Ústna hygiena

Ecodenta je tu, aby robila veci inak. Ecodenta sa dokonale postará o vaše zuby.

Vytváranie inovatívnych produktov a receptúr najrevolučnejším spôsobom: zmiešaním najkvalitnejších a najzdravších zložiek prírody prostredníctvom modernej vedy.

Produkty ústnej hygieny Ecodenta spájajú moderné vedy a prírodu. Sú vyrobené z ekologických a prírodných materiálov bez škodlivých, šumivých alebo abrazívnych zložiek. Ecodenta určite zmení váš postoj k ústnej hygiene.

Každá zubná pasta Ecodenta je obohatená iba o prírodné zložky, ktoré pomáhajú eliminovať špecifické problémy s ústami: extrakty zo 7 byliniek zabezpečujú komplexnú starostlivosť o ústnu dutinu, extrakt z brusníc pomáha bojovať proti baktériám, ktoré spôsobujú tvorbu povlaku, výťažky z dubovej kôry, ktorá účinné upokojuje a znižujú krvácanie ďasien.

Vyberte si zubnú pastu, ktorá je pre vás najlepšia a zažite výhody Ecodenty!

Zubné pasty sú  bez peroxidov, triclosanu, SLS (sodiumlaurylsulfát) a parabénov.

Zubné pasty Ecodenta obsahujú kalident, ktorý je prírodným zdrojom vápnika. Kalident posilňuje sklovinu a vyplňuje mikrotrhly a škrabance. Tento materiál má rovnaké zloženie ako zubná sklovina. Bolo vedecky dokázané, že obnovuje minerálnu štruktúru skloviny a pomáha predchádzať zubnému kazu.

Zubné pasty a ústna voda Ecodenta boli vytvorené v spolupráci s Litovskou univerzitou lekárskych vied a testované odontológmi a zubnými lekármi.

ECODENTA – produkt vytvorený prírodou!

 

Zobrazuje sa 1-9 z 9 položiek
Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov