Ostatné doplnky do sauny

Hľadáte netradičné doplnky, ktoré vám spríjemnia saunovanie? Z našej ponuky saunových doplnkov si určite vyberiete to pravé. 

V ponuke nájdete narpíklad špeciálne nápoje určené na konzumáciu po saunovaní aj rôzne ďalšie zaujímavé saunové doplnky. 


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • 1
  Hygienický čistič do sauny 0,5 lČistič sauny Mellerud's odstraňuje 99,99 % baktérií, vírusov a plesní. Čistí a dezinfikuje zároveň. Odstraňuje škodlivé baktérie a nečistoty zo všetkých povrchov sauny. Vaša sauna bude vďaka praktickému čističu vždy krásne čistá, voňavá a hygienicky nezávadná. Pred použitím vždy otestujte výrobok na malej, nenápadnej ploche. Usadeniny z pokožky a čistiacich prostriedkov podporujú rast baktérií a vírusov v saune. Aby ste zabránili množeniu baktérií a choroboplodných zárodkov, odporúčame použiť Mellerud's hygienický čistič sauny.
  Hygienický čistič do sauny 0,5 l
  Hygienický čistič do sauny 0,5 lČistič sauny Mellerud's odstraňuje 99,99 % baktérií, vírusov a plesní. Čistí a dezinfikuje zároveň. Odstraňuje škodlivé baktérie a nečistoty zo všetkých povrchov sauny. Vaša sauna bude vďaka praktickému čističu vždy...
  10,50 € 8,40 €
  Skladom
 • 2
  RAVI Detská umývacia špongia
Detská hubka, ktorá prinesie najmenším veľa zábavy a povzbudí deti k častému umývaniu.
Špongia má rôzne tvary a farby, vďaka čomu priťahuje pozornosť detí.
K dispozícií je kačka, medveď a zajac.
  RAVI Detská umývacia špongia
  RAVI Detská umývacia špongia Detská hubka, ktorá prinesie najmenším veľa zábavy a povzbudí deti k častému umývaniu. Špongia má rôzne tvary a farby, vďaka čomu priťahuje pozornosť detí. K dispozícií je kačka, medveď a zajac.
  1,10 €
  SkladomProdukt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov