Certifikáty

Našou snahou je, mať v obchode výrobky, ktoré sú prírodné a ekologické. Tu nájdete certifikáty od firiem, ktoré vyprodukovali svoje výrobky v ekologickom poľnohospodárstve.

Certifikát ECO META - med (včelárske výrobky), ktorý je použitý v produktoch je vyprodukovaný v ekologickom poľnohospodárstve.

Certifikát ECO META - rastlinky a rastlinné produkt (žihľava, ľubovník bodkovaný, listy, vetvičky, púčiky), ktoré boli vyprodukovaný v ekologickom poľnohospodárstve.

Certifikát ECO META - rastlinky a rastlinné produkt (melissa, materin dúška, harmanček, mäta prieporná, nechtík), ktoré boli vyprodukovaný v ekologickom poľnohospodárstve.

Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt pridaný na porovnanie.

Prečo sme sa zmenili?

A zmenili sme sa vôbec? Áno, aj nie. Zmenou prešiel náš e-shop, aby bol pre vás prehľadnejší a objednávky jednoduchšie. Zmenou prešlo naše logo, aby bolo sviežejšie.

Stále ale ostávame Evei ako nás máte radi - odborník na saunovanie a prírodnú kozmetiku, ktorý je tu vždy pre vás. Ďakujeme vám za vašu dlhoročnú priazeň. Posúva nás vpred a pomáha nám napredovať. Veríme, že z nášho vynového e-shopu budete mať rovnakú radosť ako my.