Esenciálny olej Citrónová tráva 15 ml
Esenciálny olej Citrónová tráva 15 ml
Esenciálny olej Citrónová tráva 15 ml
Esenciálny olej Citrónová tráva 15 ml

Esenciálny olej Citrónová tráva 15 ml

Esenciálny olej Citrónová tráva 15 ml

Esenciálny olej je vyrábaný parnou destiláciou z listov citrónovej trávy. Olej má intenzívnu, sviežu citrónovú vôňu. Hlavnou zložkou je citral (50-80%)

Esenciálny olej má osviežujúce, antiseptické, protiplesňové vlastnosti.

Esenciálny olej sa môže použiť v saunepočas kúpeľana inhaláciu alebo poslúžia v aroma lampe a vytvoria dokonalý relax a príjemnú atmosféru. Niektoré esencie sa môžu použiť aj na výrobu kozmetických prípravkov. 

Sú vhodné do sauny, vzhľadom na to, že obsahujú vysoké percento kvalitných olejov, ktoré priaznivo pôsobia na telo a ľudský organizmus.

 

INCI zloženie: Cymbopogon Flexuosus (citrónová tráva) Oil

V aromaterapii sa olej z citrónovej trávy používa v zmesiach na:

MASÁŽE - hypertenzia, úzkosť, duševná ťažoba, nervové vypätie, infekcie, bolesti hlavy, choroby horných dýchacích ciest, chrípka, prechladnutie, astma, kašeľ, bronchitída, reuma, artritída, kŕčové žily

KÚPEĽ - hypertenzia, úzkosť, nervové vypätie, prechladnutie, reuma, artritída, kožné infekcie a zápaly, herpes, mykózy, lupiny, ekzémy, kŕčové žily, menopauza

VDÝCHNUTIE - hypertenzia, úzkosť, nervové vypätie, bolesti hlavy, choroby horných dýchacích ciest, chrípka, nádcha, astma, kašeľ, bronchitída, nádcha, menopauza

NAŠE TIPY!!!

Prírodné esenciálne oleje sú vysoko koncentrované a nerozpustné vo vode, preto sme pre vás pripravili niekoľko tipov, ako ich použiť v suchej saune, aby ste sa vyhli spáleniu olejov:

  • Používajte esenciálne oleje s presvedčením o ich liečivých vlastnostiach a užívajte si krásu ich vôní.
  • Neaplikujte oleje priamo na horúce kamene v saune.
  • Vonné oleje dávkujte opatrne. Radšej dať menej kvapiek, ako to preháňať. Počet kvapiek vždy prispôsobte veľkosti sauny.
  • Najlepšie je použiť drvenú ľadovú guľu s vopred pripraveným olejom. Ľad ochladí kamene a ochráni olej pred horúcimi kameňmi.
  • Ak nemáte ľadovú drť, veľmi dôkladne rozmiešajte olej v horúcej vode a polejte ním predtým vychladnuté kamene.

Krajina pôvodu: India

Bezpečnostné opatrenia: Iba na vonkajšie použitie. Nenanášajte neriedené priamo na pokožku. Zabráňte kontaktu s očami. V prípade kontaktu opláchnite vodou. Skladujte na chladnom mieste, mimo priameho slnečného žiarenia a mimo dosahu detí. Pred použitím éterických olejov sa odporúča otestovať alergickú citlivosť.

Dátum minimálnej trvanlivosti: uvedený na obale

Zloženie
100 % čistý esenciálny olej
Žiadne recenzie

Mohlo by vás zaujať aj

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt pridaný na porovnanie.