• Nové
Morská soľ do sauny, kúpeľa, sprchy KAJAN, 600 g

Morská soľ do sauny, kúpeľa, sprchy KAJAN, 600 g

Morská soľ do sauny, kúpeľa, sprchy KAJAN, 600 g

Morská soľ do kúpeľa, sprchy, sauny s horčicou a dubovým extraktom vám pomôže dopriať vašej pokožke luxusnú starostlivosť. Pravidelný píling vám pomôže odstrániť odumreté bunky. Pokožka bude vďaka tomu žiarivejšia a jemnejšia. Zložky obsiahnuté v soli ako je dubová kôra a horčica zároveň dodajú pokožke množstvo vitamínov a postarajú sa o jej výživu. 

 

Prírodná morská soľ obsahuje komplex biologicky aktívnych makro- a mikroprvkov, chloridov a síranov sodíka, draslíka, horčíka, vápnika, brómu a iné pre telo prínostné prvky.

Suchá horčica (horčicový prášok) je známa už od staroveku ako účinný prostriedok na kúpeľ nôh, ktorý má hlboký prehrievací a zjemňujúci účinok na pokožku.

Prírodný extrakt z dubovej kôry má dezodoračné účinky na nohy, obsahuje veľa tanínov, pomáha pri prasklinách na pokožke; má protizápalové, protiplesňové a antiseptické účinky; odstraňuje nepríjemný zápach.

Výrobok neobsahuje farbivá, vonné látky, konzervačné látky.

Balenie: 600 g

Použitie:

  1. kúpeľ: 300 až 600 g soli rozpustite v 150 l teplej vody. Relaxujte 10 až 20 minút. Po kúpeli opláchnite telo čistou vodou. 
  2. píling: aplikujte malé množstvo soli na vlhkú a teplú pokožku. Jemne masírujte a následne opláchnite. 

Zloženie: morská soľ, horčica, dubová kôra

Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov