• Akcia!
  • -20%
Masážny olej Céder 250 ml

Masážny olej Céder 250 ml

Masážny olej Céder 250 ml

Sladká drevitá vôňa.

Telový masážny olej Verana Professional "Céder" je vyvinutý pre všetky typy masáží tela, aromatické masáže a rôzne kúpeľné procedúry.

Jedinečnou súčasťou masážneho oleja je prírodný cédrový olej.

Esenciálny cédrový olej obsahuje nasledujúce vitamíny: A, D, E, B1, B2 a B6, ako aj tieto minerály: vápnik a horčík, mangán a železo, zinok, sodík a fosfor, ako aj ďalšie minerály a aminoskupiny kyseliny.

Cédrový olej je vynikajúci antioxidant, je veľmi účinný pri anticelulitídnych programoch, omladzuje, tónuje nervovú sústavu, odstraňuje letargiu, apatia a depresiu.

 

Kombinácia éterického oleja a piatich druhov prírodných olejov podporuje rýchle obnovenie a omladenie pleti, má silný antiseptický účinok, pomáha vyhladiť vrásky a zvyšuje ochranné vlastnosti pokožky.

Určenie oleja: Odporúča sa na proti starnutiu, regeneračnú masáž a aromaterapiu.

Použitie: Od 20 do 50 ml na jednu masáž tela. Masážny olej má dobrú kĺzavosť, rovnomerne sa rozotiera a príliš rýchlo sa nevstrebáva. Je vhodný pre všetky typy masáží, aróma masáže a SPA procedúry.. Je ľahko použiteľný. Pred použitím fľašu pretrepať. Zahrejte v ruke zodpovedajúce množstvo masážneho oleja, aplikujte na čistú pokožku a urobte masáž.

Skladovanie (+ 5 ° C až + 25 ° C). Chráňte pred priamym slnečným žiarením a vodou.

Prírodná kozmetika!

Balenie: 250 ml

Pre koho je určená
uni
Objem
250ml
Spotřeba
1,5 roka
Kde sa môže použiť
masáž
Žiadne recenzie

Mohlo by vás zaujať aj

Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt pridaný na porovnanie.