Naša firma ponúka okrem e-shopu aj rôzne iné obchodné spolupráce určené pre rôznych partnerov:

1. E-shop alebo kamenný obchod

Radi by ste rozšírili sortiment vášho obchodu o naše výrobky? Na vyžiadanie vám radi pošleme veľkoobchodný cenník.

Sme výhradným distribútorom značky Verana pre slovenský aj český trh. Okrem výrobkov tejto značky vám vieme ponúknuť aj ďalší široký sortiment (napríklad textil, kozmetiku či doplnky do sauny). K produktom vám taktiež poskytneme aj potrebné texty na tvorbu popisov produktov a obrázky (NEKOPÍRUJTE, PROSÍM, DOSLOVNE NAŠE POPISY PRODUKTOV Z E-SHOPU, ALE VYTVORTE SI VLASTNÉ ORIGINÁLNE POPISY).

2. Výrobcovia sáun

Rozmýšľate ako ponúknuť vaším zákazníkom niečo viac, ako konkurencia? Radi vám poskytneme drevené doplnky a textil do sauny s vaším logom, esencie či vytvoríme rôzne originálne sety do sauny.

Na vyžiadanie vám vytvoríme ponuku presne na mieru podľa vašich predstáv.

3. Masérske školy

Uvedomujeme si, ako náročné je vychovať skúseného maséra a že okrem tréningu masérskych zručností musí napríklad prejsť aj tréningom na saunamastra. Masážne doplnky značky Verana aj doplnky pre saunamastrov preto poskytujeme aj masérskym školám.

Na vyžiadanie vám radi pripravíme výhodnú ponuku na mieru pre vašu školu.

4. Saunamastri

Aktívne sa zúčastňujeme saunových podujatí na Slovensku aj v zahraniční. Vďaka tomu vieme vhodne reflektovať aktuálne potreby saunamastrov.

Radi vám pomôžeme zabezpečiť potrebné vybavenie pre vaše saunové rituály a na vyžiadanie vám pripravíme individuálnu ponuku.

5. Hotely

Hľadáte originálne vybavenie pre váš hotel, ktoré v sebe snúbi kvalitu a výhodnú cenu? Radi vám zabezpečíme kompletnú dodávku vybavenia od textilu až po kozmetiku. Všetky výrobky vieme v prípade záujmu označiť aj logom vášho hotela.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať. Pripravíme vám individuálny návrh vybavenia na mieru presne pre váš hotel.

6. Wellness centrá

Radi vám zabezpečíme kompletnú výbavu pre vaše wellness centrum (textil, esencie, doplnky...), a taktiež aj produkty určené na predaj vašim zákazníkom.  Celý dodaný sortiment vieme označiť logom vášho wellness centra.

Na vyžiadanie vám radi pripravíme ponuku na mieru presne podľa vašich potrieb.

7. Reklamné predmety pre vašu firmu

Vaše logo na uterákoch, klobúkoch do sauny či mydlách? Žiadny problém. Radi vám vyšijeme vaše logo na textil či vytlačíme na ďalšie výrobky z našej ponuky. Stačí nás kontaktovať a prispôsobíme vám a mieru čokoľvek z nášho sortimentu.

V prípade záujmu o akúkoľvek formu veľkoobchodnej spolupráce nás neváhajte kontaktovať e-mailom na info@evei.sk, prípadne telefonicky na čísle telefónu 0904688247. Radi s vami preberieme možnosti spolupráce k obojstrannej spokojnosti.

Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt pridaný na porovnanie.