Esenciálne oleje

Organické a prírodné esenciálny oleje 

100 % prírodné esenciálne oleje s unikátnym vlastnosťami. Majú pozitívny účinok na ľudský organizmus.

Esencie do sauny: Vonné esencia sa môžu použiť v saunepočas kúpeľana inhaláciu alebo poslúžia v aroma lampe a vytvoria dokonalý relax a príjemnú atmosféru. Niektoré esencie sa môžu použiť aj na výrobu kozmetických prípravkov. Sú vhodné do sauny, vzhľadom na to, že obsahujú vysoké percento kvalitných olejov, ktoré priaznivo pôsobia na telo a ľudský organizmus.

V našej ponuka nájdete esencie do sauny rôznych vôní: aníz, borovica, tea tree, citrón, eukalyptus, mäta, ľevanduľa, grapefruit, cédrová esencia, borovicová esencia, esencia zo sibírskej jedle, mäta, melissa, levanduľa, rozmarín, borovica.


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • 1
  Esenciálny olej Eukalyptus
Eucalyptus esenciálny olej je vyrobený z eukalyptu (Eucalyptus globulus, Myrtaceae), z listou destiláciou. 
Eukalyptus je známy pre svoj vynikajúci vplyv na ochoreniach horných dýchacích ciest, pri nádche, zápale nosných dutín, bolestiach hlavy a dutín (prakticky pri všetkých príznakoch spojených s prechladnutím a chrípkou). Je to skvelé tonikum a pomáha očistiť myseľ od stresu alebo choroby.
Odporúča sa pre zníženie ospalosti a melanchóle. Olej má antiseptické, anestetické a protizápalové účinky. Eukalyptový olej je získavaný varením listov niektorých stromov Eucalyptus globulus a rastlín. Má silnú citrus arómu. Krajina pôvodu rastliny je Austrália.
  Esenciálny olej Eukalyptus 10ml
  Esenciálny olej Eukalyptus Eucalyptus esenciálny olej je vyrobený z eukalyptu (Eucalyptus globulus, Myrtaceae), z listou destiláciou.  Eukalyptus je známy pre svoj vynikajúci vplyv na ochoreniach horných dýchacích ciest, pri nádche, zápale nosných...
  5,40 €
  Skladom
 • 2
  Mentolové kryštály do sauny, 50 g
Mentolové kryštáliky pre spríjemnenie saunovania. Chladivá a povzbudivá vôňa.
Kryštály mentolu získané kryštalizáciou z prírodného mätového oleja, ktorý pôsobí na horné dýchacie cesty a má chladivý účinok.
Kryštály mentolu sú prírodným produktom, vďaka ktorému môžete obohatiť saunovanie a vytvoriť osviežujúcu a chladnú atmosféru.
Veľmi účinný pre intenzívnu aromaterapiu.
Môžu byť použité striedavo s vonnými koncentrátmi na zostavenie povzbudzujúcich rituálov vôní v saune.
Jeden alebo dva kryštály položte priamo na horúce kamene v saunovom ohrievači. Keď sa kryštály roztopia, dodajú telu príjemnú mentolovú vôňu a silný chladivý účinok.
Mentolové kryštály pozostávajú z čistého lyofilizovaného mentolu.
  Mentolové kryštály do sauny, 50 g
  Mentolové kryštály do sauny, 50 g Mentolové kryštáliky pre spríjemnenie saunovania. Chladivá a povzbudivá vôňa. Kryštály mentolu získané kryštalizáciou z prírodného mätového oleja, ktorý pôsobí na horné dýchacie cesty a má chladivý účinok....
  9,90 €
  Skladom
 • 3
  BOTANIKA Esenciálny olej Mäta
Mätový esenciálny olej je vyrobený z mäty piepornej (Mentha piperita L.).Mätový esenciálny olej má špecifickú vôňu mentolu. Má osviežujúci účinok. Príjemne ochladí kožu.
  Esenciálny olej Mäta 10ml
  BOTANIKA Esenciálny olej Mäta Mätový esenciálny olej je vyrobený z mäty piepornej (Mentha piperita L.).Mätový esenciálny olej má špecifickú vôňu mentolu. Má osviežujúci účinok. Príjemne ochladí kožu.
  5,40 €
  Skladom
Zobraziť ďalšie Skryť ďalšieZobrazuje sa 1-25 z 67 položiek
Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov