Ľanové pánske polokošele  

Prírodné, štýlové a pohodlné pánske košele. Polokošele vám ponúkame v klasické čiernej, sivej (prírodnej) alebo bielej farbe. Sú pohodlné, priedušné, štýlové a jednoduché. Sú ideálne na voľný čas, bežné nosenie ale aj na slávnostné príležitosti.

Prečo nosiť ľanovú košeľu?

 • je pohodlná a zároveň elegantná
 • je priedušná, v košeli sa nepotíte
 • ľan je ...
pre viac informácií, kliknite tu...
 • Skladom
  60,30 € Tovar je na objednávku. Dodací termín 14 dní.

  Biela ľanová košeľa s vreckom Biela košeľa s krátkym rukávom a vreckom. Vyrobená zo 100 % ľanu. Košeľa je veľmi mäkká, jemná a nestráca svoj vzhľad ani po praní. Košeľa je elegantná a hodí sa tak ako na prechádzku po meste, na pláži aj na neformálne stretnutie s kolegom.

 • Skladom
  63,27 € Skladom

  Biela ľanová košeľa na zapínanie Biela košeľa s krátkym rukávom, na gombičky a vreckom na ľavej strane. Vyrobená zo 100% ľanu. Košeľa je veľmi mäkká, jemná a nestráca svoj vzhľad ani po praní. Košeľa sa hodí na letné prechádzky. V kombinácií s riflovými nohavicami, určite očaríte nejednu ženu! Prečo nosiť ľanovú košeľu? je pohodlná a zároveň elegantná...

 • Skladom
  63,27 € Tovar je na objednávku. Dodací termín 14 dní.

  Sivá ľanová košeľa na zapínanie Sivá košeľa s krátkym rukávom, na gombičky a vreckom na ľavej strane. Vyrobená zo 100% ľanu. Košeľa je veľmi mäkká, jemná a nestráca svoj vzhľad ani po praní.

 • Skladom
  60,30 € Tovar je na objednávku. Dodací termín 14 dní.

  Sivá ľanová košeľa s vreckom Sivá košeľa s krátkym rukávom a vreckom. Vyrobená zo 100 % ľanu. Košeľa jeveľmi mäkká, jemná a nestráca svoj vzhľad ani po praní. Košeľa je elegantná a hodí sa tak ako na prechádzku po meste, na pláži aj naneformálne stretnutie s kolegom.

Žiadne produkty

Zadarmo Poštovné
0,00 € Spolu

Pokladňa