Esenciálne oleje

Organické a prírodné esenciálny oleje 

100 % prírodné esenciálne oleje s unikátnym vlastnosťami. Majú pozitívny účinok na ľudský organizmus.

Esencie do sauny: Vonné esencia sa môžu použiť v saunepočas kúpeľana inhaláciu alebo poslúžia v aroma lampe a vytvoria dokonalý relax a príjemnú atmosféru. Niektoré esencie sa môžu použiť aj na výrobu kozmetických prípravkov. Sú vhodné do sauny, vzhľadom na to, že obsahujú vysoké percento kvalitných olejov, ktoré priaznivo pôsobia na telo a ľudský organizmus.

V našej ponuka nájdete esencie do sauny rôznych vôní: aníz, borovica, tea tree, citrón, eukalyptus, mäta, ľevanduľa, grapefruit, cédrová esencia, borovicová esencia, esencia zo sibírskej jedle, mäta, melissa, levanduľa, rozmarín, borovica.


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • 1
  Esenciálny olej Eukalyptus
Eucalyptus esenciálny olej je vyrobený z eukalyptu (Eucalyptus globulus, Myrtaceae), z listou destiláciou. 
Eukalyptus je známy pre svoj vynikajúci vplyv na ochoreniach horných dýchacích ciest, pri nádche, zápale nosných dutín, bolestiach hlavy a dutín (prakticky pri všetkých príznakoch spojených s prechladnutím a chrípkou). Je to skvelé tonikum a pomáha očistiť myseľ od stresu alebo choroby.
Odporúča sa pre zníženie ospalosti a melanchóle. Olej má antiseptické, anestetické a protizápalové účinky. Eukalyptový olej je získavaný varením listov niektorých stromov Eucalyptus globulus a rastlín. Má silnú citrus arómu. Krajina pôvodu rastliny je Austrália.
  Esenciálny olej Eukalyptus 10ml
  Esenciálny olej Eukalyptus Eucalyptus esenciálny olej je vyrobený z eukalyptu (Eucalyptus globulus, Myrtaceae), z listou destiláciou.  Eukalyptus je známy pre svoj vynikajúci vplyv na ochoreniach horných dýchacích ciest, pri nádche, zápale nosných...
  5,40 €
  Skladom
 • 2
  Mentolové kryštály do sauny, 50 g
Mentolové kryštáliky pre spríjemnenie saunovania. Chladivá a povzbudivá vôňa.
Kryštály mentolu získané kryštalizáciou z prírodného mätového oleja, ktorý pôsobí na horné dýchacie cesty a má chladivý účinok.
Kryštály mentolu sú prírodným produktom, vďaka ktorému môžete obohatiť saunovanie a vytvoriť osviežujúcu a chladnú atmosféru.
Veľmi účinný pre intenzívnu aromaterapiu.
Môžu byť použité striedavo s vonnými koncentrátmi na zostavenie povzbudzujúcich rituálov vôní v saune.
Jeden alebo dva kryštály položte priamo na horúce kamene v saunovom ohrievači. Keď sa kryštály roztopia, dodajú telu príjemnú mentolovú vôňu a silný chladivý účinok.
Mentolové kryštály pozostávajú z čistého lyofilizovaného mentolu.
  Mentolové kryštály do sauny, 50 g
  Mentolové kryštály do sauny, 50 g Mentolové kryštáliky pre spríjemnenie saunovania. Chladivá a povzbudivá vôňa. Kryštály mentolu získané kryštalizáciou z prírodného mätového oleja, ktorý pôsobí na horné dýchacie cesty a má chladivý účinok....
  9,90 €
  Skladom
 • 3
  Esenciálny olej Grapefruit 
Grapefruit éterický olej sa vyrába z greipfrutinių pomaranča (Citrus grandis, Rutaceae), zo šupiek lisovaním za studena. Grapefruitový esenciálny má intenzívnu ovocnú vôňu.
Silice obsahujú limonén, ktorý má antiseptické účinky. Esenciálny olej Grapefruit je vynikajúci pre starostlivosti o pleť. Rozjasní pleť, vrásky, posilňuje nechty.
V domácom prostredí esenciálny olej slúžia ako dezinfekcia(odstraňuje pachy po zvieratách, pach od fajčenia...). Na 600ml vody pridajte 10 kvapiek oleja.
  Esenciálny olej Grapefruit 10ml
  Esenciálny olej Grapefruit  Grapefruit éterický olej sa vyrába z greipfrutinių pomaranča (Citrus grandis, Rutaceae), zo šupiek lisovaním za studena. Grapefruitový esenciálny má intenzívnu ovocnú vôňu. Silice obsahujú limonén, ktorý má antiseptické...
  7,40 €
  Skladom
Zobraziť ďalšie Skryť ďalšieZobrazuje sa 1-25 z 67 položiek
Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov