• Akcia!
  • -10%
Bylinkový čaj Palina pravá 50 g

Bylinkový čaj Palina pravá 50 g

Bylinkový čaj Palina pravá 50 g

Palina pravá je trváca, korenistá bylina vysoká 60 - 110 cm, porastená krátkymi, hustými, striebristo sfarbenými bielymi kvietkami.

Čaj z paliny lekárskej má silnú, príjemnú vôňu a horkú chuť. Najdôležitejšie účinné látky s horkou tvrdosťou sú éterický olej (0,2 - 2%) a horké látky (0,15 - 0,4%). Esenciálny olej obsahuje terpény: tujan, tujylalkohol, linalool, cineol a ďalšie.

V ľudovom liečiteľstve sa palina používa na žalúdok, žlčník, choroby pečene, hnačky. Dobrý liek na stimuláciu chuti do jedla, zlepšenie trávenia, používaný pri nespavosti.

CJ08025
2,61 € 2,90 € -10%

(52,20 €/kg)

S DPH 20%

 

Čaje UAB Sedum sú balené z liečivých rastlín zhromaždených v prírodných stanovištiach alebo pestovaných na farmách. Surovina všetkých čajov je aromatická a čerstvá, analyzovaná s certifikátmi kvality (zhody), najvyššej kvality. Sušené čaje sú tesne pred zabalením starostlivo skontrolované, preosiate, aby mali atraktívny vzhľad, príjemnú chuť a vôňu, aby čo najdlhšie stimulovali energiu a zmysly duše na vašom stole.

Ako si pripraviť čaj: 2 čajové lyžičky zmesi rozmiešať v 250 l horúcej vody. Nechať lúhovať 10-15 min. Následne je čaj pripravený na pitie. Odporúčame ochutiť medom.

Pre koho je určená
uni
Hmotnosť
50 g
Druh čaju
bylinný, sypaný
Žiadne recenzie

Mohlo by vás zaujať aj

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt pridaný na porovnanie.