Soľ do sauny

Morská soľ – skutočný elixír pre život a zdravie. Rozpúšťa sa vo vode, obsahuje 32 chemických zlúčenín. Základnou látkou je chlorid sodný. Soľ obsahuje komplex biologicky aktívnych prvkov (Na, K, Mg, Ca) a stopových prvkov (železo, jód, chróm, bór, atď). Chlorid sodný aktívne ovplyvňuje stav centrálneho nervového systému, zlepšuje krvný obeh. Horčík zlepšuje elasticitu pleti, vápnik upokojuje podráždenú pokožku. Soľ má antioxidačné účinky.

Morská soľ nespôsobuje žiadne alergické reakcie. Soľ sa používa ako liečebná a preventívna látka, ktorá zlepšuje stav pokožky. Soľ dokonale prekrvuje pokožku, odstraňuje odumreté bunky. Je vynikajúcim prírodným prípravkom, ktorý normalizuje spánok a znižuje pocit únavy. Má relaxačné účinky.

Soľ sa môžeme použiť pri procese saunovanie, v kúpeli, na masáž alebo počas saunového ceremoniálu.

Soľ v saune: Počas saunovania vtierajte soľ do pokožky. Soľ sa krásne dostane pod kožu. Pokožka ostane hladká, jemná a čistá. V saune môžete rozpustenú soľ spolu s vodou nalievať na horúce kamene.

Soľ počas kúpeľa: Zmes sa rozpustí v teplej vode a váš kúpeľa sa stane voňaví, telo sa dokonale zrelaxuje a prečistí. Soľ sa môže použiť aj na kúpeľ rúk alebo nôh.

Soľ pri saunovom ceremoniáli:  Počas saunového ceremoniálu jemne vtierajte soľ do pokožky. Soľ sa krásne dostane pod kožu. Pokožka ostane hladká, jemná a čistá.

Zobrazuje sa 1-12 z 12 položiek
Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt pridaný na porovnanie.