Masážny olej Mandarinka 250 ml
Masážny olej Mandarinka 250 ml
Masážny olej Mandarinka 1000 ml
Masážny olej Mandarinka 250 ml
Masážny olej Mandarinka 250 ml
Masážny olej Mandarinka 1000 ml

Masážny olej Mandarinka 1000 ml

Masážny olej Mandarinka 1000 ml

Svieža vôňa mandarinky vás prenesie hlboko do raja.  Masážny olej sa odporúča sa na anticelulitídu, regeneračnú masáž a aromaterapiu.

Olej na masáž tela Verana Professional "Mandarinka" je vyvinutý pre všetky typy masáží tela, aromatické masáže a rôzne procedúry SPA 

Jedinečnou súčasťou masážneho oleja je prírodný mandarínový éterický olej.

Esenciálny mandarínový olej obsahuje linalool a nerol, geraniol, aldehydy a mnoho ďalších minerálnych látok potrebných pre organizmus, aromatické alkoholy a kyseliny.

62292
14,98 €
S DPH 20%

 

Kombinácia éterického oleja z mandarínok a piatich druhov prírodných olejov podporuje regeneráciu pokožky, vyhladzuje vrásky, tóny a osviežuje unavenú pokožku, ochabuje pokožku, vyhladzuje vrstvu epidermy, zlepšuje pevnosť a pružnosť pokožky.

Olej aktívne prispieva k spaľovaniu tukov, má silný aticelulitídny účinok a účinne bojuje proti pomarančovej kôre na pokožke.

Masážny olej obsahuje: repkový olej, ricínový olej, olivový olej, hroznový olej, mandľový olej, mandarínkový éterický olej.

Priemerná spotreba masážneho oleja je - 50 ml. na jednu masáž.

Jedna fľaša s objemom 1 liter postačí na 20 masáží!

Prírodná kozmetika!

Vôňa
Mandarinka
Objem
1000 ml
Spotřeba
1,5 roka
Kde sa môže použiť
masáž
Typ masáže
anticelulitídu, regeneračnú masáž a aromaterapiu.
Žiadne recenzie

Mohlo by vás zaujať aj

Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt pridaný na porovnanie.

Prečo sme sa zmenili?

A zmenili sme sa vôbec? Áno, aj nie. Zmenou prešiel náš e-shop, aby bol pre vás prehľadnejší a objednávky jednoduchšie. Zmenou prešlo naše logo, aby bolo sviežejšie.

Stále ale ostávame Evei ako nás máte radi - odborník na saunovanie a prírodnú kozmetiku, ktorý je tu vždy pre vás. Ďakujeme vám za vašu dlhoročnú priazeň. Posúva nás vpred a pomáha nám napredovať. Veríme, že z nášho vynového e-shopu budete mať rovnakú radosť ako my.