Kto sme

SAUNA – RELAX – PRÍRODA A KAŽDY DEŇ S EVEI

Firma EVEI začala svoju činnosť už v roku 2009. Vtedy vznikol náš prvý internetový obchod s prírodnou a ručne robenou kozmetikou.  Vzhľadom na trh, ktorý sa rozvíja,  sme sa rozhodli priniesť Vám toho viac, vybudovať vlastnú značku.

Hlavným cieľom našej spoločnosti je doviesť na slovenský trh kvalitné, zdravé a dlhoročné výrobky z baltických krajín, ktoré vám budú slúžiť podstatne dlhšie než sme zvyknutý.

Na Slovensku sa čoraz viac rozširuje zdravá výživa, zdravý životný štýl. Ľudia  radi navštevujú wellness centrá, sauny , doprajú si relax. My sa chceme postarať o to, aby Váš voľný čas bol čo najpríjemnejší.

Milovníci relaxu, saunovania a priaznivci zdravého životného štýlu si ú nás prídu na svoje. V ponuke je všetko čo vám spríjemní pobyt v saune: saunové doplnky, saunový textil, saunová kozmetika. Zamerali sme sa na kvalitu výrobkov, čo znamená , že všetko čo ponúkame je zo 100 % ľanu , 100 % bavlny.

Priaznivci prírodnej kozmetiky, eco kozmetiky si môžu vybrať: prírodné mydlá, 100 % telové a masážne oleje, telové maslá, šampóny, telové peelingy, šumivé guľky do kúpeľa.

Mysleli sme aj na ľudí, ktorí sa chcú vrátiť k prírode, k prírodným materiálom. Do obchodu sme zaradili ľanové produkty.  Pre ženy máme kolekciu ľanových šatiek, mužom ponúkame kvalitné ľanové trenky. Do vašej domácnosti vám ponúkame ľanové periny a plachty, ktoré majú vysokú  odolnosť, sú antialergické . Pre náročnejších  kreatívnych ponúkame ľanové látky, z ktorých si môžete ušiť vaše vlastné výrobky.

Jeden spisovateľ povedal:

Všetky knihy zožltnú, ale kniha prírody má každý rok nové, nádherne vydanie.

Aj my chceme byt ako príroda, neustále vám chceme prinášať niečo nové, kvalitné a netradičné. Chceme Vás počúvať, splniť vaše priania a sny.

Prečo my?


Žiadne produkty

Zadarmo Poštovné
0,00 € DPH
0,00 € Spolu

Ceny s DPH

Pokladňa