Vianočné darčeky

Aké vianočné darčeky budú to pravé pre vašich blízkych? Vianočný darček pre mamu v podobe luxusných ľanových uterákov či vonných esencií, ktoré rozvoňajú celý dom, rozhodne nebude krokom vedľa. Manželku poteší masážna sviečka, manžela set masážnych olejov, ktoré si môžete užiť spoločne a zaujímavým vianočných darčekom pre otca bude prírodná kozmetika.

Kým jedni nákup vianočných darčekov doslova zbožňujú a nakupujú v predstihu, iní si lámu hlavu s výberom vhodného darčeka na Vianoce ešte aj pár dni pred Štedrým dňom. Nech už patríte do ktorejkoľvek skupiny, s nami vašich blízkych potešíte originálnymi vianočnými darčekmi.

Nechajte sa inšpirovať našimi tipmi na vianočné darčeky alebo si vyskladajte vlastnú darčekovú sadu presne na mieru vašim najbližším. V prípade záujmu o vytvorenie originálneho vianočného setu nás neváhajte kontaktovať.


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • 1
  Saunový set pánsky
Originálny darček pre milovníkov saunovania. Potešte muža, partnera, deda alebo obchodného partnera s prírodnou darčekovou sadou.
Darčeková sada obsahuje:

Kilt do sauny pánsky 100 % bavlna (55 cm x 150cm)
Klobúk do sauny pánsky 100 % bavlna
Podsedák do sauny 100 % bavlna
Darčeková krabica 380x270x9O/30mm

Tovar je zabalený v krásnej darčekovej krabičke. Previazaný hnedou stužkou.
  Saunový set pánsky
  Saunový set pánsky Originálny darček pre milovníkov saunovania. Potešte muža, partnera, deda alebo obchodného partnera s prírodnou darčekovou sadou. Darčeková sada obsahuje: Kilt do sauny pánsky 100 % bavlna (55 cm x 150cm) Klobúk do sauny pánsky...
  36,00 €
  Skladom
 • 2
  Pánsky bavlnený set do sauny
Chcete vyzerať elegantne a štýlovo v saune? Nech sa páči! Ponúkame vám súpravu, ktorá je vhodná na nosenie v saune, aquaparku, wellness centre. Výborná kombinácia bavlneného kiltu a vlnenej čiapky do saune vám zaručí dokonalý relax.
Sada obsahuje:

Kilt do sauny 100 % bavlna - 55 cm x 150cm
Klobúk do sauny 100 % bavlna
Podsedák do sauny 100 % bavlna
Masážna hubka 75% bavlna 25% ľan
Masážny med 250g
Darčeková krabica

Možnosť zvoliť si farbu kiltu:

hnedá
modrá
biela
sivá
krémová
  Saunový set pánsky
  Pánsky bavlnený set do sauny Chcete vyzerať elegantne a štýlovo v saune? Nech sa páči! Ponúkame vám súpravu, ktorá je vhodná na nosenie v saune, aquaparku, wellness centre. Výborná kombinácia bavlneného kiltu a vlnenej čiapky do saune vám zaručí...
  50,00 €
  Skladom
 • 3
  Set esenciálnych olejov s hlineným difúzerom „Štyri elementy“
Štyri silné prvky - oheň, voda, zem a vzduch - ovplyvňujú celý živý svet. Iba učením sa žiť v harmónii s prvkami je možné zažiť pravú plnosť a odhaliť jeho potenciál. Preto je dôležité naučiť sa, aké dary nám príroda dáva a čo z nej môžeme s vďačnosťou vziať.
Aby sme udržali túto múdrosť nažive po stáročia, vytvorili sme štyri jedinečné zmesi éterických olejov. Ich prirodzené zloženie a aróma sú založené na prvkoch ohňa, vody, zeme a vzduchu.
Set sa skladá zo 4 esenciálnych olejov:

Element Voda: Zloženie: Citrónový éterický olej, Levanduľový éterický olej a Mätový éterický olej (5ML)
Element Oheň: Zloženie: Grapefruitový éterický olej a Mätová silica (5ML)
Element Zem: Zloženie: Éterický olej borievky, éterický olej levanduľa a éterický olej pomarančového kvetu (5ML)
Element Vzduch: Zloženie: Grapefruitový éterický olej, Levanduľový éterický olej a Rozmarínový éterický olej (5ML)
1x Hlinený difúzer
  Set esenciálnych olejov s hlineným difúzerom „Štyri elementy“
  Set esenciálnych olejov s hlineným difúzerom „Štyri elementy“ Štyri silné prvky - oheň, voda, zem a vzduch - ovplyvňujú celý živý svet. Iba učením sa žiť v harmónii s prvkami je možné zažiť pravú plnosť a odhaliť jeho potenciál. Preto je dôležité...
  29,70 €
  Skladom
Zobraziť ďalšie Skryť ďalšieZobrazuje sa 1-25 z 46 položiek
Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov