• Akcia!
  • -10%
Fitokosmetik Látková pleťová maska s kolagénom „ANTI-AGE“ 25 ml

Fitokosmetik Látková pleťová maska s kolagénom „ANTI-AGE“ 25 ml

Fitokosmetik Látková pleťová maska s kolagénom „ANTI-AGE“ 25 ml

BEAUTY VISAGE - profesionálna starostlivosť o tvár vo vašej domácnosti.

Kolagénová látková maska vyhladzuje vrásky, obnovuje kontúry tváre, zvyšuje pružnosť pokožky, sťahuje póry a vypína pokožku. Jej výhodou je rýchly a viditeľný efekt.

Pomáha zužovať póry. Textilná maska dokonale zapadá do pokožky tváre, vyživuje a obnovuje. Starostlivosť o pokožku je teraz jednoduchá a zábavná.

Pleťová maska obsahuje aktívne látky extrahované z placenty, veľké množstvo množstvo bielkovín a mucín získavaný zo slimačieho sekrétu.

MT0502
Posledné kusy v sklade
1,49 € 1,65 € -10%
S DPH 20%

 

Výsledok:

  • O 96,3% viac mladej a sviežej pleti
  • 98,1% flexibilnejší
  • O 98,1% menej viditeľných vrások

* Na základe štúdií, na ktorých sa dobrovoľne zúčastnilo 105 žien vo veku od 20 do 65 rokov.

Spôsob použitia: Masku položte na čistú tvár. Po 15-20 minútach odstráňte masku, zvyšok rozotrite ľahkými masážnymi pohybmi na koži a nechajte ju úplne absorbovať.

Zloženie: Aqua, Vitis Vinifera z listových vôd (extrakt z hroznových listov), ​​Persea Gratissima Oil (avokádový olej), Prunus Amygdalus Dulcis (extrakt z listov Camellia Sinensis), Kolagén (Kolagén), Filtrát zo slimákov, Hydrolyzovaný extrakt z placenty (placenta), Srvátková bielkovina (placenta) Polyakrylát sodný), Parfum, kyselina benzoová, kyselina sorbová, kyselina dehydrooctová, benzylalkohol.

Objem: 25 ml

Krajina pôvodu: Rusko 

Bezpečnostné opatrenia: Iba na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami, v prípade kontaktu opláchnite vodou.

Pre koho je určená
univerzálny
Objem
25 ml
Kde sa môže použiť
na tvár
Žiadne recenzie

Mohlo by vás zaujať aj

Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt pridaný na porovnanie.

Prečo sme sa zmenili?

A zmenili sme sa vôbec? Áno, aj nie. Zmenou prešiel náš e-shop, aby bol pre vás prehľadnejší a objednávky jednoduchšie. Zmenou prešlo naše logo, aby bolo sviežejšie.

Stále ale ostávame Evei ako nás máte radi - odborník na saunovanie a prírodnú kozmetiku, ktorý je tu vždy pre vás. Ďakujeme vám za vašu dlhoročnú priazeň. Posúva nás vpred a pomáha nám napredovať. Veríme, že z nášho vynového e-shopu budete mať rovnakú radosť ako my.