100% éterický olej Koriander 10 ml

100% éterický olej Koriander 10 ml

100% éterický olej Koriander využijete k relaxácii, pri potrebe znovunaladenia rovnováhy a upokojenia. Pomáha dosiahnúť duševnú jasnosť, zorganizovať chaotické myšlienky, sústrediť svoju roztržitú myseľ.

Koriander jednoducho používa ľudstvo po storočia. Patrí medzi jedno z najstarších korení o čom svedčí nález koriandrových semien v hrobke egyptských faraónov.

EO23002
Posledné kusy v sklade
8,00 €

(800,00 €/l)

S DPH 20%

 

100% éterický olej Koriandr

Zloženie (INCI): 100% Coriandrum Sativum Oil

CAS: 84775-50-8/ 8008-52-4

EINECS: 283-880-0

Kompletné zloženie: 100%  Coriandrum Sativum Oil, Linalool*, Limonene*, Geraniol* (*prirodzene sa vyskytujúca zložka éterického oleja)

Spôsob výroby: Parovodná destilácia semien

Zem pôvodu: Bulharsko

Kombinácie: Grep, pomaranč, citrón

Koriandrový éterický olej ukľudňuje, uľavuje pri  pocitoch nervozity, nespavosti a depresie. Jeho sladkasto-korenitá vôňa s kvetinovými podtónmi uvoľňuje a zároveň stimuluje telo a zmysly. Hovorí sa o ňom i v spojitosti s afrodiziakálnymi vlastnosťami.  Zlepšuje chuť do jedla a zmierňuje nevoľnosť. Oplýva regeneračnými účinkami na pokožku a preto býva súčasťou  pleťovej kozmetiky určené na kožný problémy a akné. Koriander jednoducho sprevádza ľudstvo po stáročia. Patrí medzi jedno z najstarších korení. Jeho semená boli nájdené v  hrobke egyptského faraona Ramase Velikého a takisto v izrealských jaskyniach z biblických časov.

Tento éterický olej využijete k relaxácii, pri potrebe znovunaladenia rovnováhy a zkľudnenia. Takisto ako rozmarínový éterický olej ukľudňuje a zdvíha mozgovú činnosť súčasne. Pomáha dosiahnuť duševnú jasnosť, zorganizovať chaotické myšlienky, sústrediť svoju roztržitú myseľ. Uvoľňuje bolesti hlavy spôsobené stresom.

Využíva sa takisto pri artróze, neuralgii a reumatických bolestiach. Veľmi vhodný do masážnych zmesí. Má imunostimulačné, analgetické a antibakteriálne účinky.

Vybrali sme pre Vás čierne nepriehľadné sklo s vnútorným kvapátkom. Vložené do krabičky z recyklovaného papieru. Dvojitá ochrana k zachovaniu kvalít našich olejov do “poslednej kvpaky”.

Nepoužívať vnútorne. Chráňte oči. Nepoužívať neriedené na pokožku. Uchovávajte mimo dosah detí. Nie je vhodné pre tehotné a kojace ženy!

100% čisté prírodné produkty, pochádzajúce z bulharského rodinného poľnohospodárstva. Tieto produkty sú súčasťou rady “Drobný poľnohospodári ” – jeden pestovateľ – jedno pole – jedna produkcia. Podporujeme malé rodinné podnikanie, tvrdou prácou poctivých ľudí.

Použitie:

Inhalácia: Pár kvapiek použite do elektrického difuzéra, či aromalampy.

Masáž: Pridajte pár kvapiek do základného oleja na celotelovú masáž. 

Objem
10ml
Žiadne recenzie

Mohlo by vás zaujať aj

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt pridaný na porovnanie.