Ľanové a vlnené výrobky

Ľanové vlákno má  antialergické a antiseptické vlastnostirobí kožu kvalitnejšou a neškodí jej. Ľan je antistatický, čiže je vhodný pre ľudí ktorí sú citliví na statickú elektrinu. Ľanové oblečenie umožní vašej pokožke dýchať a udržuje tak ideálnu telesnú teplotu. Ľan dokonale absorbuje vlhkosť (dvakrát viac ako bavlna) - nepotíte sa. 

Naša kolekcia ľanového oblečenia zahŕňa ľanové šatky a ľanové trenky. Oblečenie má jemné pastelové a jasné farby. Modely sa s ľahkosťou prispôsobia každej postave. Výrobky sú ušité z ľanu, praného ľanu a bavlny.

Ľanové výrobky do kúpeľne a sauny sú známe vysokou kvalitou a sú prirodzené a jemné pre pokožku. Ponúkame pánske a dámske župany, uteráky, saunové čiapky a iné výrobky a doplnky. Všetky výrobky sú šité zo 100 % praného ľanu, alebo ľanu a bavlny, preto sú mimoriadne hebké, mäkké a hladké. Dobre sajú. Dominantné sú prírodné, biele, sivé a hnedé odtiene.

Ľanové obliečky a plachty sa vyznačujú vysokou kvalitou. Vyrábané sú zo 100 % ľanu alebo polo-ľanu (ľan-bavlna). Prírodná, vysoko kvalitná posteľná bielizeň je hebká a príjemná pre pokožku. V zime je teplá a v horúcich letných dňoch naopak ochladzujúca.

Mali by ste záujem o iné farby, iné vzory ľanových výrobkov? Kontaktujte nás.

Kontaktný formulár

Ľanové a vlnené výrobky
Zobrazuje sa 1-25 z 81 položiek
Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt pridaný na porovnanie.