• Akcia!
  • -20%
Prírodný 100 % jojobový olej 50 ml

Prírodný 100 % jojobový olej 50 ml

Prírodný 100 % jojobový olej 50 ml

Jedinečný prírodný olej, ktorý je bohatý na aminokyseliny a svojou štruktúrou pripomína kolagén. Obsahuje tiež bielkoviny, vitamín E, takže je jedinečným produktom na spevnenie pokožky a na vyživovanie mladosti.

Prírodný jojobový olej je vhodný ako na denné používanie tak aj na nočné.

Jojobový olej posilňuje pokožku a chráni ju pred poškodením. Má zvlhčovacie vlastnosti, rovnako ako dokonale obnovuje a upokojuje poškodenú a podráždenú pokožku.

Olej sa odporúča aj pre mastnú a zmiešanú pleť, najmä ak chcete zmierniť príznaky celulitídy. Vhodný na starostlivosť o popraskané pery, zjemňuje, chráni pred negatívnymi vplyvmi prostredia. Vlastnosti SPF 4, chráni pred UV žiarením.

Zloženie: 100% Simmondsia chinensis seed oil

MZ05001
6,56 € 8,20 € -20%
S DPH 20%

 

Jojobový olej je možné použiť na detskú pokožku. Účinne čistí pokožku a vlasy, odstraňuje prebytočný tuk. Zvlhčuje a chráni suché, lámavé a farbené vlasy, dodáva im vitalitu a lesk.

Spôsob použitia: ( iba na vonkajšie použitie) - možno použiť čistý, alebo v kombinácii s inými olejmi v pomere 1:1 a tiež na obohatenie Vašej kozmetiky- pridať ho do krémov, masiek, balzamov.

Objem: 50 ml

Spotřeba
2roky
Žiadne recenzie

Mohlo by vás zaujať aj

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt pridaný na porovnanie.

Prečo sme sa zmenili?

A zmenili sme sa vôbec? Áno, aj nie. Zmenou prešiel náš e-shop, aby bol pre vás prehľadnejší a objednávky jednoduchšie. Zmenou prešlo naše logo, aby bolo sviežejšie.

Stále ale ostávame Evei ako nás máte radi - odborník na saunovanie a prírodnú kozmetiku, ktorý je tu vždy pre vás. Ďakujeme vám za vašu dlhoročnú priazeň. Posúva nás vpred a pomáha nám napredovať. Veríme, že z nášho vynového e-shopu budete mať rovnakú radosť ako my.