Ľanové oblečenie umožní vašej pokožke dýchať a udržuje tak ideálnu telesnú teplotu. Nepotíte sa. Ľan dokonale absorbuje vlhkosť (dvakrát viac ako bavlna), vysoká životnosť ľanovej látky, šetrný k životnému prostrediu, ľanové vlákno má antialergické a antiseptické vlastnosti, robí kožu kvalitnejšiu a neškodí jej, ľan je antistatický, čiže je vhodný pre ľudí čo sú citlivý na statickú elektrinu

Bavlna, ľan alebo kombinovaná látka. Aký materiál bytového textilu zvoliť?

Každá tkanina má svoje špecifiká a výhody. Pripravili sme si preto pre vás podrobného sprievodcu, ktorý vám pomôže s výberom toho pravého materiálu pre vaše potreby. A to či už pôjde o uterák do sauny, alebo utierku do kuchyne.

Read more
200 views

Ľan: tisícročia známy poklad, ktorý oceníte v šatníku aj v domácnosti

Technická plodina aj liečivá rastlina. Presne to je ľan. Poklad, ktorý používali naši predkovia a obľúbenosti sa teší až dodnes. Viete, prečo by nemal chýbať ani u vás?

Read more
2332 views

Ľanový šál

Štýlové, ľahké, mäkké šále - jedna z našich najobľúbenejších doplnkov vyrobených pre mládež aj staršiu generáciu. Vyrobené zo 100 % praného ľanu. V ponuke je široká škála farieb (svetlé, tmavé, pastelové, sýte alebo klasická biela). Šále majú jednoduché strapce, sú jednofarebné, kockované alebo farebné.

Read more
1558 views
Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov