Sauna

Sauna - najlepšia aktivita vo voľnom čase, ako sa zbaviť zlej nálady a psychickej únavy. Čas strávený v saune prispieva k lepšej činnosti srdca a ciev, dych sa stáva intenzívnejší a mizne podráždenosť a emocionálne napätie. Nič nie je lepšie, ako spojenie dobrej sauny, kvalitných prírodných textílií a chvíľka relaxu pri šálke čaju.

Základné vyba...

pre viac informácií, kliknite tu...
 • Kilt do sauny
  Kilt do sauny

  Saunový kilt vám spríjemní pobyt v saune. Môže byť použitý k zabaleniu tela po sprche alebo kúpeli. Každý milovník sauny by mal vlastniť kilt (zásteru alebo osušku do sauny). Kilty dokonale absorbujú vlhkosť, majú elegantný vzhľad. Kombinácia ľanu a bavlny vyhovuje ľudom, ktorí ocenia prirodzenosť a ľahkosť.

  Naše kilty sú vyrobené z ľanu, ktorý dokonale absorbuje vlhkosť, ľanové vlákno má antialergické a antiseptické vlastnosti, ľan je šetrný k životnému prostrediu, je ideálny pre ľudí, ktorý sú citlivý na statickú elektrinu, ľan je odolný a trvácny.

  V našej ponuke nájdete kvalitné kilty, ušité čisto z prírodných materiálov. Kilty sú ušité z 100% ľanu, 100% bavlna, ľan/bavlna. Ponúkame dámske a pánske kilty.

   Nič nie je lepšie ako spojenie dobrej sauny, kvalitných prírodných textílií a chvíľka relaxu pri šálke čaju.

 • Klobúk do sauny
  Klobúk do sauny

  Klobúk do sauny  alebo čiapka do sauny chráni vašu hlavu pred teplom, ktorá ide z horúcej pary. Naše klobúky sú vyrobené zo 100 % vlny alebo bavlny. Klobúk izoluje teplo, a tak sa váš pobyt v saune stane príjemnejším a zotrváte tam dlhšie. Čiapka je ideálnym a praktickým doplnkom pre muža aj ženu. Naši predkovia hovorievali, že všetko zlo a negatívna nálada má byť ponechaná v saune.

   V ponuke nájdete klobúky do sauny (čiapky do sauny): klobúk do sauny 100 % vlna, klobúk do sauny 100 % bavlna, klobúk do sauny 100 % ľan, čiapka do sauny 40 % ľan 60 % bavlna, turban na hlavu, klobúk do sauny Viking.

 • Podsedáky a vankúše do sauny
  Podsedáky a vankúše do sauny

  Podsedáky, podložky a vankúše do sauny.

  Počas saunovania si treba urobiť v saune pohodlie a hlavne zachovať hygienické predpisy v saune. Vhodné je použiť podsedák do sauny a podložku pod nohy. Takto si uchováte vaše lavice a nohy bez potu a špiny.  


  Ak si chcete zvýšiť komfort v saune, stačí použiť mäkký vankúš. Podložku (podsedák) môžete použiť aj pod nohy.

  Naše podsedáky a vankúše vám dopomôžu k lepšej relaxácii pri saunovaní. Všetky produkty sú z prírodných materiálov.

 • Papuče do sauny
  Papuče do sauny

  Ľanové papuče (šľapky) sú známe veľmi vysokou kvalitou, sú prirodzené a jemné na vašu pokožku. Papuče sú šité zo 100 % ľanu. Vnútro je vyplnené 100 % bavlnou. Sú mimoriadne hebké, mäkké a hladké. Veľmi dobre sajú. Dominantné sú prírodné, biele, sivé a hnedé farby.

  Prečo nosiť ľanové papuče?

  • sú pohodlné a zároveň elegantné
  • sú priedušné
  • ľan neelektrizuje
  • papuče majú dlhú životnosť
  • ľan je šetrný k životnému prostrediu
  • ľan je ekologický
  • v lete vás papuče ochladia v zime oteplia

  Papuče sú vhodné na bežné nosenie. Dobre sa hodia do sauny.

  V našej ponuke nájdete tieto veľkosti: 37,39,41,43,54

  U nás nájdete aj vlnené šľapky do sauny.

 • Plachty do sauny
  Plachty do sauny

  Spríjemnite si svoj pobyt počas pobytu v saune. Na zabalenie tela môžete použiť plachtu do sauny alebo kilt do sauny.

  Plachta do sauny je určená na použitie v saune. Plachty do sauny majú vynikajúce absorpčné vlastnosti a sú priestorovo úsporné. Kvalitné prestieradlá zo 100% bavlny sú určené na saunovanie.

  Plachtu si môžete vybrať v rôznej farbe: biela, červená, zelená, žltá, hnedá, modr

  Ponúkame dva rozmery: 

  • 180 *220 cm
  • 150 * 200 cm

  Materiál: 100 % bavlna, 300g / m2

 • Župany
  Župany

  Ak máte radi sauny, alebo si radi doprajte horúci kúpeľ tak ste na správnom mieste. Župan po sprche či v priebehu saunovanie je súčasťou vášho relaxu. Župan použijete tak ako doma, tak aj vo wellness alebo spa centre.

  Naše výrobky do sauny sú známe veľmi vysokou kvalitou, sú prirodzené a jemné na vašu pokožku. Ponúkame pánske ,dámske a detské župany . Všetky výrobky sú šité zo 100 % bavlny.

  Veľmi dobre sajú. Dominantná je biela farba. Župany majú voľný strih a sú dostatočne široké. Ponúkame rôzne veľkosti: S,M,XL,XXL.

  Nech sa páč!

 • Osušky a uteráky
  Osušky a uteráky

  Ponúkame kvalitné uteráky, ktoré majú rôzne veľkosti, vzory a farby. Sú vyrobené zo 100% ľanu. Ľahké, mäkké uteráky dokonale absorbujú vlhkosť, rýchlo schnú a sú priedušné. Uterák je preto vhodný do sauny alebo na každodenné používanie.

 • Set do sauny
  Set do sauny

  Ponúkame vám výhodný balík k saunovaniu. V balíku nájdete kompletný set, v ktorom nájdete všetko čo potrebujete k dokonalému relaxu v saune. Balík je dokonalým darčekom pre priateľa, manžela, manželku....pre milovníkov saunovania.

  Saunový balík je vhodný pre dámy alebo pánov. Spravili sme pre vás jednoduchý alebo luxusný balíček.

 • Doplnky do sauny
  Doplnky do sauny

  Počas saunovanie je vhodné použiť rôzne doplnky, ktoré vám dopomôžu k lepšej relaxácii pri saunovaní. V našej ponuke nájdete: masážnu hubku, masážnu rukavicu, masážny pás, podsedák do sauny, papuče do sauny, rukavicu, meštek do sauny.

   Doplnky do sauny sú ušité z ovčej vlny, 100% vlny alebo bavlny. Všetky produkty sú z prírodných materiálov.

 • Esenciálne oleje
  Esenciálne oleje

  Esenciálne oleje

  Organické a prírodné esenciálny oleje 

  100 % prírodné esenciálne oleje s unikátnym vlastnosťami. Majú pozitívny účinok na ľudský organizmus.

  Esencie do sauny: Vonné esencia sa môžu použiť v saunepočas kúpeľana inhaláciu alebo poslúžia v aroma lampe a vytvoria dokonalý relax a príjemnú atmosféru. Niektoré esencie sa môžu použiť aj na výrobu kozmetických prípravkov. Sú vhodné do sauny, vzhľadom na to, že obsahujú vysoké percento kvalitných olejov, ktoré priaznivo pôsobia na telo a ľudský organizmus.

  V našej ponuka nájdete esencie do sauny rôznych vôní: aníz, borovica, tea tree, citrón, eukalyptus, mäta, ľevanduľa, grapefruit, cédrová esencia, borovicová esencia, esencia zo sibírskej jedle, mäta, melissa, levanduľa, rozmarín, borovica

  Esenciálne oleje boli po tisícročia používané v rôznych kultúrach, mnohými spôsobmi – na lekárske účely, rituálne uctievanie, pridávali sa do kozmetiky a parfémov. Ide o zložité látky: Každý olej sa skladá z mnohých komponentov, ktoré sa vzájomne kombinujú a vytvárajú svoje jedinečné fyziologické a psychologické vlastnosti.

  Esenciálne oleje sú získané metódou - hydrodistillation alebo lisovanie za studena. Majú liečivé vlastnosti. Sú dôležité na prevenciu a udržanie ľudského tela.

  Kde sa môže esenciálny olej použiť:

  Aromatický kúpeľ: Vzhľadom k tomu, éterické oleje sú nerozpustné vo vode, pred naliatím do kúpeľa treba rozpustiť 10-30 kvapiek silice v pohári mlieka, kefíru, jogurt alebo smotany alebo lyžicu rastlinného oleja, trochu medu.

  Krém alebo mlieko: 10-15 kvapiek esenciálneho oleja zmiešame s 1 lyžicou krému alebo mlieka.

  Krém na ruky : 3 kvapky esenciálneho oleja zmiešané s 1 lyžičkou rastlinného oleja.

  Po holení: 40 kvapiek esenciálneho oleja v zmesi so 120 ml jablčného octu alebo alkoholu v 80 ml destilovanej vody.

  Masáže: 10-15 kvapiek esenciálneho oleja zmiešame s 2 polievkovými lyžicami rastlinného oleja.

  Šampón na vlasy : pridajú 2 kvapky esenciálneho oleja do fľaše so šampónom.

  Sauna: pridať 15 kvapiek do 10 litrov teplej vody (močia sa metly do sauny)

  Aromatické lampy: 4-5 kvapky 5 metrov štvorcových v  priestore. Môže byť použitý každý deň. 

  Parný kúpeľ: 2-3 kvapky na 1 l vody

 • Extrakty do sauny
  Extrakty do sauny

  Extrakty do sauny

  Vône a extrakty do sauny vám spríjemnia saunovanie a dokonale uvoľnia vaše telo. Rôzne vône majú rôzny účinok na ľudské telo. Niektoré vyvolávajú pocit relaxu a uvoľnenia, iné uľahčujú dýchanie, majú antibakteriálne vlastnosti, liečia rôzne choroby (reumatické nachladnutie), pomáhajú odstrániť stres a únavu.

  Každá vôňa je jedinečná a originálna. Všetky bylinky, ktoré sú použité v produktoch pomáhajú harmonizovať organizmus, priaznivo pôsobia na pokožku, prinášajú pocit komfortu pre telo a dušu. 

  Extrakty do sauny (koncentráty): sú vhodné do suchej a parnej sauny. Extrakty sa riedia s vodou následne sa nalieva extrakt na horúce kamene. Extrakt sa môže naliať aj do odparovača, ktorý je umiestnený na kameňoch. Môže sa použiť aj na masáže, do kúpeľa alebo sa v nich namáča saunová metla pre použitím.

  Naše extrakty do sauny obsahujú: extrakt (90% eukalyptu, echinacei, mäty, borovice, tymiánu, levandule, harmančeku, ) esenciálne oleje, med, jodidovaná soľ.

 • Telový peeling do sauny
  Telový peeling do sauny

  Kozmetika, ktorá je vhodná do sauny alebo po kúpaní. Po saunovaní sa vaša pokožka prekrvý, otvoria sa póry a koža je citlivejšia. Toto všetko sa deje v dôsledku vysokej teploty v saune. Preto je vhodné po saune použiť špeciálnu kozmetiku. V našej ponuke nájdete: cukrový telový peeling, mydlo do sauny.

  Telový peeling je skvelým prostriedkom ako sa starať o svoju pleť. Pomáha odstrániť odumreté bunky z kože obnoviť pružnosť pokožky. Jedná sa o doplňujúci kozmetický prostriedok, ktorý je potrebný na hlbšie objasnenie kože.

  Používa sa aj na citlivú a suchú pokožku. Cukor, rovnako ako med, je používaný ako prírodný peeling s hydratačným účinkom a vďaka svojej konzistencii spolu s medom poskytujú kvalitné odlupovanie odumretej kože.

  Už v starovekom Egypte bol med používaný ako kozmetický prostriedok na udržiavanie hladkej a krásnej pokožky. Med má antiseptické a antibakteriálne účinky. Med pokožku upokojuje a zvláčňuje.

  Tuk a bielkoviny, ktoré sú obsiahnuté v sušenom mlieku, zjemňujú a hydratujú pokožku. Mandľový olej vsiakne ľahko do kože. Kožu zmäkčuje, aktivuje krvný obeh a prispieva k odstráneniu celulitídy. Koža sa stáva čistou, jemnou a vláčnou.

  Použitie: Naneste na mokrú kožu a jemne masírujte telo. Následne opláchnite teplou vodou. Neodporúča sa používať na podráždenú a zapálenú pokožku a na tvár. Môžete použiť 1-2 krát týždenne. Nechajte svoju kožu dýchať!

  Kde použiť peeling: v sprche, v saune, na masáž tela, pri saunových rituáloch

  Saunová kozmetika pokožku vyživí, omladí, zjemní a ochráni. V kozmetiku sú použité prírodné zložky: organický med, éterické oleje, esenciálne oleje, levanduľa, citrón, rozmarín, cukor, mandľový olej. Produkty neobsahuje syntetické farby a vône.

 • Saunový med
  Saunový med

  Masážny med do sauny

  Používa sa na masáž tela, pri kúpeľných a saunových  procedúrach.

  Med má priaznivé účinky na kožu. Vyživuje, zjemňuje a čistí pokožku, takže je jemná a hladká. Priťahuje vlhkosť a dáva pokožke sviežosť a príjemný pocit tepla v tele.

  Saunový med Vás prekvapí chladivým efektom v horúcom prostredí sauny. Pokožka je po saunovaní jemná, mäkkšia, elastickejšia a príjemná na dotyk.

  Použitie:  zľahka zahrejte telo a následne naneste med – tak aby sa krásne rozpúšťal. Nechajte pôsobiť 10-15 minút (odporúča sa byť v teplej miestnosti aby sa med krásne rozpustil) a následne sa osprchujte. (neodporúča sa používať mydlo alebo sprchový gél)

 • Telové krémy a mydlá do sauny
  Telové krémy a mydlá do sauny

  Prírodná kozmetika Babičky Agáty vhodná do sauny a wellness. Tradičné Sibírske recepty, v ktorých sú použité iba prírodné zložky. Kozmetika je vhodná na tvár, telo a vlasy. Špeciálne výrobky, ktoré sa používajú v parných miestnostiach - v saunách.

  •          Všetky výrobky obsahujú 100 %prírodné zložky.
  •          Certifikované organické oleje.
  •          Ekologicky čisté rastliny, bobuľovité plody a kvety zhromaždené na území Ruska.
  •          Liečivé prísady dodávané zo Sibíru, ďalekého východu a Kamčatky.
  •          Výrobky neobsahujú SLS, parabény, minerálne oleje a syntetické vône.
  •          Výhoda malého balenia do sauny (100 ml).

   Objavte čaro a tajomstvá Sibírskej kozmetiky!

 • Soľ do sauny
  Soľ do sauny

  Morská soľ – skutočný elixír pre život a zdravie. Rozpúšťa sa vo vode, obsahuje 32 chemických zlúčenín. Základnou látkou je chlorid sodný. Soľ obsahuje komplex biologicky aktívnych prvkov (Na, K, Mg, Ca) a stopových prvkov (železo, jód, chróm, bór, atď). Chlorid sodný aktívne ovplyvňuje stav centrálneho nervového systému, zlepšuje krvný obeh. Horčík zlepšuje elasticitu pleti, vápnik upokojuje podráždenú pokožku. Soľ má antioxidačné účinky.

  Morská soľ nespôsobuje žiadne alergické reakcie. Soľ sa používa ako liečebná a preventívna látka, ktorá zlepšuje stav pokožky. Soľ dokonale prekrvuje pokožku, odstraňuje odumreté bunky. Je vynikajúcim prírodným prípravkom, ktorý normalizuje spánok a znižuje pocit únavy. Má relaxačné účinky.

  Soľ sa môžeme použiť pri procese saunovanie, v kúpeli, na masáž alebo počas saunového ceremoniálu.

  Soľ v saune: Počas saunovania vtierajte soľ do pokožky. Soľ sa krásne dostane pod kožu. Pokožka ostane hladká, jemná a čistá. V saune môžete rozpustenú soľ spolu s vodou nalievať na horúce kamene.

  Soľ počas kúpeľa: Zmes sa rozpustí v teplej vode a váš kúpeľa sa stane voňaví, telo sa dokonale zrelaxuje a prečistí. Soľ sa môže použiť aj na kúpeľ rúk alebo nôh.

  Soľ pri saunovom ceremoniáli:  Počas saunového ceremoniálu jemne vtierajte soľ do pokožky. Soľ sa krásne dostane pod kožu. Pokožka ostane hladká, jemná a čistá.

 • Teplomery a vlhkomery
  Teplomery a vlhkomery

  Teplomery a vlhkomery

  Teplomery, vlhkomery - praktické doplnky do každej sauny. Teplomer meria aktuálnu teplotu v saune, ktorá je dôležitá pre váš pobyt v saune.

  Vlhkomer vám ukazuje aktuálnu vlhkosť v saune. Je dôležité mať v každej saune teplomer aj vlhkomer.

  Netreba sa spoliehať iba na zmysli  - treba mať reálnu predstavu o teplote e vlhkosti v saune.

 • Vedrá a naberačky do sauny
  Vedrá a naberačky do sauny

  Saunové vedro je najdôležitejší saunový doplnok, ktorý nesmie chýbať v žiadnej saune. Vo vedre sa riedi voda s extraktom alebo esenciou vhodnou do sauny. Následne sa naberačkou do sauny (lopatkou) leje na kamene. Vedro slúži aj na namáčanie saunovej metličky.

 • Vejániky, metla do sauny
  Vejániky, metla do sauny

  Vejánik je dokonalý pomocník v saune a počas saunovania. Hlavným cieľom „Metly do sauny“ alebo vejánika do sauny je zlikvidovať z tela toxíny a pot, ktoré sa hromadia pod kožou avšak, na každú vantu telo reaguje rozdielne. Preto vám ponúkame rôzne druhy vejánikov: dubový, brezový, eukalyptový.

  Snažíme sa, aby si každý milovník sauny mohol vybrať metlu podľa svojich požiadaviek. Metlička vám očistí telo, dušu a zároveň vám prevonia saunu.

  Vejániky sa môžu použiť: na masáže počas saunovanie, počas saunových rituálov.

 • Odparovač esencií do sauny
  Odparovač esencií do sauny

  Odparovač do sauny slúži na vytvorenie dokonalej atmosféry v saune a pri saunových rituáloch. Odparovač sa vloží medzi kamene. Naplní sa vodou a pridá sa zriedený extrakt do sauny alebo esencia do sauny. Voda pomáha udržať v saune vlhký vzduch a príjemnú vôňu.

 • Bylinkové čaje
  Bylinkové čaje

  Čaj podporuje potenie, tak sa nám z tela vylučujú škodlivé látky. Saunový čaj obsahuje množstvo vitamínov, stopových prvkov, liečivých bylín. Šálka čaju, to je jednoduchý spôsob ako doplniť tekutiny po saunovaní alebo v priebehu saunovanie. Čaj pite po dúškoch, pomaly a doprajte si čo najviac relaxu.

 • Skladom
  11,60 € Skladom

  Podhlavník do sauny Dokonalý pomocník pre relax v saune. Slúžia ako vankúš, je mäkký a pohodlný.  Je vyrobený z bambusu. Rozmer: 33x20x9cm

 • Skladom
  Od 4,90 € Skladom

  Froté bavlnený uterák Bordo Uterák je vyrobený zo 100 % čistej bavlny. Bavlnený uterák perfektne absorbuje vlhkosť, je odolný voči praniu, nevybledne. Uterák je jemný a mäkký, príjemný na telo. Uterák má praktické uško na zavesenie. K malému uteráku si môžete kúpiť v rovnakej farbe aj osušku (70*140cm), župan alebo kilt do sauny. Prečo si vybrať bavlnený...

 • Skladom
  Od 4,90 € Skladom

  Froté bavlnený uterák Biely Uterák je vyrobený zo 100 % čistej bavlny. Bavlnený uterák perfektne absorbuje vlhkosť, je odolný voči praniu, nevybledne. Uterák je jemný a mäkký, príjemný na telo. Uterák má praktické uško na zavesenie. K malému uteráku si môžete kúpiť v rovnakej farbe aj osušku (70*140cm), župan alebo kilt do sauny. Prečo si vybrať bavlnený...

 • Skladom
  Od 4,90 € Skladom

  Froté bavlnený uterák Hnedý Uterák je vyrobený zo 100 % čistej bavlny. Bavlnený uterák perfektne absorbuje vlhkosť, je odolný voči praniu, nevybledne. Uterák je jemný a mäkký, príjemný na telo. Uterák má praktické uško na zavesenie. K malému uteráku si môžete kúpiť v rovnakej farbe aj osušku (70*140cm), župan alebo kilt do sauny. Prečo si vybrať bavlnený...

 • Skladom
  Od 8,90 € Skladom

  Froté bavlnený uterák Krémový Uterák je vyrobený zo 100 % čistej bavlny. Bavlnený uterák perfektne absorbuje vlhkosť, je odolný voči praniu, nevybledne. Uterák je jemný a mäkký, príjemný na telo. Uterák má praktické uško na zavesenie. K malému uteráku si môžete doladiť veľkú osušku. Prečo si vybrať bavlnený uterák? Vyrobený zo 100 % bavlnených priadzí....

 • Nedostupné, alebo NIE JE SKLADOM
  31,82 € Skladom

  Dámsky bavlnený župan Krémový Nadýchaný, mäkký a príjemný 100 % bavlnený župan krémovej. Dlhý župan je vhodný na každodenné použitie. Vysoká kvalita županu dokonale absorbuje vlhkosť. Je ideálny na zabalenie tela po saune. Župan má dve praktické vrecká, uväzovanie v páse opaskom a kapucňu. Dámsky župan je ponúkaný v troch veľkostiach. V župane sa budete...

 • Skladom
  35,00 € Skladom

  Pánsky bavlnený župan v darčekovej krabici Krásny darček, ktorý poteší muža. Župan je zabalení v darčekovej krabici a previazaný striebornou stuhou.    Nadýchaný, mäkký a príjemný 100 % bavlnený župan. Dlhý župan je vhodný na každodenné použitie. Vysoká kvalita županu dokonale absorbuje vlhkosť. Je ideálny na zabalenie tela po saune. Župan má dve...

 • Nedostupné, alebo NIE JE SKLADOM
  35,00 € Skladom

  Dámksy bavlnený župan v darčekovej krabici Krásny darček, ktorý poteší každú ženu. Župan je zabalení v darčekovej krabici a previazaný striebornou stuhou.    Nadýchaný, mäkký a príjemný 100 % bavlnený župan. Dlhý župan je vhodný na každodenné použitie. Vysoká kvalita županu dokonale absorbuje vlhkosť. Je ideálny na zabalenie tela po saune. Župan má dve...

 • Nedostupné, alebo NIE JE SKLADOM
  3,72 € Skladom

  Esenciálny olej Ružové drevo 10 ml Esenciálny olej z ružového dreva sa získava z dreva s rovnakým názvom. Má kvetinovú arómu. Vhodný pre všetky typy zrelej a citlivej starostlivosti o pleť. Dodáva pokožke prirodzenú žiaru, hydratuje, vyhladzuje, pomáha znižovať podráždenie, odlupovanie, elasticitu. Chráni pred nepriaznivými vplyvmi na životné prostredie....

 • Skladom
  2,80 € Skladom

  BOTANIKA Esenciálny olej Tea tree Esenciálny olej z čajovníka je účinný antivírusový prípravok. Má veľký protizápalový účinok a pôsobí taktiež proti bolesti. Chráni pred agresívnymi energiami, stimuluje duševnú energiu. Čajovníkový olej je získavaný z listov stromu "Melaleuca alternifolia", ktorý je pôvodom z oblastí Austrálie. Vďaka jeho pozitívnemu...

 • Skladom
  7,50 € Skladom

  BOTAVIKOS Cestovná sada RELAX, 4x50 ml Sada obsahuje štyri unikátne produkty v praktickom, cestovnom balení.  Súpravu je vhodné mať so sebou na výlete, vhodná pri návšteve plavárne, wellnesu alebo sauny.  Všetky produkty sú obohatené o prírodné éterické oleje a extrakty. Vďaka aktívnym zložkám hydratujú a vyživujú pokožku. Výrobky majú úžasnú vôňu, ktorá...

 • Nedostupné, alebo NIE JE SKLADOM
  2,20 € Skladom

  Sypaný bylinkový čaj borovica, medovka a oregano 50 g Pozitívne ovplyvňuje dýchacie cesty. Zmierňuje vykašliavanie, posilňuje dýchanie, má upokojujúci účinok. Zloženie: 30% púčikov borovíc, medovky a oregána, 10% borovicových tŕňov. Odporúčame ochutiť medom a piť čaj počas saunovania, pri liečebných kúpeľoch alebo si vychutnať šálku čaju po saune a tak sa...

 • Nedostupné, alebo NIE JE SKLADOM
  2,14 € Skladom

  Sypaný bylinkový čaj tymián, oregano a echinacea 50 g Čaj uľahčuje vykašliavanie, posilňuje imunitný systém, povzbudzuje chuť k jedlu. Zloženie: 40% tymianu, 40% oregana, 20% echinacey. Čaj odporúčame ochutiť medom a piť čaj počas saunovania, pri liečebných kúpeľoch alebo si vychutnať šálku čaju po saune a tak sa dokonale osviežiť a zrelaxovať.

 • Skladom
  6,48 € Skladom

  Klobúk do sauny 100 % bavlna Krásná ružová čiapka do sauny pre vaše dieťa. Čiapka do sauny chráni vašu hlavu pred teplom, ktorá ide z horúcej pary. Ochraňuje vlasy pred vysušením a spálením. Klobúk je vyrobené zo 100 % bavlny. Čiapka je menšia. Je vhodná pred deti. V rovnakej kombinácií si môžete kúpiť kilt do sauny pre vaše dieťatko. Čiapka je zdobená...

 • Skladom
  12,72 € Skladom

  Čiapka do sauny Kapitán 100 % vlna Ak ste pravidelným návštevníkom sauny určite potrebujete klobúk do sauny. Čiapka je vynikajúca voľba ako si ochrániť vašu hlavu a spríjemniť si pobyt v saune. Chceš byť na chvíľu kapitánom? Nech sa páči. Tento model saunového klobúka je pre teba ako stvorený! Klobúk je na dotyk veľmi jemný. Je vyrobený z prírodnej plsti...

 • Skladom
  11,70 € Skladom

  Čiapka do sauny pre deti s listom Rozmýšľali ste ako dieťaťu spríjemniť pobyt v saune? Kuk, asi takto... Vlnená čiapka do sauny pre deti. Čiapka je vynikajúca ochrana detskej hlavy. Ochráni pokožku a detské vlásky od horúcej pary. Dieťa bude vyzerať v saune originálne, milo a navyše, rodič má skvelú motiváciu dostať dieťa do sauny. Čiapka je vhodná pre...

 • Skladom
  11,70 € Skladom

  Čiapka do sauny pre deti PIPI Rozmýšľali ste ako dieťaťu spríjemniť pobyt v saune? Kuk, asi takto... Vlnená čiapka do sauny pre deti. Čiapka je vynikajúca ochrana detskej hlavy. Ochráni pokožku a detské vlásky od horúcej pary. Dieťa bude vyzerať v saune originálne, milo a navyše, rodič má skvelú motiváciu dostať dieťa do sauny. Čiapka je vhodná pre...

 • Skladom
  9,70 € Skladom

  Klobúk do sauny "Ruská ušanka" 100 % vlna Originálna čiapka do sauny "Ruská ušanka" je vyrobená zo 100 % vlny. Klobúk do sauny chráni vašu hlavu pred teplom, ktoré ide z horúcej pary. Ochraňuje vlasy pred vysušením a spálením.  Klobúk je vodeodolný, pevný, príjemný na nosenie a zároveň vzdušný. Vlnený klobúk si zachová svoj tvar a má dlhú životnosť....

 • Skladom
  9,20 € Skladom

  Klobúk do sauny "Ruská ušanka" 100 % vlna Originálna čiapka do sauny "Ruská ušanka" je vyrobená zo 100 % vlny. Klobúk do sauny chráni vašu hlavu pred teplom, ktoré ide z horúcej pary. Ochraňuje vlasy pred vysušením a spálením.  Klobúk je vodeodolný, pevný, príjemný na nosenie a zároveň vzdušný. Vlnený klobúk si zachová svoj tvar a má dlhú životnosť....

 • Skladom
  35,00 € Skladom

  Čiapka do sauny vlna plstená "Romantika" Originálna saunovacia čiapka vhodná do sauny. Chráni hlavu pred prehriatím a zároveň je kreatívnym doplnkom.  Čiapka dokonale sedí na hlave. Je vyrobená z vlny. Základom je sivá farba. Čiapka je vyrobená ručne z prírodnej vlny.

 • Skladom
  35,00 € Skladom

  Čiapka do sauny vlna plstená "Vzduch" Originálna saunovacia čiapka vhodná do sauny. Chráni hlavu pred prehriatím a zároveň je kreatívnym doplnkom.  Čiapka je vyrobená ručne z prírodnej vlny. Základná farba je hnedá. Čiapka má 15 cm dlhý "brnbolec".

 • Skladom
  35,00 € Skladom

  Čiapka do sauny vlna plstená "Zem" Originálna saunovacia čiapka vhodná do sauny. Chráni hlavu pred prehriatím a zároveň je kreatívnym doplnkom.  Čiapka je vyrobená ručne z prírodnej vlny. 

 • Skladom
  7,43 € Skladom

  Čiapka do sauny Výpravca 100 % vlna Aby nedošlo k prehriati hlavy treba v saune použiť klobúk. Nemusí to byť iba obyčajná čiapka. Môžete byť v saune napríklad ja výpravca! Klobúk do sauny chráni vašu hlavu pred teplom, ktorá ide z horúcej pary. Ochraňuje vlasy pred vysušením a spálením. Klobúk je vyrobené zo 100% vlny. Má univerzálnu veľkosť. Klobúk je na...

 • Skladom
  13,87 € Skladom

  Čistič sauny Harvia, 500 ml Čistič dreva v saune. Dezinfekcia pre vašu saunu!  Používa sa na očistenie sauny.  Slúži na očistenie lavíc a chrbtovej opierky v saune. Drevo očistí do hĺbky a lavice dôkladne vydezinfikuje. Drevo ostane nepoškodené.

 • Skladom
  31,82 € Skladom

  Dámsky bavlnený župan Bordo Nadýchaný, mäkký a príjemný 100 % bavlnený župan bordovej (vínovo červenej) farby. Dlhý župan je vhodný na každodenné použitie. Vysoká kvalita županu dokonale absorbuje vlhkosť. Je ideálny na zabalenie tela po saune. Župan má dve praktické vrecká, uväzovanie v páse opaskom a kapucňu. Dámsky župan je ponúkaný v troch...

 • Skladom
  57,00 € Skladom

  Set do sauny Hľadáte darček pre saunárov? Ste na správnom mieste. Ideálna sada na saunovanie. Jednoduchý a cenovo nenáročný darček. Sada obsahuje: Vedro do sauny 5 l a naberačka Papuče do sauny ALADINKY - vlna plstená Klobúk do sauny - vlna plstená Podsedák do sauny - vlna plsteá Esenciálny olej 10 ml Borovica Set je zabalený v darčekovom balení....

 • Skladom
  4,84 € Skladom

  Plachta do sauny pre deti Kvalitná plachta do sauny, ktorá poteší  vaše deti. Plachta do sauny ma vynikajúce absorpčné vlastnosti. Každý kto vstupuje do sauny by mal použiť kilt do sauny alebo plachtu do sauny. Plachtu v saune používame hlavne z hygienických dôvodov. Plachta má krásny detský motív.  Materiál: 100 % bavlna Farba: žltá - detský vzor macko...

 • Skladom
  4,90 € Skladom

  Esenciálny olej Sibírska jedľa 10 ml Esenciálny olej vyrobený z Steller jedľa (Abies sibirica, Pinaceae)z vetvičiek a drvených mladých výhonkov. Esenciálny olej zo sibírskej jedle má strednú intezitu vône. Typická vôňa lesa, svieža.  Esenciálny jedľa olej má antiseptické účinky, používa sa u pacientov s respiračnými chorobami (priedušnice, priedušiek,...

 • Skladom
  7,37 € Skladom

  Rastlinný extrakt s borovicovým esenciálnym olejom Extrakt je vhodný pri nachladnutí a reumatických boletiach. Zloženie: 95 % brezové lístie, extrakt u púčikov,  5 % esenciálny olej z borovice. Použitie: na 7 l vody nalejeme 30 ml extraktu Objem: 150 ml

 • Skladom
  7,37 € Skladom

  Tradičný rastlinný extrakt do sauny Breza Pre príjemný saunový rituál vám odporúčame použiť bylinkový extrakt obohatený esenciálnymi olejmi alebo hydrátmi. Táto zmes obsahuje „Brezový Hydrát“. Krásna jarná vôňa mladých brezových listov a pukov v čase procedúry spôsobuje pocit radosti v živote. Zloženie: 95% výťažok z listov brezy, 5% brezového hydrátu....

 • Nedostupné, alebo NIE JE SKLADOM
  7,37 € Skladom

  Tradičný rastlinný extrakt do sauny Eukalyptus Extrakt je vhodný pri nachladnutí a reumatických bolestiach. Zloženie: 95% brezové lístie extrakt z púčikov; 5% eukalyptová silica. Použitie: na 7 l vody nalejeme 30 ml extraktu Objem: 150 ml EKOLOGICKÝ PRODUKT

 • Skladom
  7,37 € Skladom

  Stimulujúci rastlinný extrakt s grapefruitovým esenciálnym olejom Svieža grapefruitová vôňa. Extrakt dodá silu a osvieži. Zloženie: 95% brezové lístie extrakt z púčikov; 5% z grapefruitovej silice. Použitie: na 7 l vody nalejeme 30 ml extraktu Objem: 150 ml EKOLOGICKÝ PRODUKT

 • Skladom
  7,37 € Skladom

  Upokojujúci rastlinný extrakt do sauny Melissa a Levanduľa Znižuje nervové napätie, stres, odstraňuje únavu. Zloženie: 60 % brezové lístie extrakt z púčikov; 35 % žihľava + 5 % esenciálny olej z levandule a medovky.  Použitie: na 7 l vody nalejeme 30 ml extraktu Objem: 150 ml EKOLOGICKÝ PRODUKT  

 • Skladom
  7,37 € Skladom

  Stimulujúce rastlinný extrakt s rozmarínom a citrónovým esenciálnym olejom  Stimuluje centrálny nervový systém. Upokojuje telo aj dušu. Zloženie: 60 % brezové lístie extrakt z púčikov; boievkvý extrakt 35 % + 5 % rozmarínový a citrónový esenciálny olej. Použitie: na 7 l vody nalejeme 30 ml extraktu Objem: 150 ml

 • Skladom
  7,37 € Skladom

  Osviežujúci rastlinný extrakt  tea tree a mäty piepornej  Výťažky z čajovníka a mäty majú osviežujujúce účinky a chladia telo.  Zloženie: 60 % brezové lístie extraky z púčikov; 35 % z borovicového extraktu + 5 % tea tree a  mätového esenciálneho oleja.

 • Skladom
  9,54 € Skladom

  Kilt do sauny dámsky, 100 % bavlna vaflová Kilt do sauny pre dámy je vyrobený zo 100 % bavlnenej, vaflovej látky. Kilt je vyrobený z prírodnej bavlny, ktorá má výborné tepelné a absorbčné vlastnosti. Kilt je vhodný pre ženy. Výhodou je, že kilt sa dá použiť nie len v saune, ale aj ako uterák po kúpeli. Látka z ktorej je kilt ušitý je veľmi tenká, a tak sa...

Žiadne produkty

Zadarmo Poštovné
0,00 € DPH
0,00 € Spolu

Ceny s DPH

Pokladňa