Ľanové a vlnené výrobky

Ľanové oblečenie umožní vašej pokožke dýchať a udržuje tak ideálnu telesnú teplotu. Nepotíte sa. Ľan dokonale absorbuje vlhkosť (dvakrát viac ako bavlna), vysoká životnosť ľanovej látkyšetrný k životnému prostrediu, ľanové vlákno má antialergické a antiseptické vlastnostirobí kožu kvalitnejšiu a neškodí jejľan je antistatický, čiže je vhodný pre ľudí čo sú citlivý na statickú elektrinu

Naša kolekcia oblečenia zahŕňa 100 % ľanové pánske košele, doplnky ako sú 100 % ľanové šatkyOblečenie má jemné pastelové a jasné farby. Modely sa s ľahkosťou prispôsobia každej postave. Výrobky sú ušité z ľanu, praného ľanu a bavlny. Chceme, aby ste sa cítili pohodlne a príjemne.

Výrobky do kúpeľne a sauny sú známe veľmi vysokou kvalitou, sú prirodzené a jemné na vašu pokožku. Ponúkame pánske a dámske župany, uterákysaunové čiapky a iné výrobky a doplnky. Všetky výrobky sú šité zo 100 % praného ľanu, alebo ľanu a bavlny, preto sú mimoriadne hebké, mäkké a hladké. Veľmi dobre sajú. Dominantné sú prírodné, biele, sivé a hnedé odtiene.

Ľanové obliečky a plachty sa vyznačujú vysokou kvalitou. Sú zo 100 % ľanu alebo polo-ľanu (ľan-bavlna). Prírodná, vysoko kvalitná posteľná bielizeň je hebká a príjemná pre pokožku. Teplá je v zime a ochladzujúca v teplých letných dňoch. Veľký výber farieb a vzorov.

Určite si každý nájde to čo potrebuje. Ak hľadáte toho viac a mali by ste záujem o iné farby, iné vzory ľanových výrobkov, kontaktujte nás.

Kontaktný formulár

Ľanové a vlnené výrobky
Zobrazuje sa 1-25 z 79 položiek
Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt pridaný na porovnanie.