Šľapky do sauny vlnené "Aladin"

Šľapky do sauny vlnené malé "Aladin"

Papuče do sauny Aladin

Kvalitné, mäkké a pohodlné šľapky do sauny sú vyrobené z prírodnej plsti. Podrážka má trojvrstvovú štruktúru. Povrch podrážky je vyrobený z plsti, ktorá je príjemná pre chodidlo a zabraňuje skĺznutiu na klzkom povrchu. 

Šľapky majú uzavretú špičku a otvorenú pätu.

Vo vnútornej vrstve podošvy je vrstva z nepremokavého materiálu - poskytuje dostatočnú tuhosť podošvy, zabraňuje nadmernému zmáčaniu topánky a poskytuje dodatočné teplo.

Farba:  sivo – biela (mliečno biela)

Veľkosť:

Malé - 25 cm

PP03002
10,61 €
S DPH 20%

 

Papuče

Vedeli ste, že prvé topánky sa objavili už pre 50 až 10 tisícimi rokmi? Hlavným účelom bolo chrániť nohy ľudí z doby kamenej od tepelných a mechanických vplyvov.

Prešlo už mnoho stáročí, technológia je vyspelá no topánky ľudstvo potrebuje stále. Rozmanitoť topánok je veľká. Vymysleli sa topánky na každú aktivitu a na každú príležitosť. Preto sme nevynechali ani saunu. Prinášame vám kolekciu topánok, šľapiek do sauny, wellnes.

Papuče sú hygienické a pohodlné.

Farba
biela
Zloženie
100 % vlna plstená
Pre koho je určená
neutrálna
Žiadne recenzie

Mohlo by vás zaujať aj

Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt pridaný na porovnanie.

Prečo sme sa zmenili?

A zmenili sme sa vôbec? Áno, aj nie. Zmenou prešiel náš e-shop, aby bol pre vás prehľadnejší a objednávky jednoduchšie. Zmenou prešlo naše logo, aby bolo sviežejšie.

Stále ale ostávame Evei ako nás máte radi - odborník na saunovanie a prírodnú kozmetiku, ktorý je tu vždy pre vás. Ďakujeme vám za vašu dlhoročnú priazeň. Posúva nás vpred a pomáha nám napredovať. Veríme, že z nášho vynového e-shopu budete mať rovnakú radosť ako my.