Ľanové uteráky

Ponúkame uteráky, ktoré majú rôzne veľkosti, vzory a farby. Sú vyrobené zo 100 % ľanu. Ľahké, mäkké uteráky dokonale absorbujú vlhkosť, rýchlo schnú a sú priedušné. Uterák je vhodný na každodenné používanie.


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • 1
  
Ľanový uterák prírodný 70 x 130cm

Vynikajúca kvalita uteráka - silná a hustá štruktúra, má výbornú absorbčnú vlastnosť. Uterák ma šnúrku na zavesenie. Je vhodný na použitie po kúpeli alebo do sauny.    
  Ľanový uterák prírodný 70 x 130cm
  Ľanový uterák prírodný 70 x 130cm Vynikajúca kvalita uteráka - silná a hustá štruktúra, má výbornú absorbčnú vlastnosť. Uterák ma šnúrku na zavesenie. Je vhodný na použitie po kúpeli alebo do sauny.    
  25,50 €
  Skladom
 • 2
  Ľanový uterák Ružový 
Svetlo ružový, 100 % ľanový uterák s uškom. Froté látka pripomína malé štvorčeky (vaflový vzor). Dodáva uteráku jemnosť. Uterák je trošku našuchorený. Jemná pastelová farba je ideálna na utieranie po kúpaní vo vani alebo saune.
  Ľanový uterák Ružový 70 x 140 cm
  Ľanový uterák Ružový  Svetlo ružový, 100 % ľanový uterák s uškom. Froté látka pripomína malé štvorčeky (vaflový vzor). Dodáva uteráku jemnosť. Uterák je trošku našuchorený. Jemná pastelová farba je ideálna na utieranie po kúpaní vo vani alebo saune.
  25,50 €
  Skladom
 • 3
  Ľanový uterák čierny
Čierny ľanový uterák má výbornú savosť. Uterák je jemný a mäkký. Uterák ma šnúrku na zavesenie. Je vhodný na použitie po kúpeli alebo do sauny.
  Ľanový uterák čierny, 70 x 130 cm
  Ľanový uterák čierny Čierny ľanový uterák má výbornú savosť. Uterák je jemný a mäkký. Uterák ma šnúrku na zavesenie. Je vhodný na použitie po kúpeli alebo do sauny.
  25,50 €
  Skladom
Zobraziť ďalšie Skryť ďalšieZobrazuje sa 1-15 z 15 položiek
Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov