vodeodolný, pevný a zároveň vzdušný. Vlnený...

 • Skladom
  12,72 € Skladom

  Čiapka do sauny Kapitán 100 % vlna Ak ste pravidelným návštevníkom sauny určite potrebujete klobúk do sauny. Čiapka je vynikajúca voľba ako si ochrániť vašu hlavu a spríjemniť si pobyt v saune. Chceš byť na chvíľu kapitánom? Nech sa páči. Tento model saunového klobúka je pre teba ako stvorený! Klobúk je na dotyk veľmi jemný. Je vyrobený z prírodnej plsti...

 • Skladom
  7,40 € Skladom

  Čiapka do sauny PANDA Krásna čiapka do sauny s detským motívom PANDY. Plstená čiapka do sauny je vhodná pre najmenšie deti. Čiapka je vynikajúca ochrana detskej hlavy. Ochráni pokožku a detské vlásky od horúcej pary. Dieťa bude vyzerať v saune originálne, milo a navyše, rodič má skvelú motiváciu dostať dieťa do sauny. Čiapka je vhodná na menšiu hlavu....

 • Skladom
  11,70 € Skladom

  Čiapka do sauny pre deti s listom Rozmýšľali ste ako dieťaťu spríjemniť pobyt v saune? Kuk, asi takto... Vlnená čiapka do sauny pre deti. Čiapka je vynikajúca ochrana detskej hlavy. Ochráni pokožku a detské vlásky od horúcej pary. Dieťa bude vyzerať v saune originálne, milo a navyše, rodič má skvelú motiváciu dostať dieťa do sauny. Čiapka je vhodná pre...

 • Skladom
  14,80 € Skladom

  Čiapka do sauny pre deti PIPI Rozmýšľali ste ako dieťaťu spríjemniť pobyt v saune? Kuk, asi takto... Vlnená čiapka do sauny pre deti. Čiapka je vynikajúca ochrana detskej hlavy. Ochráni pokožku a detské vlásky od horúcej pary. Dieťa bude vyzerať v saune originálne, milo a navyše, rodič má skvelú motiváciu dostať dieťa do sauny. Čiapka je vhodná pre...

 • Nedostupné, alebo NIE JE SKLADOM
  9,70 € Nedostupné, alebo NIE JE SKLADOM

  Klobúk do sauny "Ruská ušanka" 100 % vlna Originálna čiapka do sauny "Ruská ušanka" je vyrobená zo 100 % vlny. Klobúk do sauny chráni vašu hlavu pred teplom, ktoré ide z horúcej pary. Ochraňuje vlasy pred vysušením a spálením.  Klobúk je vodeodolný, pevný, príjemný na nosenie a zároveň vzdušný. Vlnený klobúk si zachová svoj tvar a má dlhú životnosť....

 • Skladom
  9,20 € Skladom

  Klobúk do sauny "Ruská ušanka" 100 % vlna Originálna čiapka do sauny "Ruská ušanka" je vyrobená zo 100 % vlny. Klobúk do sauny chráni vašu hlavu pred teplom, ktoré ide z horúcej pary. Ochraňuje vlasy pred vysušením a spálením.  Klobúk je vodeodolný, pevný, príjemný na nosenie a zároveň vzdušný. Vlnený klobúk si zachová svoj tvar a má dlhú životnosť....

 • Skladom
  39,00 € Skladom

  Čiapka do sauny vlna plstená "More" Originálna saunovacia čiapka vhodná do sauny. Chráni hlavu pred prehriatím a zároveň je kreatívnym doplnkom.  Čiapka dokonale sedí na hlave. Je vyrobená z vlny. Základom je sivá farba. Čiapka je vyrobená ručne z prírodnej vlny.

 • Skladom
  39,00 € Skladom

  Čiapka do sauny vlna plstená "Oheň" Krásna čiapka s motívom ohňa, ktorá očarí muža aj ženu. Čiapka má príjemné pastelové farby. Originálna saunovacia čiapka vhodná do sauny. Chráni hlavu pred prehriatím a zároveň je kreatívnym doplnkom.  Čiapka dokonale sedí na hlave. Je vyrobená z vlny. Základom je sivá farba. Čiapka je vyrobená ručne z prírodnej vlny.

 • Skladom
  8,26 € Skladom

  Čiapka do sauny Výpravca 100 % vlna Aby nedošlo k prehriati hlavy treba v saune použiť klobúk. Nemusí to byť iba obyčajná čiapka. Môžete byť v saune napríklad ja výpravca! Klobúk do sauny chráni vašu hlavu pred teplom, ktorá ide z horúcej pary. Ochraňuje vlasy pred vysušením a spálením. Klobúk je vyrobené zo 100% vlny. Má univerzálnu veľkosť. Klobúk je na...

 • Skladom
  9,50 € Skladom

  Čiapka do sauny, ľan/bavlna "Kvietok" Klobúk do sauny chráni vašu hlavu pred teplom, ktorá ide z horúcej pary. Ochraňuje vlasy pred vysušením a spálením. Klobúk je  vyrobené z ľanu a bavlny. Má univerzálnu veľkosť a je zdobený kvietkom. Na dotyk je jemný a príjemný.  Klobúk je tenší pekne sedí na hlave. Klobúk izoluje teplo, a tak sa váš pobyt v saune...

 • Nedostupné, alebo NIE JE SKLADOM
  12,75 € Skladom

  Čistič sauny Harvia, 500 ml Čistič dreva v saune. Dezinfekcia pre vašu saunu!  Používa sa na očistenie sauny.  Slúži na očistenie lavíc a chrbtovej opierky v saune. Drevo očistí do hĺbky a lavice dôkladne vydezinfikuje. Drevo ostane nepoškodené.

 • Skladom
  40,00 € Skladom

  Dámsky bavlnený župan Bordo Nadýchaný, mäkký a príjemný 100 % bavlnený župan bordovej (vínovo červenej) farby. Dlhý župan je vhodný na každodenné použitie. Vysoká kvalita županu dokonale absorbuje vlhkosť. Je ideálny na zabalenie tela po saune. Župan má dve praktické vrecká, uväzovanie v páse opaskom a kapucňu. Dámsky župan je ponúkaný v troch...

 • Nedostupné, alebo NIE JE SKLADOM
  40,00 € Skladom

  Dámsky bavlnený župan Oranžový Nadýchaný, mäkký a príjemný 100 % bavlnený župan oranžovej farby. Dlhý župan je vhodný na každodenné použitie. Vysoká kvalita županu dokonale absorbuje vlhkosť. Je ideálny na zabalenie tela po saune. Župan má dve praktické vrecká, uväzovanie v páse opaskom a kapucňu. Dámsky župan je ponúkaný v troch veľkostiach. V župane sa...

 • Nedostupné, alebo NIE JE SKLADOM
  43,00 € Nedostupné, alebo NIE JE SKLADOM

  Darčeková kolekcia do sauny dámska Krásna darčeková krabica, v ktorej nájdete kilt a klobúk do sauny pre ženu. Ideálny darček na narodeniny, na deň otcov, na Vianoce. Výhodné balenie! Sada obsahuje: Kilt do sauny dámsky 40 % ľan 60 % bavlna - veľkosť: 75x140 Klobúk do sauny dámsky 40 % ľan 60 % bavlna Darčekovú krabicu Rozmer krabice: 380x270x9O/30mm

 • Skladom
  4,00 € 5,00 € Skladom

  Dechtové mydlo s brezovým dechtom75 g Prírodné mydlo dechtové s brezovým dechtom. Toto prírodné mydlo je vyrobené na báze rastlinných olejov - olivového, palmového a kokosového. Prírodné dechtové mydlo je obohatené o avokádový olej a mandľový olej, ako aj o brezový decht. Brezový decht v mydle má antiseptický, hojivý, protiplesňový, protizápalový a...

 • Nedostupné, alebo NIE JE SKLADOM
  4,84 € Nedostupné, alebo NIE JE SKLADOM

  Plachta do sauny pre deti Kvalitná plachta do sauny, ktorá poteší  vaše deti. Plachta do sauny ma vynikajúce absorpčné vlastnosti. Každý kto vstupuje do sauny by mal použiť kilt do sauny alebo plachtu do sauny. Plachtu v saune používame hlavne z hygienických dôvodov. Plachta má krásny detský motív.  Materiál: 100 % bavlna Farba: žltá - detský vzor macko...

 • Skladom
  4,85 € Skladom

  Plachta do sauny pre deti Kvalitná plachta do sauny, ktorá poteší  vaše deti. Plachta do sauny ma vynikajúce absorpčné vlastnosti. Každý, kto vstupuje do sauny by mal použiť kilt do sauny alebo plachtu do sauny. Plachtu v saune používame hlavne z hygienických dôvodov. Plachta má krásny detský motív.  Materiál: 100 % bavlna Farba: základ biela - detský...

 • Nedostupné, alebo NIE JE SKLADOM
  4,85 € Nedostupné, alebo NIE JE SKLADOM

  Plachta do sauny pre deti Kvalitná plachta do sauny, ktorá poteší  vaše deti. Plachta do sauny ma vynikajúce absorpčné vlastnosti. Každý, kto vstupuje do sauny by mal použiť kilt do sauny alebo plachtu do sauny. Plachtu v saune používame hlavne z hygienických dôvodov. Plachta má krásny detský motív.  Materiál: 100 % bavlna Farba: ružová - detský vzor...

 • Skladom
  22,32 € 24,80 € Skladom

  Detské pončo s kapucňou delfín (70*80 cm) Detské froté pončo s výšivkou delfína. Pončo má nádhernú jasno modrú farbu. Praktické pončo je vynikajúce na domáce použitie, poslúžia ako osuška na pláž alebo v saune. Vyšívaná, bavlnená froté osuška s kapucňou pre deti od 2 do 16 rokov. Uterák je vysokej kvality, zloženie je 100 % bavlna, dobre saje vlhkosť....

  • PRE DETI
  Nedostupné, alebo NIE JE SKLADOM
  22,32 € 24,80 € Nedostupné, alebo NIE JE SKLADOM

  Detské pončo s kapucňou Jednorožec, ružové Detské froté pončo s výšivkou jednorožca. Výšivka poteší všetky dievčatá, ktoré majú radi zvieratká. Pončo má ružovú farbu. Praktické pončo je vynikajúce na domáce použitie, poslúžia ako osuška na pláž alebo v saune. Vyšívaná, bavlnená froté osuška s kapucňou pre deti od 2 do 16 rokov. Uterák je vysokej kvality,...

 • Skladom
  8,80 € Skladom

  Drevená polica do sauny s vešiakmi 29 x 13 x 9 cm Praktická polička s vešiakom sa dokonale hodí pred každú saunu. Na vešiak si odložíte župana a polička poslúžia na položenie esencie do sauny alebo kozmetiky. Rozmer: 29 x 13 x 9 cm Materiál: drevo - lipa

 • Skladom
  48,10 € Skladom

  Vedro do sauny 10 l s plastovou vložkou Saunové vedro je najdôležitejší saunový doplnok, ktorý nesmie chýbať v žiadnej saune. Vo vedre sa riedi voda s extraktom alebo esenciou vhodnou do sauny.  Následne sa naberačkou do sauny (lopatkou) leje na kamene. Vedro slúži aj na namáčanie saunovej metličky. Drevené vedro do sauny. Vedro má plastovú vložku, ktorá...

 • Skladom
  15,00 € Skladom

  Drevený hrnček z lipy SAUNA Hľadáte darček pre milovníkov saunovania? Drevený hrnček je ideálny darček. Drevený hrnček vyhotovený z jedného kusu lipového dreva. Jedná sa o hrnček vhodný na pitie. Aj obyčajné pitie sa môže stať neobyčajným zážitkom. Objem hrnčeka: je 200 ml. Použitý materiál: Lipové drevo

 • Skladom
  15,00 € Skladom

  Drevený dekoračný krígeľ s nadpisom SAUNA Krásny drevený pohár pre milovníkov saunových doplnkov.  Krígeľ je  vyrobený z čerešňového dreva tradičnými metódami. Výrobok je vhodný iba ako dekoračný predmet. Krígľom môžete obdarovať muža alebo ženu. Poslúžia ako nádherná dekorácia v blízkosti sauny.

 • Skladom
  2,80 € Skladom

  Drevený nápis Sauna tabuľka šírka 20cm výška 10cm Drevený nápis Sauna je dokonalým doplnkom pre vašu saunu. Nápis sauna je na obdĺžnikovej tabuli. Nápis jednoducho nalepíte pomocou lepidla na dvere. Nápis si môžete prelakovať. Rozmer: 20cm výška 10cm. Topoľová preglejka hrúbka materiálu 3mm.

 • Nedostupné, alebo NIE JE SKLADOM
  9,90 € Nedostupné, alebo NIE JE SKLADOM

  Esenciálny olej Čínska škorica 15ml Esenciálny olej ma škoricovú vôňu so silným drevito-živicovým nádychom. Esenciálny olej má relaxačné a antiseptické účinky.

 • Nedostupné, alebo NIE JE SKLADOM
  7,20 € Nedostupné, alebo NIE JE SKLADOM

  Esenciálny olej Citrónová tráva 15 ml Esenciálny olej je vyrábaný parnou destiláciou z listov citrónovej trávy. Olej má intenzívnu, sviežu citrónovú vôňu. Hlavnou zložkou je citral (50-80%) Esenciálny olej má osviežujúce, antiseptické, protiplesňové vlastnosti. Esenciálny olej sa môže použiť v saune, počas kúpeľa, na inhaláciu alebo poslúžia v aroma lampe...

 • Skladom
  9,40 € Skladom

  Esenciálny olej mix 5 vôní 15 ml Výborná kombinácia piatich vôní rozvonia váš byt, saunu a vytvorí dokonalý relax. Pripravená zmes s príjemnou korenistou vôňou pozostáva z 5 prírodných esenciálnych olejov: 1.Klinček - Eugenia caryophyllus - antiseptický, analgetický, stimulačný účinok, mierne afrodiziakum. 2.Citrón - Citrus limon - osviežujúci,...

 • Skladom
  8,80 € Skladom

  Esenciálny olej Ružové drevo 15 ml Esenciálny olej ružové drevo sa získava zo stromu Palo Rosa (Aniba rosaeodora), ktorý pochádza a rastie v Brazílii. Esenciálny olej má sviežu, drevnatú vôňu so sladkým nádychom. Pôsobí ako sedatívum, analgetikum a antidepresívum. Olej z ružového dreva dodáva pocit vnútornej harmónie, pomáha relaxovať. O aróme sa hovorí,...

 • Skladom
  5,60 € Skladom

  Esenciálny olej Sibírska jedľa 10 ml Esenciálny olej vyrobený z Steller jedľa (Abies sibirica, Pinaceae)z vetvičiek a drvených mladých výhonkov. Esenciálny olej zo sibírskej jedle má strednú intezitu vône. Typická vôňa lesa, svieža.  Esenciálny jedľa olej má antiseptické účinky, používa sa u pacientov s respiračnými chorobami (priedušnice, priedušiek,...

 • Nedostupné, alebo NIE JE SKLADOM
  7,30 € Nedostupné, alebo NIE JE SKLADOM

  Rastlinný extrakt s borovicovým esenciálnym olejom Extrakt je vhodný pri nachladnutí a reumatických boletiach. Zloženie: 95 % brezové lístie, extrakt u púčikov,  5 % esenciálny olej z borovice. Použitie: na 7 l vody nalejeme 30 ml extraktu Objem: 150 ml

  • Vôňa do sauny
  Skladom
  7,30 € Skladom

  Tradičný rastlinný extrakt do sauny Breza Pre príjemný saunový rituál vám odporúčame použiť bylinkový extrakt obohatený esenciálnymi olejmi alebo hydrátmi. Táto zmes obsahuje „Brezový Hydrát“. Krásna jarná vôňa mladých brezových listov a pukov v čase procedúry spôsobuje pocit radosti v živote. Zloženie: 95% výťažok z listov brezy, 5% brezového hydrátu....

 • Skladom
  6,70 € Skladom

  Extrakt z echinacey s éterickým olejom z borievky, včelím medom a jodizovanou soľou Príjemná vôňa, nielen vytvára dobrú náladu, ale cez dýchací systém nás pozitívne ovplyvňuje. Ďalší spôsob, ako nám môže extrakt pomôcť je masáž. Dýchame bylinné zložky cez pokožku. Správne vybraný extrakt nám rozjasní dušu, dodá energiu a pokoj.  Človek vníma veľa cez čuch...

 • Skladom
  7,30 € Skladom

  Tradičný rastlinný extrakt do sauny Eukalyptus Extrakt je vhodný pri nachladnutí a reumatických bolestiach. Zloženie: 95% brezové lístie extrakt z púčikov; 5% eukalyptová silica. Použitie: na 7 l vody nalejeme 30 ml extraktu Objem: 150 ml EKOLOGICKÝ PRODUKT

 • Skladom
  7,30 € Skladom

  Stimulujúci rastlinný extrakt s grapefruitovým esenciálnym olejom Svieža grapefruitová vôňa. Extrakt dodá silu a osvieži. Zloženie: 95% brezové lístie extrakt z púčikov; 5% z grapefruitovej silice. Použitie: na 7 l vody nalejeme 30 ml extraktu Objem: 150 ml EKOLOGICKÝ PRODUKT

  • Vôňa do sauny
  Skladom
  6,70 € Skladom

  Extrakt do sauny Harmanček 240 ml Extrakt z harmančeku, propolisom, medom, jodidovanej soli s borievkovým olejom. Zloženie: 90% výťažok z harmančeka s prírodným včelím medom, propolis (propolisu), jodidovaná soľ a 10% bobuľky esenciálneho oleja. Harmančekový extrakt má protizápalový, antibakteriálny, antivírusový, antimykotický účinok.  Znižuje nervozitu,...

 • Skladom
  7,30 € Skladom

  Upokojujúci rastlinný extrakt do sauny Melissa a Levanduľa Znižuje nervové napätie, stres, odstraňuje únavu. Zloženie: 60 % brezové lístie extrakt z púčikov; 35 % žihľava + 5 % esenciálny olej z levandule a medovky.  Použitie: na 7 l vody nalejeme 30 ml extraktu Objem: 150 ml EKOLOGICKÝ PRODUKT  

 • Skladom
  6,70 € Skladom

  Extrakt do sauny Nechtík s eukalyptom 240 ml Príjemná eukalyptová vôňa dodá vášmu saunovaniu pocit sviežosti a relaxu. Extrakt do sauny obsahuje výťažok z nechtíka lekárskeho, rebríčka. Obsahuje  éterický olej z eukalyptu, nové korenie, včelí med, himalájsku a jodizovanoú soľou Výťažok z nechtíka a rebríčka používaný v saune podporuje potenie, obnovuje...

 • Skladom
  5,36 € 6,70 € Skladom

  Extrakt z oregana s éterickým olejom z eukalyptu, včelím medom a jodizovanou soľou Tento prírodný bylinkový extrakt s obsahom éterického oleja s príjemnou vôňou vytvára nielen dobrú náladu, ale aj pozitívne ovplyvňuje celé ľudské telo prostredníctvom dýchacieho systému. Oregánový extrakt posilňuje organizmu, zvyšuje sekréciu bronchiálnych žliaz, uľahčuje...

 • Skladom
  7,30 € Skladom

  Stimulujúce rastlinný extrakt s rozmarínom a citrónovým esenciálnym olejom  Stimuluje centrálny nervový systém. Upokojuje telo aj dušu. Zloženie: 60 % brezové lístie extrakt z púčikov; boievkvý extrakt 35 % + 5 % rozmarínový a citrónový esenciálny olej. Použitie: na 7 l vody nalejeme 30 ml extraktu Objem: 150 ml

 • Skladom
  7,30 € Skladom

  Osviežujúci rastlinný extrakt  tea tree a mäty piepornej  Výťažky z čajovníka a mäty majú osviežujujúce účinky a chladia telo.  Zloženie: 60 % brezové lístie extraky z púčikov; 35 % z borovicového extraktu + 5 % tea tree a  mätového esenciálneho oleja.

 • Nedostupné, alebo NIE JE SKLADOM
  4,69 € 6,70 € Nedostupné, alebo NIE JE SKLADOM

  Extrakt do suany z tymiánu, propolisom, medom, jodidovanej soli s borievkovým olejom Extrakt do sauny má výraznú tymianovú vôňu. Tyminový extrakt posilňuje oslabený imunitný systém, má ochranné funkcie organizmu. Je dokonalý dezinfekčný prostriedok, má upokojujúce a protizápalové vlastnosti. Pôsobí proti stresu a nespavosti. Používa sa na inhaláciu,...

 • Skladom
  6,70 € Skladom

  Šalviový extrakt s esenciálnym eukalyptový olejom, medom a jodidovanou soľou Šalvia má antibakteriálne, protizápalové, adstringentné vlastnosti, ktoré pomáhajú pri liečbe ochorení dýchacích ciest, zápaloch hrdla, čistí krv, zabraňuje vypadávanie vlasov, oživuje hlasivky, pomáha normalizovať látkovú výmenu tekutín v tele, podporuje hojenie rán. Vhodné pre...

  • 3v1
  Skladom
  5,40 € Skladom

  FLORESAN Husté mydlo na telo a vlasy "Čierne", 450 g Mydlo obsahuje brezový decht, ktorý je všeobecne známy svojimi liečivými a kozmetickými účinkami, ako aj užitočné bylinky ako skorocel, lopúch, chmeľ, divoký rozmarín, žihľavu a eukalyptový olej. Vďaka takémuto úžasnému zloženiu mydlo nielen dokonale čistí, ale sa aj stará o vlasy a telo. Produkt je...

  • 3v1
  Skladom
  5,40 € Skladom

  FLORESAN husté mydlo na telo a vlasy "Zelené", 450 g Vyrobené na základe mydlice lekárskej obohatené o extrakty z prasličky roľnej, žihľavy a rojovníka močiarneho. Vďaka vysokému obsahu olejov z jedle, borovice a borovicových orechov sa pri použití mydla vytvára aromaterapeutický účinok, ktorý sa zvyšuje pri použití mydla pri kúpeli a v saune. Všetky...

 • Skladom
  43,53 € Skladom

  Hliníkové vedro do sauny 5 l AP-057W-01 Moderné vedro do sauny vyrobené z hliníka a bambusu. Krásny, praktický a moderný doplnok do vašej sauny.

 • Nedostupné, alebo NIE JE SKLADOM
  34,95 € Nedostupné, alebo NIE JE SKLADOM

  Hodiny do sauny Krásne drevené hodiny sú vhodným saunovým doplnkom do oddychovej miestnosti. Vďaka takýmto hodinám budete schopní správne odhadnúť trvanie procedúr. Naše hodinky budú príjemným doplnkom každého interiéru. Veľkosť: 242x242x36 mm Materiál: drevo

 • Nedostupné, alebo NIE JE SKLADOM
  34,95 € Nedostupné, alebo NIE JE SKLADOM

  Hodiny do sauny Krásne drevené hodiny sú vhodným saunovým doplnkom do oddychovej miestnosti. Vďaka takýmto hodinám budete schopní správne odhadnúť trvanie procedúr. Naše hodinky budú príjemným doplnkom každého interiéru. Materiál: drevo Veľkosť: priemer 26 cm

 • Skladom
  34,95 € Skladom

  Hodiny do sauny Krásne drevené hodiny sú vhodným saunovým doplnkom do oddychovej miestnosti. Vďaka takýmto hodinám budete schopní správne odhadnúť trvanie procedúr.  Naše hodinky budú príjemným doplnkom každého interiéru. Veľkosť: 242x242x36 mm Materiál: drevo

 • Nedostupné, alebo NIE JE SKLADOM
  6,00 € Nedostupné, alebo NIE JE SKLADOM

  SÉRIA OSOBAJA Husté mydlo na vlasy a telo "Céder", 500 ml Husté mydlo so 100% prírodným esenciálnym olejom z cédrového dreva je určené na efektívne čistenie a starostlivosť o pokožku tela a vlasy.  Mydlo na vlasy a telo je obohatené o cédrový olej a prírodný betaín. Má príjemú a jemnú konzistenciu, skvele pení a ľahko sa oplachuje, čím zanecháva na...

  • 3v1
  Skladom
  6,00 € Skladom

  SÉRIA OSOBAJA Husté mydlo na vlasy a telo "Lipový kvet", 500 ml Mydlo je obohatené o lipový extrakt a betaín. Určené pre jemnú a účinnú starostlivosť o pokožku a vlasy. Ľahká textúra, dobre pení, čistí pokožku a vlasy, hydratuje, napína pokožku, dodáva vlasom hebkosť a lesk. Má jemnú vôňu lipových kvetov, ktorá vás bude sprevádzať počas dňa.

 • Nedostupné, alebo NIE JE SKLADOM
  270,00 € Skladom

  Keramický infra panel – TCM RA 1000 KERAMICKÝ INFRA PANEL TCM RA 1000 je tenký vykurovací panel, ktorý vykuruje miestnosť jemným infračerveným teplom v kombinácii so sálavým teplom.

 • Skladom
  11,50 € Skladom

  Kilt do sauny 140*80 cm, univerzálny Univerzálny, vaflový kilt do sauny pre muža aj ženu. Kilt má jemnú krémovú farbu. Kilt do sauny vyrobený zo 100 % bavlnenej, vaflovej látky. Kilt je vyrobený z prírodnej bavlny, ktorá má výborné tepelné a absorbčné vlastnosti. Látka z ktorej je kilt ušitý je veľmi tenká, a tak sa kilt dokonale prispôsobý každej...

Žiadne produkty

Zadarmo Poštovné
0,00 € DPH
0,00 € Spolu

Ceny s DPH

Pokladňa