BIO Kvetová voda Damašská ruža 100 ml

BIO Kvetová voda Damašská ruža 100 ml

BIO Kvetová voda Damašská ruža 100 ml

Kvalitná, prírodná kvetová voda s vôňou damašskej ruže bude vaším obľúbeným spoločníkom pri rôznych činnostiach. Oceníte ju pri starostlivosti o telo a vlasy a ako súčasť aromaterapie. Kvetová voda Damašská ruža osviežuje, hydratuje, upokojuje, tonizuje a pôsobí proti vráskam. 

Vôňa damašskej ruže je originálna, netradičná a ťažko opísateľná. Najskôr vás oslní sviežosťou a zemitosťou a následne vás zahalí do oparu sladkosti. Vôňa ruže otvára srdce, podporuje vnútornú rovnováhu, navodzuje pocit bezpečia a harmonizuje myseľ. 

Kvetová voda SoZoLe Rose je vyrobená bez konzervantov a chémie, v exkluzívnej najvyššej kvalite. Balená v luxusnom tmavom znovu plniteľnom rozprašovači. 

 

100 % prírodná kvetová voda Damašská ruža je vhodná pre všetky typy pleti, ocení ju zrelá a unavená pleť, ktorej dodá potrebnú hydratáciu a pomôže zmierniť vrásky. Kvetovú vodu môžete aplikovať na pleť pomocou vatového tampóna alebo priamo rozprašovačom. Voda je vhodná aj ako osvieženie pleti počas dňa a na zlepšenie nálady. Možno ju pridať aj do pleťovej masky. Vhodná je aj na použitie po saunovaní, kedy pomáha uzatvoriť póry. 

Použitie do kúpeľa: 2 -3 lyžice do kúpeľa, pomáha zmierniť únavu a relaxovať

Použitie na vlasy: rozprášiť po celej dĺžke vlasov, hydratuje vlasy, zmierňuje elektrizovanie

Kvetová voda SoZoLe bola vyrobená tradičnou parovodnou destiláciou. Kvety určené na prípravu kvetovej vody sa zbierajú ručne pri východe slnka orosené rosou (vtedy majú najvyššie množstvo éterických silíc). Bezprostredne po zbere putujú okvetné lístky na destiláciu (prechádzajú ňou dvakrát). Do konca dňa je hotová 100 % prírodná kvetová voda v exkluzívnej kvalite. 

Objem: 100 ml

pH: 5,0

Obsah éterického oleja: 0,089 % 

Obsah prirodzene sa vyskytujúceho ethyl alkoholu: 1,21 % 

Zloženie: 100 % rosa damascena flower water 

Výrobca: SoZoLe

Certifikát: produkt organického poľnohospodárstva certifikovaného BALKAN BIOCERT BG-BIO-02/Rec EC No. 834/207

Vôňa
ruža
Pre koho je určená
univerzálny
Objem
100ml
Typ pleti
na všetky typy pleti
Žiadne recenzie

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt pridaný na porovnanie.