Esenciálny olej Pomaranč 10 ml
Esenciálny olej Pomaranč 10 ml
Esenciálny olej Pomaranč 10 ml
Esenciálny olej Pomaranč 10 ml

Esenciálny olej Pomaranč 10 ml

Esenciálny olej Pomaranč 10 ml

Esenciálny olej MĖTA Pomaranč je 100 % za studena lisovaná vôňa ovocnej kôry. Horký pomaranč je druh vždyzelenej citrusovej rastliny, ktorá pochádza z Indie. Esenciálny olej MĖTA Pomarač je vyrobený zo sicílskych pomarančov.

 

Použitie:

  • Na tonický aromatický kúpeľ – 5-9 kvapiek na 100 l vody. Kúpeľ obohatený o vôňu esenciálneho oleja umožní telu ponoriť sa do jedinečného sveta rastlinných vôní a duchu sa povzniesť nad každodenný život. Keďže éterické oleje sa vo vode nerozpúšťajú, je vhodné ich pred naliatím do kúpeľa rozmiešať v polievkovej lyžici medu. Esenciálne oleje nie je možné naliať do horúceho kúpeľa, pretože sa rýchlo odparujú, najlepšia teplota vody je do 37 stupňov. Vo vani je vhodné zostať 10-20 minút.
  • Na masáž – 4 kvapky do 20 g (2 polievkové lyžice) mastného oleja. Všetky éterické oleje sa na telo nanášajú len zriedené! Na riedenie doma je najlepšie použiť mastný – najskôr za studena lisovaný olivový olej. Esenciálny olej je fotosenzibilizačný, takže ak sa na pokožku aplikuje viac ako je maximálna dávka, pokožka by nemala byť vystavená slnečnému žiareniu po dobu 12 hodín.

Zloženie: Citrus Aurantium Amara (horký pomarančový olej), Limonene*, Linalool*, Citronellol*

*Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch identifikuje nasledujúce alergény.

Žiadne recenzie

Mohlo by vás zaujať aj

Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt pridaný na porovnanie.