• Akcia!
  • -5%
Bio extrakt do kúpeľa BORIEVKA, 100 ml

Bio extrakt do kúpeľa BORIEVKA, 100 ml

Bio extrakt do kúpeľa BORIEVKA, 100 ml

Tonizujúci a vyhladzujúci extrakt z borievky, ideálny na kúpeľ rúk a nôh či rozmaznávajúci kúpeľ celého tela. Má stimulačné a antiseptické účinky.

Organický extrakt borievky sa vyrába z ihličia borievky a šišky vodnou extrakciou.

Kúpele s bylinnými extraktmi posilňujú telo, zvyšujú odolnosť voči nepriaznivým faktorom. Doprajte si každý deň po tvrdej práci relax a rozmaznávajte svoje unavené ruky alebo nohy 15 až 20 minútovým kúpeľom s upokojujúcim borievkovým extraktom.

Celotelový kúpeľ s extraktom z borievky pomáha odstraňovať soli nahromadené v tele, znižuje bolesti kĺbov a celulitídu. Esenciálny olej z borievky obsiahnutý v extrakte je hrejivý, povzbudzujúci a tonizujúci.

Vhodné na každodenné použitie. 

EX04011
Vypredané
5,80 € 6,10 € -5%

(58,00 €/l)

S DPH 20%

 

Zloženie: organický borievkový (Juniperus communis L.) vodný extrakt. Extrakt obsahuje silicu do 0,5 % (monoterpény 60 % limonén, terpinolén, p-cymén, bornylacetát, cineol atď.; terpenoidy, seskviterpény), miazgu, triesloviny, flavonoidy, invertný cukor, organické kyseliny, pektíny, glykozid juniperín, pigmenty a minerálne soli.

Použitie: S organickým extraktom z borievky si môžete užívať kúpeľné vodné procedúry bez toho, aby ste opustili svoj domov: po rozpustení 50 ml prírodného extraktu z borievky v 100 litroch vody s teplotou 37-40 °C sa budete rozmaznávať v balzamickom tonizujúcom kúpeli s pôsobivou špecifickou vôňou z borievky. Po zákroku telo osušte uterákom, nepoužívajte mydlo, pred spaním odporúčame kúpele.

Extrakt sa ľahko rozpúšťa vo vode, neupcháva trysky „perličkového“.

Skladovanie: Skladujte v pôvodnom obale s nasadeným vrchnákom.

Balenie: 100 ml

Pozor! Extrakt z borievky obsahuje farbivá rastlinného pôvodu. Pred použitím pretrepte!

Žiadne recenzie

Mohlo by vás zaujať aj

Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt pridaný na porovnanie.