• Akcia!
  • -20%
Fitokosmetik Modrý bajkalský íl na tvár telo a vlasy 155 ml

Fitokosmetik Smaragdový bajkalský íl na tvár telo a vlasy 155 ml

Fitokosmetik Smaragdový bajkalský íl na tvár telo a vlasy 155 ml

Tento prípravok, ktorého základom je sibírsky smargdovozelený kozmetický íl, je pripravený na okamžité použitie v podobe tvárovej alebo telovej masky,alebo aj ako maska na vlasy.

Pri použití v oblasti tváre a dekoltu má absorbčný účinok, zužuje póry, dokonale zjemňuje a hydratuje.

MT0506
Vypredané
1,92 € 2,40 € -20%
S DPH 20%

 

Spôsob použitia:

  • Tvár a telo: prípravok naneste na suchú a čistú pokožku, nechajte pôsobiť 10 – 15 minút a opláchnite teplou vodou.
  • Vlasy: na umyté mokré vlasy naneste po celej ich dĺžke prípravok a nechajte pôsobiť 20 – 30 minút. Potom opláchnite teplou vodou.

Objem: 155 ml

Krajina pôvodu: Rusko 

Bezpečnostné opatrenia: Iba na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami, v prípade kontaktu opláchnite vodou.

Zloženie: Aqua, listová voda Camellia Sinensis (čínsky čajový hydrolát), organický prunusový olej Amygdalus Dulcis (mandľový olej), olej zo semien Corylus Avellana (lieskový orechový olej), zelená hlina (zelený íl), triglyceridy kaprylového / kaprínového oleja, glycerín, xantánová guma , Extrakt z Rhodiola Rosea (Rhodiola Rosea), Extrakt z ovocia Sorbus Aucuparia, Parfum, Kyselina benzoová, Kyselina sorbová, Kyselina dehydrooctová, Benzylalkohol.

Pre koho je určená
univerzálny
Objem
155 ml
Kde sa môže použiť
na telo
Žiadne recenzie

Mohlo by vás zaujať aj

Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt pridaný na porovnanie.

Prečo sme sa zmenili?

A zmenili sme sa vôbec? Áno, aj nie. Zmenou prešiel náš e-shop, aby bol pre vás prehľadnejší a objednávky jednoduchšie. Zmenou prešlo naše logo, aby bolo sviežejšie.

Stále ale ostávame Evei ako nás máte radi - odborník na saunovanie a prírodnú kozmetiku, ktorý je tu vždy pre vás. Ďakujeme vám za vašu dlhoročnú priazeň. Posúva nás vpred a pomáha nám napredovať. Veríme, že z nášho vynového e-shopu budete mať rovnakú radosť ako my.