Masérske a kozmetické potreby

Medzi masérskymi a kozmetickými potrebami značky Beautyfor nájdete všetko, čo potrebujete k uľahčeniu svojej práce. V ponuke máme široký sortiment potrieb pre každodennú prácu masérov vyrobených z kvalitných materiálov. Nechýbajú potreby na ochranu masérskeho stola ako sú jednorazové plachty, potreby na zvýšenie komfortu zákazníka (napríklad jednorazové nohavice na lymfodrenáž, kozmetická čelenka), jednorazové návleky na obuv a ochranné pomôcky pre zákazníkov.

Potrebujete poradiť s výberom? Neváhajte nás kontaktovať. Radi vám pomôžeme vybrať vhodné masérske alebo kozmetické potreby pre váš salón.

Zobrazuje sa 1-19 z 19 položiek
Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt pridaný na porovnanie.

Prečo sme sa zmenili?

A zmenili sme sa vôbec? Áno, aj nie. Zmenou prešiel náš e-shop, aby bol pre vás prehľadnejší a objednávky jednoduchšie. Zmenou prešlo naše logo, aby bolo sviežejšie.

Stále ale ostávame Evei ako nás máte radi - odborník na saunovanie a prírodnú kozmetiku, ktorý je tu vždy pre vás. Ďakujeme vám za vašu dlhoročnú priazeň. Posúva nás vpred a pomáha nám napredovať. Veríme, že z nášho vynového e-shopu budete mať rovnakú radosť ako my.