• Akcia!
  • -20%
BOTAVIKOS Argánový olej 30 ml

BOTANIKA Arganový olej 30 ml

BOTANIKA Arganový olej 30 ml

Arganový rastlinný olej má vlastnosti zlepšujúce elasticitu pokožky. Obsahuje mastné kyseliny Omega 9,vyživuje, zjemňuje a zvlhčuje pokožku, vyhladzuje plytké vrásky.

Olej je vhodný pre citlivú, poškodenú pokožku a jemnú starostlivosť o pokožku očí. Je to prírodný UV filter, ktorý chráni pokožku a vlasy pred škodlivými účinkami životného prostredia.

Arganový olej je vhodný aj na pokožku postihnutú ekzémami, psoriázou a dermatitídami. 

Arganový olej sa odporúča na starostlivosť o suché, lesklé vlasy. Vyskúšajte to aj na starostlivosť o zlomené nechty, vaše nechty budú po čase pevnejšie a krajšie.

MZ05002
Vypredané
8,56 € 10,70 € -20%
S DPH 20%

 

Použitie: Olej možno použiť čistý, alebo v kombinácii s inými olejmi v pomere 1:1. Taktiež ho môžete použiť aj na obohatenie kozmetiky, napr. pridaním do krémov, masiek či balzamov.

Zloženie: Argania spinosa kernel oil, Tocopheryl Acetate (vitamin E), Linoleic Acid, Linolenic Acid (vitamin F), Ascorbyl Palmitate (vitamin C).

Neodporúča sa ľuďom s individuálnou neznášanlivosťou na niektorú zo zložiek prípravku.

Upozornenie: Skladujte v tesne uzavretých fľašiach, chránených pred slnečným žiarením. Udržiavajte mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie.

Dátum minimálnej trvanlivosti: uvedený na obale

Krajina pôvodu: Rusko 

Žiadne recenzie

Mohlo by vás zaujať aj

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt pridaný na porovnanie.

Prečo sme sa zmenili?

A zmenili sme sa vôbec? Áno, aj nie. Zmenou prešiel náš e-shop, aby bol pre vás prehľadnejší a objednávky jednoduchšie. Zmenou prešlo naše logo, aby bolo sviežejšie.

Stále ale ostávame Evei ako nás máte radi - odborník na saunovanie a prírodnú kozmetiku, ktorý je tu vždy pre vás. Ďakujeme vám za vašu dlhoročnú priazeň. Posúva nás vpred a pomáha nám napredovať. Veríme, že z nášho vynového e-shopu budete mať rovnakú radosť ako my.