Kto sme

SAUNA – RELAX – PRÍRODA A KAŽDY DEŇ S EVEI

Spríjemňujeme váš voľný čas a chvíle relaxu

Na Slovensku sa čoraz viac rozširuje povedomie o vyváženom stravovaní a životnom štýle, kladie sa dôraz na harmóniu medzi prácou a odpočinkom.

Milujeme saunovanie, a preto šírime na Slovensku povedomie o saunovej kultúre a jej benefitoch pre zdravie. Prostredníctvom kozmetických a textilných produktov prinášame do domácností, wellness a saunových centier nádych baltických krajín, ktoré náš roky silno ovplyvňujú, keďže manžel zakladateľky je z Litvy.

Filozofia EVEI je založená na poctivej kvalite zloženia kozmetiky a materiálov, z ktorých šijeme textilné produkty. Začiatky firmy EVEI siahajú do roku 2009, kedy sme spustili prvý e-shop s prírodnou a ručne robenou kozmetikou. Postupne sme objavili ďalšie príležitosti priniesť na trh nové produkty a začali sme budovať značku.

Chceme vám spríjemniť vzácny čas oddychu, pomôcť navodiť atmosféru pre dokonalé uvoľnenie tela aj mysle.

Produkty, ktoré spríjemnia pobyt v saune

Saunové doplnky, saunový textil, saunová kozmetika. Zamerali sme sa na kvalitu výrobkov, všetky textílie sú vyrobené zo 100 % ľanu alebo 100 % bavlny.

Prírodná kozmetika

Ak vám záleží na zložení kozmetiky, ktorú používate, u nás nájdete prírodné produkty pre celú rodinu: prírodné mydlá, 100 % telové a masážne oleje, telové maslá, šampóny, telové peelingy, šumivé guľky do kúpeľa.

Ľanový textil

Mysleli sme aj na ľudí, ktorí dávajú prednosť prírodným materiálom a v e-shope nájdete ľanovú kolekciu. Pre ženy máme kolekciu ľanových šatiek, mužom ponúkame kvalitné ľanové trenky.

Do domácnosti sa budú hodiť odolné a antialergické ľanové periny a plachty. Ak radi necháte pracovať vašu kreativity, oprášte šijací stroj a ušite si z ľanových látok vlastné výrobky.

Jeden spisovateľ povedal: Všetky knihy zožltnú, ale kniha prírody má každý rok nové, nádherne vydanie.

Prečo my?

Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt pridaný na porovnanie.