Bylinkový čaj Palina pravá 50 g

Bylinkový čaj Palina pravá 50 g

Bylinkový čaj Palina pravá 50 g

Palina pravá je trváca, korenistá bylina vysoká 60 - 110 cm, porastená krátkymi, hustými, striebristo sfarbenými bielymi kvietkami.

Čaj z paliny lekárskej má silnú, príjemnú vôňu a horkú chuť. Najdôležitejšie účinné látky s horkou tvrdosťou sú éterický olej (0,2 - 2%) a horké látky (0,15 - 0,4%). Esenciálny olej obsahuje terpény: tujan, tujylalkohol, linalool, cineol a ďalšie.

V ľudovom liečiteľstve sa palina používa na žalúdok, žlčník, choroby pečene, hnačky. Dobrý liek na stimuláciu chuti do jedla, zlepšenie trávenia, používaný pri nespavosti.

CJ08025
2,90 €

(58,00 €/kg)

S DPH 20%

Vrátenie tovaru

Vrátenie tovaru zdarma

Pri objednávke nad 100 eur doprava zdarma

Pri objednávke nad 100 eur doprava zdarma

Doručenie do 24 hodín

Doručenie do 24 hodín

Pri objednávke nad 150 € darček

Pri objednávke nad 150 € darček

 

Čaje UAB Sedum sú balené z liečivých rastlín zhromaždených v prírodných stanovištiach alebo pestovaných na farmách. Surovina všetkých čajov je aromatická a čerstvá, analyzovaná s certifikátmi kvality (zhody), najvyššej kvality. Sušené čaje sú tesne pred zabalením starostlivo skontrolované, preosiate, aby mali atraktívny vzhľad, príjemnú chuť a vôňu, aby čo najdlhšie stimulovali energiu a zmysly duše na vašom stole.

Ako si pripraviť čaj: 2 čajové lyžičky zmesi rozmiešať v 250 l horúcej vody. Nechať lúhovať 10-15 min. Následne je čaj pripravený na pitie. Odporúčame ochutiť medom.

Pre koho je určená
uni
Hmotnosť
50 g
Druh čaju
bylinný, sypaný
Žiadne recenzie

Mohlo by vás zaujať aj

Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt pridaný na porovnanie.