Vianočné darčeky

Aké vianočné darčeky budú to pravé pre vašich blízkych? Vianočný darček pre mamu v podobe luxusných ľanových uterákov či vonných esencií, ktoré rozvoňajú celý dom, rozhodne nebude krokom vedľa. Manželku poteší masážna sviečka, manžela set masážnych olejov, ktoré si môžete užiť spoločne a zaujímavým vianočných darčekom pre otca bude prírodná kozmetika.

Kým jedni nákup vianočných darčekov doslova zbožňujú a nakupujú v predstihu, iní si lámu hlavu s výberom vhodného darčeka na Vianoce ešte aj pár dni pred Štedrým dňom. Nech už patríte do ktorejkoľvek skupiny, s nami vašich blízkych potešíte originálnymi vianočnými darčekmi.

Nechajte sa inšpirovať našimi tipmi na vianočné darčeky alebo si vyskladajte vlastnú darčekovú sadu presne na mieru vašim najbližším. V prípade záujmu o vytvorenie originálneho vianočného setu nás neváhajte kontaktovať.

Zobrazuje sa 1-25 z 26 položiek
Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt pridaný na porovnanie.

Prečo sme sa zmenili?

A zmenili sme sa vôbec? Áno, aj nie. Zmenou prešiel náš e-shop, aby bol pre vás prehľadnejší a objednávky jednoduchšie. Zmenou prešlo naše logo, aby bolo sviežejšie.

Stále ale ostávame Evei ako nás máte radi - odborník na saunovanie a prírodnú kozmetiku, ktorý je tu vždy pre vás. Ďakujeme vám za vašu dlhoročnú priazeň. Posúva nás vpred a pomáha nám napredovať. Veríme, že z nášho vynového e-shopu budete mať rovnakú radosť ako my.