Soľ do sauny

Morská soľ – skutočný elixír pre život a zdravie. Rozpúšťa sa vo vode, obsahuje 32 chemických zlúčenín. Základnou látkou je chlorid sodný. Soľ obsahuje komplex biologicky aktívnych prvkov (Na, K, Mg, Ca) a stopových prvkov (železo, jód, chróm, bór, atď). Chlorid sodný aktívne ovplyvňuje stav centrálneho nervového systému, zlepšuje krvný obeh. Horčík zlepšuje elasticitu pleti, vápnik upokojuje podráždenú pokožku. Soľ má antioxidačné účinky.

Morská soľ nespôsobuje žiadne alergické reakcie. Soľ sa používa ako liečebná a preventívna látka, ktorá zlepšuje stav pokožky. Soľ dokonale prekrvuje pokožku, odstraňuje odumreté bunky. Je vynikajúcim prírodným prípravkom, ktorý normalizuje spánok a znižuje pocit únavy. Má relaxačné účinky.

Soľ sa môžeme použiť pri procese saunovanie, v kúpeli, na masáž alebo počas saunového ceremoniálu.

Soľ v saune: Počas saunovania vtierajte soľ do pokožky. Soľ sa krásne dostane pod kožu. Pokožka ostane hladká, jemná a čistá. V saune môžete rozpustenú soľ spolu s vodou nalievať na horúce kamene.

Soľ počas kúpeľa: Zmes sa rozpustí v teplej vode a váš kúpeľa sa stane voňaví, telo sa dokonale zrelaxuje a prečistí. Soľ sa môže použiť aj na kúpeľ rúk alebo nôh.

Soľ pri saunovom ceremoniáli:  Počas saunového ceremoniálu jemne vtierajte soľ do pokožky. Soľ sa krásne dostane pod kožu. Pokožka ostane hladká, jemná a čistá.


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • 1
  Morská soľ Borovica
Ponúkame vám výhodné 1 kg balenie morskej soli určenej do sauny alebo do kúpeľa.
Soľ sa môžeme použiť pri procese saunovanie, v kúpeli, na masáž alebo počas saunového ceremoniálu.
Soľ Borovica - Používa sa pri artritíde, bolesti svalov, reumatizme, kŕčoch.
  Soľ do sauny Borovica 1 kg
  Morská soľ Borovica Ponúkame vám výhodné 1 kg balenie morskej soli určenej do sauny alebo do kúpeľa. Soľ sa môžeme použiť pri procese saunovanie, v kúpeli, na masáž alebo počas saunového ceremoniálu. Soľ Borovica - Používa sa pri artritíde,...
  4,50 €
  Skladom
 • 2
  Morská soľ s borovicovým éterickým olejom
Používa sa pri artritíde, bolesti svalov, reumatizme, kŕčochZloženie: čierna morská soľ, borovicové silice.
Soľ sa môžeme použiť pri procese saunovanie, v kúpeli, na masáž alebo počas saunového ceremoniálu.
  Soľ do kúpeľa Borovica 350g
  Morská soľ s borovicovým éterickým olejom Používa sa pri artritíde, bolesti svalov, reumatizme, kŕčochZloženie: čierna morská soľ, borovicové silice. Soľ sa môžeme použiť pri procese saunovanie, v kúpeli, na masáž alebo počas saunového ceremoniálu.
  2,90 €
  Skladom
 • 3
  Morská soľ Eukalyptus
Ponúkame vám výhodné 1 kg balenie morskej soli určenej do sauny alebo do kúpeľa.
Soľ sa môžeme použiť pri procese saunovanie, v kúpeli, na masáž alebo počas saunového ceremoniálu.
Používa sa pri problémoch s dýchaním a kašľom.
Zloženie: morská soľ, eukalyptový éterický olej.
  Soľ do sauny Eukalyptus 1 kg
  Morská soľ Eukalyptus Ponúkame vám výhodné 1 kg balenie morskej soli určenej do sauny alebo do kúpeľa. Soľ sa môžeme použiť pri procese saunovanie, v kúpeli, na masáž alebo počas saunového ceremoniálu. Používa sa pri problémoch s dýchaním a...
  4,50 €
  Skladom
Zobraziť ďalšie Skryť ďalšieZobrazuje sa 1-17 z 17 položiek
Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov