• Akcia!
  • -30%
Čajová zmes Kvety hlohu, koreň valeriánky, tymian 50g

Čajová zmes Kvety hlohu, koreň valeriánky, tymian 50g

Čajová zmes Kvety hlohu, koreň valeriánky, tymian 50g

V ľudovom liečiteľstve sa zmes kvetov hlohu, koreňa valeriány lekárskej, tymiánu, kvetov nechtíka lekárskeho, kôpru, petržlenu, zázvoru a listov brezy používa na zlepšenie činnosti srdcového svalu, prekrvenia, potlačenie nespavosti a úzkosti, pomoc pri ochoreniach dýchacích ciest, prechladnutí.

Zloženie: Kvety hlohu 40%, koreň valeriány lekárskej 20%, tymián 15%, kvety nechtíka 8%, kôprová tráva 5%, petržlen 4%, zázvor 4%, listy brezy 4%

CJ08026
Posledné kusy v sklade
2,38 € 3,40 € -30%

(47,60 €/kg)

S DPH 20%

 

Čaje UAB Sedum sú balené z liečivých rastlín zhromaždených v prírodných stanovištiach alebo pestovaných na farmách. Surovina všetkých čajov je aromatická a čerstvá, analyzovaná s certifikátmi kvality (zhody), najvyššej kvality. Sušené čaje sú tesne pred zabalením starostlivo skontrolované, preosiate, aby mali atraktívny vzhľad, príjemnú chuť a vôňu, aby čo najdlhšie stimulovali energiu a zmysly duše na vašom stole.

Ako si pripraviť čaj: 2 čajové lyžičky zmesi rozmiešať v 250 l horúcej vody. Nechať lúhovať 10-15 min. Následne je čaj pripravený na pitie. Odporúčame ochutiť medom.

Balenie
sypaný čaj
Druh čaju
bylinný, sypaný
Žiadne recenzie

Mohlo by vás zaujať aj

Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt pridaný na porovnanie.