Masážny olej Leuzea  (Maralí Koreň) je 1000 ml

Masážny olej Leuzea (Maralí Koreň) je 250 ml

Masážny olej Leuzea 250 ml

Jedinečnou súčasťou masážneho oleja je prírodný éterický olej leuzea.

Sušený koreň Leuzey šuštivej (známa aj ako koreň maral alebo Parcha saflorovitá). Bylina, ktorá sa používa v tradičnej sibírskej a ruskej medicíne k posilneniu fyzickej výkonnosti a imunity.

Odporúča sa na anticelulitídu, regeneračnú masáž a aromaterapiu.

Kombinácia éterického oleja s leuzea a piatich druhov prírodných olejov zlepšuje mikrocirkuláciu v rôznych tkanivách, normalizuje tvorbu mazu, obnovuje prirodzenú farbu pokožky, aktivuje krvný obeh, pomáha normalizovať rovnováhu lipidov a odstraňuje príznaky celulitídy, saturuje pokožku vitamínmi, robí to hladkým a pružným.

Olej má priaznivé účinky na nervový systém, zmierňuje únavu, podráždenie a stres.

Zemitá orientálna vôňa! 

 

Esenciálny leuzea olej obsahuje látky, ako sú ekdasteroidy (psychostimulanty), kumarín, alkaloid, flavonoidy a triesloviny, stromová živica, soli organických kyselín, fosfor, ako aj ďalšie mikro a makro prvky, ktoré majú priaznivý vplyv na ľudské telo.

Masážny olej má dobrú kĺzavosť, rovnomerne sa rozotiera a príliš rýchlo sa nevstrebáva. Je vhodný pre všetky typy masáží, aróma masáže a SPA procedúry.

Použitie: Pred použitím fľašu pretrepať. Zahrejte v ruke zodpovedajúce množstvo masážneho oleja, aplikujte na čistú pokožku a urobte masáž.

Odporúča sa na proti starnutiu, regeneračnú masáž a aromaterapiu.

Priemerná spotreba masážneho oleja je - 50 ml. na jednu masáž.

Jedna fľaša s objemom 1 liter je v priemere dostačujúca na 20 masáží!


Skladujte (+ 5 o C ÷ +25 o C). Chráňte pred priamym slnečným svetlom a vodou.

Prírodná kozmetika! Balenie: 250 ml.

Leuzeja šuštivá (maralí koreň) - je používaná v ľudovom liečiteľstve Tuvy už viac ako 200 rokov, obsahuje cenné látky ekdysteroly, bioflavonoidy, glukozidy, organické kyseliny, karotenoidy, triesloviny a vitamín C, hlavné aktívne látky leuzeji šuštivej (ekdysterón a ekdysteroidy) upokojujú pokožku a pomáhajú vysporiadať sa s únavou po fyzickej námahe.

Pre koho je určená
uni
Objem
250ml
Spotřeba
1,5 roka
Kde sa môže použiť
masáž
Žiadne recenzie

Mohlo by vás zaujať aj

Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt pridaný na porovnanie.