Soľ do sauny 

Morská soľ – skutočný elixír pre život a zdravie. Rozpúšťa sa vo vode, obsahuje 32 chemických zlúčenín. Základnou látkou je chlorid sodný. Soľ obsahuje komplex biologicky aktívnych prvkov (Na, K, Mg, Ca) a stopových prvkov (železo, jód, chróm, bór, atď). Chlorid sodný aktívne ovplyvňuje stav centrálneho nervového systému, zlepšuje krvný obeh. Ho...

pre viac informácií, kliknite tu...
 • Skladom
  2,58 € Skladom

  Morská soľ s borovicovým éterickým olejom Používa sa pri artritíde, bolesti svalov, reumatizme, kŕčochZloženie: čierna morská soľ, borovicové silice. Soľ sa môžeme použiť pri procese saunovanie, v kúpeli, na masáž alebo počas saunového ceremoniálu.

 • Skladom
  2,58 € Skladom

  Morská soľ s eukalyptovým olejom Morská soľ s eukalyptový éterickým olejom Používa sa pri problémoch s dýchaním a kašľom. Zloženie: morská soľ, eukalyptový éterický olej. Soľ sa môžeme použiť pri procese saunovanie, v kúpeli, na masáž alebo počas saunového ceremoniálu.

 • Skladom
  2,58 € Skladom

  Morská soľ s levanduľovým olejom Morská soľ s levanduľovým éterickým olejom Používa sa pri nervozite, nespavosti, pri fyzickej a emocionálnej záťaži, zmeny nálad. Zloženie: morská soľ, levanduľový éterický olej. Soľ sa môžeme použiť pri procese saunovanie, v kúpeli, na masáž alebo počas saunového ceremoniálu.

 • Skladom
  5,52 € Skladom

  Morská soľ Borovica Ponúkame vám výhodné 1 kg balenie morskej soli určenej do sauny alebo do kúpeľa. Soľ sa môžeme použiť pri procese saunovanie, v kúpeli, na masáž alebo počas saunového ceremoniálu. Soľ Borovica - Používa sa pri artritíde, bolesti svalov, reumatizme, kŕčoch.

 • Skladom
  5,52 € Skladom

  Morská soľ Eukalyptus Ponúkame vám výhodné 1 kg balenie morskej soli určenej do sauny alebo do kúpeľa. Soľ sa môžeme použiť pri procese saunovanie, v kúpeli, na masáž alebo počas saunového ceremoniálu. Používa sa pri problémoch s dýchaním a kašľom. Zloženie: morská soľ, eukalyptový éterický olej.

 • Skladom
  5,52 € Skladom

  Morská soľ Levanduľa Ponúkame vám výhodné 1 kg balenie morskej soli určenej do sauny alebo do kúpeľa. Soľ sa môžeme použiť pri procese saunovanie, v kúpeli, na masáž alebo počas saunového ceremoniálu. Používa sa pri nervozite, nespavosti, pri fyzickej a emocionálnej záťaži, zmeny nálad. Zloženie: morská soľ, levanduľový éterický olej.

 • Nedostupné, alebo NIE JE SKLADOM
  5,52 € Skladom

  Morská soľ Čistá Ponúkame vám výhodné 1 kg balenie morskej soli určenej do sauny alebo do kúpeľa. Soľ sa môžeme použiť pri procese saunovanie, v kúpeli, na masáž alebo počas saunového ceremoniálu. Soľ je neutrálna. Nemá žiadnu vôňu.

Žiadne produkty

Zadarmo Poštovné
0,00 € DPH
0,00 € Spolu

Ceny s DPH

Pokladňa