Darčeky pre ženy

Hľadáte zaujímavý darček pre ženu? V našej ponuke nájdete luxusné a originálne prírodné darčeky. Či už hľadáte darček pre priateľku, mamu, kamarátku alebo inú výnimočnú ženu vášho života, z našich darčekov si ľahko vyberiete to pravé. 

Originálne darčeky ako sú sety do sauny, vonné esencie či prírodná kozmetika v darčekovom balení, ulahodia každej žene. Luxusným darčekom pre ženy nepochybne bude darčeková sada ľanových uterákov, či masážna sviečka.

Vyskladať a zabaliť do darčekového balenia je možné aj ďalšie produkty z našej ponuky. V prípade záujmu o vytvorenie originálneho darčekového setu nás neváhajte kontaktovať.

Zobrazuje sa 1-22 z 22 položiek
Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt pridaný na porovnanie.

Prečo sme sa zmenili?

A zmenili sme sa vôbec? Áno, aj nie. Zmenou prešiel náš e-shop, aby bol pre vás prehľadnejší a objednávky jednoduchšie. Zmenou prešlo naše logo, aby bolo sviežejšie.

Stále ale ostávame Evei ako nás máte radi - odborník na saunovanie a prírodnú kozmetiku, ktorý je tu vždy pre vás. Ďakujeme vám za vašu dlhoročnú priazeň. Posúva nás vpred a pomáha nám napredovať. Veríme, že z nášho vynového e-shopu budete mať rovnakú radosť ako my.