Soľ do sauny 

Morská soľ – skutočný elixír pre život a zdravie. Rozpúšťa sa vo vode, obsahuje 32 chemických zlúčenín. Základnou látkou je chlorid sodný. Soľ obsahuje komplex biologicky aktívnych prvkov (Na, K, Mg, Ca) a stopových prvkov (železo, jód, chróm, bór, atď). Chlorid sodný aktívne ovplyvňuje stav centrálneho nervového systému, zlepšuje krvný obeh. Ho...

pre viac informácií, kliknite tu...
 • Skladom
  2,58 € Skladom

  Morská soľ s borovicovým éterickým olejom Používa sa pri artritíde, bolesti svalov, reumatizme, kŕčochZloženie: čierna morská soľ, borovicové silice. Soľ sa môžeme použiť pri procese saunovanie, v kúpeli, na masáž alebo počas saunového ceremoniálu.

 • Skladom
  2,58 € Skladom

  Morská soľ s eukalyptovým olejom Morská soľ s eukalyptový éterickým olejom Používa sa pri problémoch s dýchaním a kašľom. Zloženie: morská soľ, eukalyptový éterický olej. Soľ sa môžeme použiť pri procese saunovanie, v kúpeli, na masáž alebo počas saunového ceremoniálu.

 • Nedostupné, alebo NIE JE SKLADOM
  2,58 € Nedostupné, alebo NIE JE SKLADOM

  Morská soľ s levanduľovým olejom Morská soľ s levanduľovým éterickým olejom Používa sa pri nervozite, nespavosti, pri fyzickej a emocionálnej záťaži, zmeny nálad. Zloženie: morská soľ, levanduľový éterický olej. Soľ sa môžeme použiť pri procese saunovanie, v kúpeli, na masáž alebo počas saunového ceremoniálu.

 • Skladom
  4,90 € Skladom

  Morská soľ Borovica Ponúkame vám výhodné 1 kg balenie morskej soli určenej do sauny alebo do kúpeľa. Soľ sa môžeme použiť pri procese saunovanie, v kúpeli, na masáž alebo počas saunového ceremoniálu. Soľ Borovica - Používa sa pri artritíde, bolesti svalov, reumatizme, kŕčoch.

 • Skladom
  4,90 € Skladom

  Morská soľ Eukalyptus Ponúkame vám výhodné 1 kg balenie morskej soli určenej do sauny alebo do kúpeľa. Soľ sa môžeme použiť pri procese saunovanie, v kúpeli, na masáž alebo počas saunového ceremoniálu. Používa sa pri problémoch s dýchaním a kašľom. Zloženie: morská soľ, eukalyptový éterický olej.

 • Skladom
  4,90 € Skladom

  Morská soľ Levanduľa Ponúkame vám výhodné 1 kg balenie morskej soli určenej do sauny alebo do kúpeľa. Soľ sa môžeme použiť pri procese saunovanie, v kúpeli, na masáž alebo počas saunového ceremoniálu. Používa sa pri nervozite, nespavosti, pri fyzickej a emocionálnej záťaži, zmeny nálad. Zloženie: morská soľ, levanduľový éterický olej.

 • Skladom
  4,90 € Skladom

  Morská soľ Čistá Ponúkame vám výhodné 1 kg balenie morskej soli určenej do sauny alebo do kúpeľa. Soľ sa môžeme použiť pri procese saunovanie, v kúpeli, na masáž alebo počas saunového ceremoniálu. Soľ je neutrálna. Nemá žiadnu vôňu.

 • Skladom
  6,60 € Skladom

  Soľná tehlička do sauny Céder 200 g V staroveku ľudia poukazovali na to, že vzduch soľných jaskýň pozitívne vplýva na telo. Soľná para môže zlepšiť krvný obeh, eliminovať únavu, vyliečiť prechladnutie. Soľná briketa je ekologický, čistý produkt vytvorený pomocou moderných technológií spracovania soľných kryštálov. Céder pôsobí upokojujúco, prečisťuje...

 • Nedostupné, alebo NIE JE SKLADOM
  5,60 € Nedostupné, alebo NIE JE SKLADOM

  Soľná tehlička do sauny Citrón 200 g V staroveku ľudia poukazovali na to, že vzduch soľných jaskýň pozitívne vplýva na telo. Soľná para môže zlepšiť krvný obeh, eliminovať únavu, vyliečiť prechladnutie. Soľná briketa je ekologický, čistý produkt vytvorený pomocou moderných technológií spracovania soľných kryštálov. Jemná citrusová vôňa. Blok je možné...

 • Skladom
  6,60 € Skladom

  Soľná tehlička do sauny Eukalyptus 200 g V staroveku ľudia poukazovali na to, že vzduch soľných jaskýň pozitívne vplýva na telo. Soľná para môže zlepšiť krvný obeh, eliminovať únavu, vyliečiť prechladnutie. Eukalyptus slúži ako dobrá ochrana pred infekčnými chorobami, podporuje koncentráciu, má osviežujúci a tonizujúci účinok.  Soľná briketa je...

 • Skladom
  6,60 € Skladom

  Soľná tehlička do sauny Mäta 200 g V staroveku ľudia poukazovali na to, že vzduch soľných jaskýň pozitívne vplýva na telo. Soľná para môže zlepšiť krvný obeh, eliminovať únavu, vyliečiť prechladnutie. Soľná briketa je ekologický, čistý produkt vytvorený pomocou moderných technológií spracovania soľných kryštálov. Blok je možné použiť 6-8 krát.

 • Skladom
  6,60 € Skladom

  Soľná tehlička do sauny Rozmarín 200 g V staroveku ľudia poukazovali na to, že vzduch soľných jaskýň pozitívne vplýva na telo. Soľná para môže zlepšiť krvný obeh, eliminovať únavu, vyliečiť prechladnutie. Soľná briketa je ekologický, čistý produkt vytvorený pomocou moderných technológií spracovania soľných kryštálov. Rozmarín ma silnú vôňu, podobnú gáfru....

Žiadne produkty

Zadarmo Poštovné
0,00 € DPH
0,00 € Spolu

Ceny s DPH

Pokladňa