Telový Olej hroznový 250ml

Telový Olej hroznový 200 ml

Telový olej hroznový 

Hroznový olej je tiež označovaný ako „základný olej“. Je sladký a bez zápachu. Môže byť použitý nielen na masáž, ale aj do kúpeľa. Do vody treba pridať 10 – 15 ml oleja. Unikátne zloženie oleja pomáha udržiavať vlhkosť pokožky. 

Výťažky z hrozna sú bohaté na antioxidanty, ktoré pokožku chránia pred voľnými radikálmi, a teda účinne pôsobia proti predčasnému starnutiu. Olej z hroznových jadier obsahuje mastné kyseliny, ktoré sa rýchlo absorbujú do pokožky a udržiavajú jej vlhkosť.

Olej účinne reguluje pocit mastnoty, sťahuje, ale neuzatvára póry a napomáha rýchlej regenerácii pokožky. Pleť ostáva po použití svieža, žiarivá, hodvábna a vláčna

Je vhodný pre suchú, normálnu a citlivú pleť. Nie je vhodný pre mastnú a problematickú pleť.

TO02003
Posledné kusy v sklade
6,00 €

(30,00 €/l)

S DPH 20%

 

Zloženie: Olej z hroznových jadier

Základné oleje: Čisté 100 % prírodné telové oleje. Naše masážne, telové  a kúpeľové oleje obsahujú vysoko kvalitné rastlinné oleje. Olej z hroznových jadier, mandlí a marhuľových jadier. 

Telové oleje môžu byť použité pre luxusné masáže, pre každodennú starostlivosť o pokožku, alebo si môžete dopriať relaxačný kúpeľ.

Pravidelné používanie telových olejov zabraňuje predčasnému starnutiu, regeneruje, upokojuje a spevňuje pokožku.

Použitie: Zahrejte v ruke zodpovedajúce množstvo masážneho oleja, aplikujte na čistú pokožku a vykonajte masáž. Pri použití do kúpeľa nakvapkajte do 10 – 15 ml oleja.

Balenie: 200 ml

Pre koho je určená
neutrálna
Spotřeba
1rok
Kde sa môže použiť
na telo, na masáže, do kúpeľa
Žiadne recenzie

Mohlo by vás zaujať aj

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt pridaný na porovnanie.